Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ile płacicie za prywatne przedszkole
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasmort
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Maj 11, 2018 10:51    Temat postu: Ile płacicie za prywatne przedszkole Odpowiedz z cytatem

Przygotowuje się do wysłania córy do przedszkola i zastanawiam się, ile to będzie kosztować. Jestem zainteresowana raczej mniejszymi przedszkolami prywatnymi, mieszkam w średnim mieście (150 tys mieszkańców). Dajcie znać jakie koszty są u Was.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Maj 11, 2018 10:51    Temat postu:

Powrót do góry
Diper
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Maj 17, 2018 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, cena nie jest uwarunkowana tylko i wyłącznie wielkością miasta. Ogromne znaczenie ma przede wszystkim sytuacja w mieście, a także wiele danych demograficznych. Ceny wahają się od 400 złotych za miesiąc (w prywatnym przedszkolu!) do nawet 3000 złotych! To naprawdę ogromne różnice. Ja uważam, że dziecko najlepiej posłać do publicznego przedszkola, a jego edukację przede wszystkim kontynuować w domu. Warto poczytać o tym, jak powinniśmy bawić się z dzieckiem, aby jak najwięcej z tego wyciągnęło: https://www.johnsonsbaby.com.pl/zabawa-i-nauka/zabawa-z-malym-dzieckiem - tutaj jest to opisane bardzo fajnie i szczegółowo. Polecam!
Powrót do góry
bajkał
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Maj 28, 2018 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nam się w sumie udało bo nasz syn chodzi do przedszkola Katolickiego Albercik w Łodzi - http://przedszkolealbercik.com.pl/ i na prawdę nie płacimy dużo zwłaszcza jak za taką opiekę. Sporo ciekawych zajęć, a najważniejsze to że dzieci mają dobrą opiekę
Powrót do góry
venna
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Cze 04, 2018 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ile jesteś w stanie zapłacić ? A po za tym trudno powiedzieć ile kosztuje przedszkole bo opłaty różnią się od siebie. Ja uważam że zato co oferuje nasze przedszkole TeVizja (ul.Patriotów) płacę w sam raz. Bo dzieci mają zaepnione bezpieczeństwo i komfort. Do tego dużo różnych zajęć i zabaw także na świeżym powietrzu. Poznają także języki obce.
Powrót do góry
lernat
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Cze 20, 2018 09:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mieszkam we Wrocławiu, a ceny za ponad 5 godzin dziennie wahają się od 500 do 800 a nawet 900 złotych, w zależności od programu, ale w tym jest już jedzenie i przynajmniej część zajęć, za które w publicznym płaci się dodatkowo.
Dorzucam taki ogólny tekst na ten temat - https://infokonsument.pl/przedszkole-prywatne-i-publiczne-ile-kosztuja
Powrót do góry
Urka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lip 02, 2018 09:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że w Warszawie ceny mogą być mocno zróżnicowane. Dlatego zdecydowanie polecam sprawdzić też przedszkole http://www.skarbusie.pl/ , oczywiście jest to miejsce niepubliczne, z wykwalifikowaną kadrą przedszkolanek, które mają niebiańskie podejście do dzieciaczków. Czasami ze względu na przeludnienie przedszkoli publicznych, staramy się dziecko oddać w opiekę, właśnie do takiego prywatnego miejsca.
Powrót do góry
bestia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lip 30, 2018 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My za czesne w http://przedszkolealbercik.com.pl/ w Łodzi placimy 350 zl. Warto - bo mala ma najlepsza opieke i do przedszkola chodzi chetnie Smile Ciekawa jestem roznic pomiedzy miastami
Powrót do góry
sollipos
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sie 02, 2018 04:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli już planujecie posłać dziecko do prywatnego przedszkola, może warto zainteresować się dofinansowaniem 500+ ? Sporo informacji na ten teat znajdziecie tutaj http://zmyslaorodzinie.pl/rodzina/500-zl-na-dziecko-wniosek-kto-dostanie-500/dpi_ljdv . Może akurat wam będzie ono przysługiwało i trochę odciąży ono wasze finanse związane z wydatkami na dziecko?
Powrót do góry
wanttoknow
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sie 02, 2018 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Ci, że bardzo dużo
Powrót do góry
Sztops3
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sie 08, 2018 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem warto dopłacić Smile W końcu to chodzi o dobro dziecka Smile
Powrót do góry
Ula Jacek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sie 08, 2018 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko tak naprawdę rozbija się o to czego tak naprawdę oczekujemy. Dla mnie na przykład priorytetem są dodatkowe zajęcia i za nie mogę do takiego przedszkola dopłacić dużo więcej.
Buncia80
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sie 08, 2018 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A znacie może jakieś godne polecenia przedszkole w Krakowie, gdzie czesne nie powodowałoby bankructwa całej rodziny?
TomaszSz
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sie 08, 2018 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz sobie na propozycje tego przedszkola na Kurdwanowie, z tego co wiem dzieciaki znajomych (które tam jakiś czas uczęszczały, były z tej placówki bardzo zadowolone.
elarusz
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sie 08, 2018 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej
Powrót do góry
mośka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Sie 11, 2018 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mieszkamy w Warszawie i tu za dobre przedszkole trzeba zapłacić od 1000 zł w górę. Mój syn chodzi do przedszkola Towarzystwa Edukacyjnego Vizja na Wawrze. W ramach czesnego dzieci mają dostęp do bardzo dużej ilości zajęć dodatkowych takich jak kuchcikowo czy bajkoterapia. Dodatkowo codziennie uczą się angielskiego. Opieka na najwyższym poziomie a to dla mnie, jako dla rodzica jest jednak najważniejsze.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Sie 11, 2018 16:57    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: