Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

leczenie różnych chorób
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Meski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kometa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2018 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w ostatnim czasie zrobiłem trochę maratonów po lekarzach, ale w dobrym celu, bo naprawdę czułem się już fatalnie. Łatwiej byłoby mi wymienić, u jakiego specjalisty nie byłem Wink Przynajmniej wiem, czym faktycznie należy się niepokoić, a co nie powinno zawracać mi głowy, co bez badań byłoby praktycznie niewykonalne. Nie rozumiem ludzi, którzy pietrają się przed pójściem do jakiegokolwiek lekarza, dla spokojnej głowy chyba warto? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Kwi 25, 2018 16:13    Temat postu:

Powrót do góry
migon
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Maj 04, 2018 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiecie może jak najlepiej wyleczyć się z nadciśnienia?
Powrót do góry
biedronka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Maj 30, 2018 05:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję że panie biegając po lekarzach ni zapominają o gineologu. Wiem raczej nie lubimy tych wizyt i zostawiamy na ostatni moment. Ja zawsze sie zastanawiam którego lekarza bardziej nie lubię dentysty czy ginekologa. No cóż ale raz do roku powinno sie odwiedzić gabinet ginekologiczny. Chociaż po to by wykluczyć różne infekcje. Zobaczcie tu https://www.invag.pl/rodzaje-infekcji/
Trochę tych zagrożeń dla nas jest. A nieleczone mogą doprowadzić do różnych powikłań, czasami bardzo poważnych.
Powrót do góry
agma
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Cze 01, 2018 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pod nr 22 253 88 88 można się umówić do neurologa. W Klinice Psychomedic mają bardzo dobrych i przede wszystkim sprawdzonych lekarzy. Można szybko umówić się na konkretny termin. Taki lekarz pomaga przy różnych problemach. Tutaj https://psychomedic.pl/neurolog-warszawa są szczegóły.
Powrót do góry
dinder
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Cze 05, 2018 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiedzcie mi czy znacie jaiegoś dobrego lekarza w Warszawie?
Powrót do góry
biedronka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Lip 08, 2018 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A słyszeliście a może stosujecie srebro koloidalne niejonowe? Ja na informacje o nim trafiłam tu http://medicot.pl/srebro-koloidalne-niejonowe-opinie/ ma wiele zastosowań i pozytywnych oddziaływań na nasz organizm. Mnie jednak najbardziej zainteresowało jego działanie jako kropli do oczu. Mam zamiar spytać mojego okulisty, czy mogę używać.
Powrót do góry
motylek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 08:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie powinny pamietać o wizytach u ginekologa. A w zwiazkach w których jest problem w powiększeniu rodziny panowie powinni skorzystać możliwości badania pod kontem niepłodność u mężczyzn I przebadać swoje nasienie. Badanie jest bezpieczne, komputerowe. Polmedis to klinika z długoletnim doświadczeniem. Z dużymi sukcesami w leczeniu niepłodności.
Powrót do góry
sollipos
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lip 25, 2018 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio jak się okazało miałem problem z przykurczem dłoni. Ciężko było znaleźć odpowiednią i dobrą klinikę zajmującą się tym, ale na szczęście znajoma poleciła mi tą http://www.handproject.pl/pl/leczenie-przykurczu-dupuytrena-bez-operacji i okazało się, że na prawdę znają się na leczeniu schorzeń rąk!
Powrót do góry
fizik
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Lip 29, 2018 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiem wam, że takie rozwiązania są naprawdę skuteczne
Powrót do góry
Miłka78
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Lip 29, 2018 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie leczenie powinno sie zawsze odbywać w miejsce specjalnie ku temu przeznaczonym. Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której w obecnych czasach jakiś gabinet nie jest wyposażony w takie pojemniki Ekoemka jak http://ekoemka.com.pl/artykuly-gospodarowania-odpadami-medycznymi-worki-pojemniki/ Przecież to podstawa szacunku do pacjenta.
Powrót do góry
kasieńka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sie 16, 2018 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leczenie z reguły do najprzyjemniejszych rzeczy to nie należy. A niestety żyjemy w takich czasach że z nienacka mogą nas dopaść jakieś problemy czy infekcje. Dlatego trzeba się odpowiednio chronić i zabezpieczać. Jak mnie kiedyś silna infekcja intymna dopadła to myślałam że nie wytrzymam, nawet o mało co nie wylądowałam w szpitalu. Teraz to należycie dbam o swoją higienę i raz dziennie przemywam się emulsja provag. Jej składniki delikatnie myją, pielęgnują i chronią mnie przed rozwojem niekorzystnych mikroorganizmów
Powrót do góry
Jacus32
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Sie 17, 2018 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że z każdą chorobą lepiej udać się do lekarza, nawet wystarczy pierwszego kontaktu niż bawić się samemu w lekarz, jeśli nie mamy o tym żadnego pojęcia. Tak możemy sobie wyrządzić jeszcze więcej szkody Razz
Mateusz53
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Sie 17, 2018 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie zgadzam się z przedmówcą Smile
Powrót do góry
maria952
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Sie 20, 2018 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad leczeniem niepłodności u męża. Diagnostyka niepłodności wykazała, że możemy spróbować to leczyć, jednak mąż uniósł się honorem i stwierdził, że nie chce. Czy jest ktoś, kto podjął się takiego leczenia niepłodności i zakończył kurację z zadowalającym skutkiem?
Powrót do góry
Jaśkaa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Sie 20, 2018 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o choroby takie jak nowotwór to chyba jednym z gorszych odmian to rak trzustki, mam znajomego z tą chorobą i uwierzcie mi na słowo że nie chcielibyście być na jego miejscu. Warto przy takich schorzeniach bardzo dużo się edukować na takich portalach jak ten http://raktrzustki.pl/profilaktyka/pierwsze-objawy-raka-trzustki/ jeżeli ktoś z was ma podobne objawy to bardzo szybko niech się zgłasza do lekarza. Z tym schorzeniem nie ma żartów i nie warto tego bagatelizować.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Sie 20, 2018 14:18    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Meski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4
Skocz do: