Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak zostać modelką?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
78haepoge
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Kwi 12, 2017 14:28    Temat postu: Jak zostać modelką? Odpowiedz z cytatem

Pewnie większość z nas chciała kiedyś zostać modelką. Co myślicie o tym biznesie teraz, kiedy jesteście dorosłe i widzicie, jakie wzorce narzucają zwykłym kobietom modelki w rozmiarze "0"?
Reklama

Wysłany: Sro Kwi 12, 2017 14:28    Temat postu:

Powrót do góry
domkors
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lut 07, 2018 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Praca modelki może nie należy do najprostszych, jednakże jest bardzo ciekawa i interesująca. Trzeba dodatkowo dbać non stop o swój wygląd, gdyż w końcu reprezentujemy siebie i różnorodne marki. Z tym rozmiarem "0" to różnie bywa, gdyż modelki o większych rozmiarach również mają wiele zleceń - wszystko zależy dla jakiej agencji pracujemy Wink Ja właśnie współpracuję z agencją, która działa na terenie Warszawy, a pracę udało mi się znaleźć na stronie http://www.individual.pl/ . Skontaktowałam się z nimi i dostałam już wiele zleceń od nich Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kakofonia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lut 08, 2018 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy kto jakie ma podejście. Miałam znajomą, która przez kilka lat pracowała jako modelka i w końcu odeszła z modelingu bo nie mogła już wytrzymać. Stres, nerwy, a do tego każdy każdemu podkłada nogi. Ona sama podzieliła modeli na trzy grupy: bogate paniusie, którym start w modelingu zagwarantowały pieniądze rodziców, dziewczyny biedniejsze ale i bardziej zawzięte, które gotowe były zrobić wszystko dla kariery i takie zwykłe, dla których była to dobra zabawa i ciekawe doświadczenie (one miały najmniejsze szanse i zazwyczaj szybko odpadały).
Powrót do góry
Arabella
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Maj 16, 2018 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja totalnie nie nadaję się do takiej pracy. Znacznie chętniej podjęłabym się opieki nad osobami starszymi w Niemczech z https://avanti-medic.eu/opiekunki-osob-starszych-oferty-pracy . Oczywiście takie zajęcie jest wymagające, ale też wiąże się z dużą satysfakcją, jak i atrakcyjnymi zarobkami.
Powrót do góry
hades88
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Maj 16, 2018 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję, że jesteś ambitna i nie chcesz być tylko lalką paradującą po wybiegach czy pozującą do zdjęćSmile Podobnie myśli moja partnerka, choć jest wyjątkowo szczupła,ma inne zainteresowania i woli się realizować zawodowo wykorzystując wiedzę i umiejętności a nie urodę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Reklama

Wysłany: Sro Maj 16, 2018 22:59    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: