Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wybór wózków widłowych do magazynu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marekk32
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Mar 30, 2018 08:23    Temat postu: Wybór wózków widłowych do magazynu Odpowiedz z cytatem

Witam,
Potrzebuję Waszej pomocy w zakresie wyboru odpowiedniego sprzętu do magazynu. Czy możecie mi polecić dostawcę, który jednocześnie zadba o serwis w przyszłości?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Reklama

Wysłany: Pią Mar 30, 2018 08:23    Temat postu:

Powrót do góry
Jasiek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2018 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie jednym z lepszych tego typu firm będzie Lemarpol. Mają dobrze działające serwisy do tego rozbudowaną ofertę nowych i uzywanych wózków widłowych oraz możliwość wynajmu krótko i długoterminowego na przystępnych warunkach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karols32
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2018 09:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Racja jak juz miałbym polecać to firma lemarpol jest firmą na którą postawiłem i sam moge Ci polecić. Przede wszystkim bardzo dobry kontakt, duzy wybór modeli i możliwość wynajmu krótko bądź długoterminowego z późniejsza mozliwościa ich odkupienia o cenę pomniejszoną przez wynajem.
Powrót do góry
Karols32
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2018 09:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile
Powrót do góry
Jacek432
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Kwi 22, 2018 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również jestem za Lemarpol i nie wiem na ten moment czy ktoś jeszcze jest w stanie im dorównać, ponieważ mają bardzo szeroki wybór sprzętu w tym stawiają jedynie na najlepszych światowych producentów w tym Toyota, Nissan, czy Manitou. Mają bardzo dobrze zarządzane serwisy i możliwość zakupu części na miejscu, więc nie mam zastrzeżeń Smile
Powrót do góry
Marekk32
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Kwi 30, 2018 09:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli praktycznie jednogłośnie wybraliście Lemarpol. W takim razie jeszcze zrobię dokladny reaserch i sprawdzę opinie innych osób na ich temat oraz umówię się na stpokanie. Ciekawe jakie warunki dokładnie będą w moim przypadku zaoferować Smile
Powrót do góry
Jasiek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Maj 11, 2018 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak masz jeszcze jakieś pytania do nas to śmiało pisz, na pewno postaramy się pomóc czy poszukać dodatkowych informacji w danym zakresie współpracy.
Powrót do góry
8. pasażer
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Maj 15, 2018 09:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami dużo praktyczniejsze są wózki paletowe, więc radziłbym kupić przynajmniej jeden taki. W niektórych sytuacjach nie ma możliwości wykorzystania wózka widłowego, więc na taką ewentualność na pewno warto jest być gotowym.

Wink
""The perfect organism. Its structural perfection is matched only by its hostility...its purity. A survivor - unclouded by conscience, remorse, or delusions of morality." ...Is there room enough in space for us and it?"
Powrót do góry
placek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Maj 17, 2018 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od siebie mogę Ci dorzucić jeszcze link do sklepu z częściami do takich wózków. To sprzęt, który pracuje cały dzień, może coś się wydarzyć, że będziesz musiał na szybko wymienić część. Tu masz sklep https://widlowe.pl gdzie wysyłają zamówienia już następnego dnia. Czas to pieniądz w tym wypadku, dlatego warto im zaufać.
Powrót do góry
Jacek432
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Cze 27, 2018 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem bardzo dobrze wybrałeś, bo nie tylko chodzi o sam zakup ale również zajmowanie się serwisowaniem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Do tego możliwością szybkiego i bezproblemowego zamawiania części zamiennych (i w razie jakichkolwiek problemów, czy potrzeb możliwość wynajmu sprzętu).
Powrót do góry
postaka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lip 06, 2018 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprzęt i wyposażenie magazynu jest oczywiście ważne ale żeby o nim myśleć trzeba najpierw ten magazyn stworzyć. Warto zaufać sprawdzonemu wykonawcy który stworzy projekt funkcjonalnego budynku do którego dobór wyposażenia nie będzie problemem. Znajomy postawił magazyn, projekt zrobił sobie sam a wykonawca się dostosował. Niestety jak przyszło do urządzania okazało się, że nic nie pasuje, przejazdy za wąskie itp. I co z tego, że wyszło go bardzo tanio bo zaoszczędził na projekcie. Ja tego błędu nie popełniłam, powierzyłam zadanie firmie Commercecon jednej z najlepszych firm budowlanych stawiających hale magazynowe.
Powrót do góry
mkosek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lip 23, 2018 07:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdź ofertę firmy SinLog: http://sinlog.pl/wozki-magazynowe. Działają na terenie większych miast w Polsce, w tym oczywiście w Warszawie. Panowie zdecydowanie znają się na rzeczy, bardzo mi pomogli przy urządzaniu mojego nowego magazynu. Dobrali odpowiednie wózki i pomogli mi w zakupie, ceny bardzo OK.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Lip 23, 2018 07:42    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: