Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dom w Warszawie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Meski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Diper
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Maj 17, 2018 19:06    Temat postu: Dom w Warszawie Odpowiedz z cytatem

Ostatnio widziałem ciekawe ogłoszenie, na którym była informacja rezydencje na sprzedaż warszawa. Jestem ciekawy, jak drogie są takie mieszkania? W sieci głównie są oferty sprzedaży nowych mieszkań, a gdyby kupić samą działkę? Nie wydaje wam się, że wyszłoby to korzystniej? Zatrudnienie ekipy nie jest takie drogie, a przecież można ją np. ściągnąć z innego miasta. W delegacjach ludzie zarabiają więcej, ale pewnie nadal wyjdzie taniej, niż zatrudnienie ekspertów, którzy mieszkają w Warszawie. Co o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Maj 17, 2018 19:06    Temat postu:

Powrót do góry
Agulaa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Maj 22, 2018 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrzą na te wszystkie domy na sprzedaż Warszawa raczej dość drogo wygląda moim zdaniem. Chociaż co kto lubi, jeśli kogoś stać to wiadomo, że stolica jest bardzo korzystnym miejscem do życia (gdyby nie te korki;)). A co do ogłoszeń to wchodziłeś na https://www.krn.pl/?? Widziałem, że tam jest spory wybór całkiem, domy w Warszawie też widziałem, może akurat rzuci Ci się w oczy coś, co Cię urzeknie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Maj 22, 2018 12:14    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Meski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: