Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

dobre kosmetyki naturalne
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
venna
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Maj 16, 2018 11:49    Temat postu: dobre kosmetyki naturalne Odpowiedz z cytatem

Czy przy wyborze kosmetyków bierzecie pod uwagę ich skład ? Czy może jednak kierujecie się ceną ? Co sądzicie na temat modnych ostatnio produktów naturalnych ? Czy faktycznie są dużo bardziej skuteczne ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Maj 16, 2018 11:49    Temat postu:

Powrót do góry
AlaKa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Maj 16, 2018 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że skład jest ważny, co to za pytanie Smile Chemia w kosmetykach uczula, wysusza i kto wie co jeszcze.
Powrót do góry
kajtekk
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Maj 17, 2018 08:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hejka,
ja polecić mogę olejki eteryczne z https://domiuroda.pl/olejki-eteryczne idealnie nadają się do masażów i kąpieli, piękne zapachy i natural w 100%
rybka_nemo
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Maj 17, 2018 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

te naturalne kosmetyki mało co pomagają
Powrót do góry
mośka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Maj 21, 2018 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że są dużo bardziej skuteczne. Ja akurat kupuję z reguły dermokosmetyki w aptekach bo w drogeriach ciężko jest dostać w 100% naturalne kosmetyki do pielęgnacji wrażliwej skóry.
Powrót do góry
viktoria90
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Maj 21, 2018 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to fakt w drogeriach ciężko o dobre kosmetyki. Ja od wielu miesiący kupuję tylko i wyłącznie kosmetyki Eldan Cosmetics. Są skutecznie a jednocześnie bezpieczne. Nie podrażniają i super radzą sobie z różnymi problemami skórnymi.
Powrót do góry
Greysowa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Maj 21, 2018 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No w supermarketach cięzko o takie rzeczy. Ja to tylko chodzę do drogerii po zakupy kosmetyczne. Choć też w nich często nie znajduje tego co akurat szukam. Dlatego najpewniejszą opcją są drogerie internetowe jak https://drogerialilaroz.pl szybko zrobie zakupy i zawsze kupuje wszystko to czego potrzebuje
Powrót do góry
ta-la
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Maj 22, 2018 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przyłaczam się do opinii viktoria90. Ja eldan cosmetics używam od czasy, gdy moja kosmetyczka zrobiła mi zabieg z wykorzystaniem tych produktów. Efekt nawilżenia suchej skóry był tak długotrwały, że zdecydowałam się kupić te kosmetyki też do użytku domowego. Polecam jeszcze Sweet Tonic Lotion na bazie wody różanej.
Powrót do góry
venna
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Maj 22, 2018 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziekuje Wam bardzo za informacje Smile O Eldan nigdy wcześniej nie słyszałam ale temat wydaje się być ciekawy więc na pewno poczytam więcej. Jak mają dobry sklad to już je lubię Smile
Powrót do góry
jjusti18
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Maj 24, 2018 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o kosmetykach hipoalergicznych? Czy nie są one lepsze od tych zwyczajnych? Bo według mnie tak. Z tego co wiem przykładowo takie kosmetyki jakie oferuje https://hipoalergiczny24.pl sprawiają, że cera jest promienna, dobrze ożywiona i ujędrniona. Według mnie takie produkty opłaci się kupić.
Powrót do góry
agma
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Cze 04, 2018 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tutaj https://www.himalayaherbs.pl może ktoś kupował? Zastanawia się czy warto inwestować kosmetyki khadi ? Szukam czegoś naprawdę dobrego. Już stosowałam różne kosmetyki do twarzy i ciała, ale jakość nie jestem z nich zadowolona. Szukam czegoś, co działa i nie kosztuje miliony. Poza tym chcę zrobić kompleksowe zakupy w jednym miejscu. Nie lubię się rozdrabniać i płacić kilka razy kasę za przesyłkę.
Powrót do góry
Wiki558
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Cze 07, 2018 07:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kosmetyki naturalne to jest coś co lubię. Bardzo pielęgnuję swoje brwi, bo uważam, że jest to strategiczne mniejsce na twarzy. Polecam Wam przeczytać artykuł, który zawiera konkretne i ciekawe informacje w tej kwestii, http://eladonna.pl/jakie-kosmetyki-do-brwi/.
Powrót do góry
ta-la
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Cze 17, 2018 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jak tam venna kupiłaś sobie coś z serii produktów Eldan Cosmetics ? Jestem ciekawa Twoich wrażeń, daj znać Smile
Powrót do góry
malwina88
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Cze 24, 2018 15:23    Temat postu: Kosmetyki wegańskie Odpowiedz z cytatem

Ja jestem wielkim miłośnikiem kosmetyków wegańskich, moim zdaniem one dużo lepiej działają na skórę twarzy, jak i ciała. Jakbyście były dziewczyny zainteresowanie takimi kosmetykami, to warto sobie zajrzeć na kanał https://www.youtube.com/watch?v=U-5ZMcYC1oo tam znajdziecie więcej informacji, dużo porad dotyczących kosmetyków itp.
Powrót do góry
beatryce
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Cze 26, 2018 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejszy dla mnie jest skład dlatego wybrałam ofertę kosmetyków Calluna Medica. Aktywnie działają na skórę, czyniąc ją zdrową i młodszą. To ich aktywne ekstrakty wpływają pozytywnie na stan skóry. Gdyby nie moja przyjaciółka to nie wiedziałabym o ich istnieniu. Dla mnie idealny jest naturalny krem głęboko nawilżający i odżywczy. Nie tylko sprawia poprawę stanu mojej cery, ale także ogólnego samopoczucia.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Cze 26, 2018 18:07    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: