Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

cera z trądzikiem
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monimm82
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Sie 04, 2017 08:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już macie poważne problemy jak mój znajomy to najlepiej udać się do dermatologa. On zmagał się bardzo długo z trądzikiem i nic mu nie pomagało. Taka wizyta to jednak jest dobre wyjscie. Polecam wam, na Sląsku salon skinline http://www.skinline.com.pl/dermatologia gdzie również jest leczenie dermatokologiczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Sie 04, 2017 08:19    Temat postu:

Powrót do góry
DanielaMT77
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lis 29, 2017 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z taką cerą trzeba jak najszybciej walczyć i doprowadzić ją do normalnego stanu. Po trądziku mogą wam zostać paskudne blizny, które trzeba będzie już laserowo wyleczyć. Ja czytałam o leku davercin jednak jest to na lek na recepte. Więc, chyba warto wybrać się do dermatologa po odpowiednie rozwiązanie problemu. Walka na własną rękę może się skończyć bardzo różnie
Powrót do góry
ela231
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Gru 07, 2017 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej do cery trądzikowej używać dobrych kosmetyków. U mnie sprawdzały się naturalne. Warto spróbować kosmetyków z linii Eldan Cosmetics . Ja miałam styczność z maską Algae Mud Pack , typowa do cery trądzikowej i dojrzalej. Moja cera właśnie taka jest. Jednak po użytkowaniu jej http://www.eldancosmetics.pl/linie-produktow/maski/algae-mud-pack.html , cera stała się mniej trądzikowa i w dobrej formie już po kilku stosowań. Jak dla mnie jest on zbawieniem dla mojej cery. Do tego też inne kosmetyki do cery trądzikowej.
Powrót do góry
knall
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Gru 08, 2017 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czasem trądzik to wina hormonów, warto skonsultować z lekarzem

drzwi zewnętrzne nowoczesne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lemon_teee
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Gru 10, 2017 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trądzik to okropna rzecz :/ Ja na szczęście ostatnio znalazłam skuteczny lek na trądzik, który pomógł mi pozbyć się kompleksów związanych z moją cerą. Teraz mogę się pokazywać bez makijażu, bo moja skóra wygląda o wiele, wiele lepiej niż kilka miesięcy temu Wink
Powrót do góry
biedronka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Gru 13, 2017 09:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda że trądzik jest trudny w leczeniu i postawia paskudne blizny. A w tedy zostaje chyba tylko jedno rozwiązanie czyli https://www.tourmedica.pl/kliniki/usuwanie-chirurgiczne-blizn/ Najlepiej umówić sie na wizytę konsultacyjną i lekarz podejmie decyzję o możliwości przeprowadzenia zabiegu.To chyba dobre rozwiązanie dla osób mających kompleksy i pragną wrócić do dawnego wyglądu.
Powrót do góry
farada
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Sty 06, 2018 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do takiej cery będzie idealna seria kosmetyków zielona herbata bielendy, także te w formie bogatego w składniki aktywne kremu, przeznaczonego do pielęgnacji cery mieszanej, ze skłonnością do błyszczenia, niedoskonałości i przebarwień.
Powrót do góry
czerowy
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Sty 29, 2018 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi bardzo a trądzik pomógł peeling medyczny w klinice https://mediartclinic.pl/ buzia stała się gładka i bardzo ładna, usuwałam tez w tej klinice blizny po trądziku i efekt jest powalający Smile Mam całkowicie inna (lepsza ) twarz
Powrót do góry
MariaW
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lut 21, 2018 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samemu nie ma co wymyślać, trzeba po prostu udać się do dermatologa, on przepisze odpowiednie kremy czy maści, a może i jakieś tabletki. W Wilmed przyjmuje dr Iwona Cierpikowska-Trynkowska, jest naprawdę dobrym dermatologiem, więc może warto tam się udać.
Powrót do góry
marek7883
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Mar 29, 2018 03:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możecie polecić mi jakieś zabiegi dla mężczyzn, które pozwolą zlikwidować blizny potrądzikowe? Bo zrobiło mi się ich dość sporo przez to, że byłem zarażony nużeńcem. Niestety nawet nie wiem, kiedy się to stało. Dlatego starajcie się tego unikać. Wejdźcie na stronę nuzeniec.com.pl i przeczytajcie sobie ważne rzeczy na jego temat.
Powrót do góry
Mondeo
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Mar 30, 2018 07:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeciez sa specjalnie do tego stworzone serie kosmetyków. Na przykład Bielenda wypuściła na rynek serię Zielona Herbata, gdzie wszystkie jej kosmetyki wspomagają zmniejszanie zmian trądzikowych. Szczególnie polecam serum do twarzy. Jest świetne i bardzo wydajne, już kilka kropli wystarczy.
Powrót do góry
kasieńka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Cze 06, 2018 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdź sobie koniecznie ten kem cetaphil da ultra. Mnie pomógł i aktualnie nie mam absolutnie żadnych problemów z cerą. Pamiętam, jak kilka miesięcy temu przeklinałam na wszystkie produkty, które miałam pod ręką... Nic mi nie pomagało, nawet to, co przypisywała mi moja pani dermatolog. Na szczęście po porzuceniu się na ten krem - moja cera wróciła do normy Smile
Powrót do góry
goolka_p
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Cze 10, 2018 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koleżanka ostatnio poleciła mi fajny produkt. Esencję w perłach od Bielendy z serii Green Tea. Zawarty w esencji olejek z drzewa herbacianego działa bakteriobójczo a azeloglicyna przeciwtrądzikowo
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Cze 10, 2018 11:18    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: