Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Małe dziecko badania
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Kupię/Sprzedam/Wynajme/Oddam/Zamienie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zyga759
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Gru 09, 2017 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mając jakiekolwiek podejrzenia mogące świadczyć o zaburzeniach dziecka to warto skonsultować je ze specjalistą np. w kierunku autyzmu czy zespołu Aspergera bo im wcześniej zacznie się terapie, tym szanse na w miarę normalne funkcjonowanie dziecka w przyszłości są większe. nawet małe dzieci mogą liczyć na rozpoznanie i leczenie we wspomnianej klinice Psychomedic. Zerknij na czym polega diagnostyka na stronie albo dzwoń 22 253 88 88. Uzyskasz wskazówki i ewentualnie zapiszesz się na wizytę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Gru 09, 2017 20:44    Temat postu:

Powrót do góry
marek7883
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2018 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli dziecko ma problemy neurologiczne, to nie ma co zwlekać z wizytą. Słyszałem, że jeśli chodzi o takie badania, to najlepsza jest klinika https://psychomedic.pl/neurolog-warszawa która ma kilka lokalizacji w Warszawie. Warto sobie sprawdzić ofertę i skontaktować się w celu umówienia wizyty.
Powrót do góry
automaniak1965
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2018 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My teraz walczymy z alergią. Przy sporym łzawieniu i katarze nie ma co się zastanawiać tylko trzeba iść do lekarza i sprawdzić przyczyny. Najczęściej jest to uczulenie na pyłki traw. Chociaż też się zdarzają inne alergeny, różne połączenia mogą występować - także na środki chemiczne. Dlatego od jakiegoś czasu używamy hipoalergicznych proszków. Są też takie rodzaje kapsułek albo żelów do prania. Ja kupuję przez internet, bo jest taniej. Na https://sklep.jelp.pl/ często mają promocje, więc się opłaca.
Powrót do góry
biedronka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Cze 01, 2018 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też walczymy z alergią pokarmową. Szukałam wiadomosci o niej i trafiłam na stronę https://www.latopic.pl/Alergia-pokarmowa Dzieki temu artykułowi, wiele rzeczy zrozumiałam. I wiem jakie kosmetyki powinnam stosować, by ulżyć dziecku. Faktycznie kosmetyki z lini Latopic jak żel do mycia i emulsja do ciała, złagodzily objawy. A wysypka nie swędzi, i znacznie się zmniejszyła.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Cze 01, 2018 15:23    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Kupię/Sprzedam/Wynajme/Oddam/Zamienie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: