Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szkoła dla dzieci
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zosiala
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Cze 28, 2016 12:08    Temat postu: Szkoła dla dzieci Odpowiedz z cytatem

Jaka waszym zdaniem jest najlepsza szkoła dla waszego dziecka? Teraz wybór szkół jest bardzo duży, dlatego zastanawiam się jaka szkoła dla mojego dziecka będzie najlepsza. Niedługo będzie szła do szkoły podstawowej i tak zastanawiam sie jaka będzie najlepsza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Cze 28, 2016 12:08    Temat postu:

Powrót do góry
Tipperka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Cze 28, 2016 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego moim zdaniem posłanie dziecka do szkoły dwujęzycznej jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Czytałam o szkole o której mówił mój poprzednik, trafiłam nawet na taką rekomendacje https://www.youtube.com/watch?v=gpDU6OCg5ik . Dzięki temu dzieci szybciej uczą się jezyka a w późniejszym czasie bardzo im się to przyda.
Powrót do góry
zyga759
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lip 11, 2016 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym wybrała szkołę, która będzie najbardziej bezpieczna dla mojego dziecka. Chociaż profil też jest ważny ale dobrany do zainteresowań dziecka. Pomyśl również o plecaku, ponieważ też musi być jakiś fajny. Takie plecaki dla nastolatek to już wyzwanie także duże. Najważniejsze, aby był wygodny i funkcjonalny.
Powrót do góry
Wodnik40
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lip 11, 2016 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy wyborze szkoły, musimy kierować się dobrem naszego dziecka. Szkoła o której wspominacie jest dwujęzyczna a moim zdaniem to duży plus. U mnie ciekawość była większa i poszukałam innych informacji na jej temat. Trafiłam nawet na taką rekomendacje https://www.youtube.com/watch?v=gpDU6OCg5ik . Szkoła zapowiada się bardzo obiecująco.
Powrót do góry
Lumena
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Cze 24, 2017 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapoznajcie się z ofertą tej szkoły - http://wilanow.varsovia.edu.pl/ Ja z tej szkoły jestem bardzo zadowolona, dzieci też. W rankingach jest wysoko. Jednak niepubliczna szkoła, to niepubliczna.
Powrót do góry
MariaW
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sie 02, 2017 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapoznajcie się z ofertą tej szkoły - http://szkola-gaudeamus.pl/szkola-w-jozefoslawiu/ . W szkole mają klasy dwujezyczne, teraz warto kłaść nacisk na naukę języka, a jednak w takiej klasie poziom jezyka bedzie na pewno wysoki, no i już nie trzeba będzie dziecka posyłać na dodatkowe lekcje.
Powrót do góry
Olcik311
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sie 02, 2017 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak mowa o szkole to warto wspomnieć o tym, że należy kupić dziecku przybory oraz książki. Oczywiście nie każdego na to stać dlatego są różne fundacje, które wspierają takie rodziny. Osobiście wspieram fundacje www.facebook.com/FundacjaPociecha , której przeznaczam od czasu do czasu jakieś sumy pieniężne aby wesprzeć potrzebujące rodziny.

Ostatnio zmieniony przez Olcik311 dnia Czw Sie 03, 2017 02:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Galeon
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sie 02, 2017 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy w jakim mieście? Może poczytaj opinie i wybierz po prostu tą najlepszą w okolicy Smile
Powrót do góry
Lanceta
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sie 09, 2017 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem największym problemem nie jest wybór szkoły, a problem ze skompletowaniem swojemu dziecku wyprawki na nowy rok szkolny. Wiele rodzin w Polsce zmaga się z tego typu problemami, a jak wiadomo całe wyposażenie kosztuje niemałe pieniądze. Dlatego też Fundacja Pociecha po raz kolejny rusza z akcją "powrót do szkoły" i zebrane środki przeznaczy właśnie na plecaki, zeszyty, piórniki, dresy itd., dla dzieci z biednych domów oraz ze świetlic środowiskowych. Wyprawki dostarczą wszystko to, co dziecku będzie niezbędne w szkole. Pomóc może każdy, dowolnymi wpłatami, a jestem przekonana, że uda nam się pomóc większości potrzebujących i dzieciaki będą mogły bez wstydu wkroczyć do szkoły. Jest to o tyle ważne, że wczesna edukacja przecież będzie procentowała przez całe życie, zadbajmy więc o to, by dzieci miały lepszy start. Wszelkie szczegóły można znaleźć na stronie http://fundacjapociecha.pl/powrotdoszkoly/ Akcja potrwa do 17 września.
Powrót do góry
Miłka78
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Lis 25, 2017 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie o tym, że teraz pojawiły się nowoczesne metody nauczania, które nie są stosowane jeszcze w tradycyjnych szkołach. Właśnie dlatego powinniście korzystać dla Waszych dzieci z takich miejsc jak Abakus Center, gdzie zgodnie z zasadami zawartymi w http://www.abakus-center.eu/pl-pl/nauczanie/metoda zdobędą one umiejętności efektywnej nauki.
Powrót do góry
viktoria90
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Mar 13, 2018 06:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podjęcie decyzji do jakiej posłać dziecko to duże wyzwanie, bo chcemy jak najlepiej dla dziecka i jego przyszłości. My decydowaliśmy 2 lata temu i zdecydowaliśmy się na prywatną placówkę Te Vizja na Ochocie. Nauka na najwyższym poziomie, 2 języki obce i dużo zajęć pozalekcyjnych.
Powrót do góry
klamotek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prywatne szkoły rzeczywiście cieszą się dzisiaj popularnością, bo bardzo często są w nich dobre warunki do nauki dla dzieci. Można zastanowić się, czy Niepubliczna Szkoła Podstawowa im Wiktorii Wiedeńskiej w Warszawie na Wilanowie nie byłaby dobrą opcją. Wielu rodziców chwali tę szkołę.
Powrót do góry
mośka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Maj 16, 2018 05:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też wychodzę z założenia, że szkoły prywatne są w stanie ozaoferować uczniom dużo więcej niż placówki państwowe. Moja córka chodzi obecnie do 4 klasy szkoły podstawowej Edison na warszawskim Wilanowie ( na ul. Królewicza Jakuba 69 ). To co przekonało mnie do wyboru tej konkretnej placówki to fakt, że placówka cieszy się dobrą renomą, zapewnia wysoki poziom nauczania i zatrudnia wykwalifikowanych pedagogów. Kontakt z Panią Dyrektor też oceniam mega pozytywnie - to osoba z prawdziwą pasją.
Powrót do góry
8. pasażer
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Maj 24, 2018 09:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że jeśli chce ktoś zapisać dziecko do prywatnej szkoły, czy przedszkola, musi liczyć się z kosztami, ale też wydaje mi się, że w przypadku takich placówek dzieci mogą liczyć na zdecydowanie bardziej profesjonalną opiekę oraz większą ilość różnorodnych zajęć dodatkowych. Dobre przedszkole prywatne Kraków może okazać się naprawdę dobrym wyborem dla każdego rodzica.

Wink
""The perfect organism. Its structural perfection is matched only by its hostility...its purity. A survivor - unclouded by conscience, remorse, or delusions of morality." ...Is there room enough in space for us and it?"
Powrót do góry
ta-la
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sie 02, 2018 07:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

viktoria90 moje dziecko też chodzi do tej Szoły Podstawowej Towarzystwa Edukacyjnego Vizja. Podzielam jak najbardziej Twoją rekomendację bo i ja bardzo sobie to miejsce chwale. Wysoki poziom nauczania i zajęcia dodatkowe to jedno. Ja doceniam bardzo fakt, że klasy są kameralne a nauczyciele starają się nie tylko kształcić ale też w porozumieniu z rodzicem, w miarę możliwości, wychowywać dzieci. Poza tym szkoła jest bardzo bezpieczna.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Sie 02, 2018 07:48    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: