Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak oczyścić organizm?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
derkona
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Lut 04, 2018 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy doborze diety uważajcie na wasz żołądek..ja do tej pory mam problemy po drastycznym zderzeniu z odchudzaniem. Jeśli jesteście ciekawi możecie zerknąć na poradnik dla wrzodowców żeby już z góry ustrzec się przed taką ingerencją w organizm. Odchudzanie to w dzisiejszych czasach trend, a trendem powinno być przede wszystkim dbanie o zdrowie..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Lut 04, 2018 17:17    Temat postu:

Powrót do góry
bakam
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lut 05, 2018 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, od dłuższego czasu borykam się z problemami zdrowotnymi. Mam szczególnie nasilone dolegliwości jeśli chodzi o skórę. Szukam jakiś porad w internecie, na http://urolped.pl/ czytałem sporo ale z chęcią poczytam jeszcze więcej. Jeżeli coś znacie to dajcie znać
Powrót do góry
alicja11
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lut 05, 2018 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałam, ze warto pić wodę z cytryną na czczo
Powrót do góry
Radka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lut 08, 2018 08:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też własnie stwierdziłam że trzeba się w nowym roku ogarnąć i zrobić jakiś detoks Smile Przy okazji wpadłam na stronkę https://www.darnatury.pl/blog/article/detox-organizmu i tutaj piszę jak najlepiej oczyścić organizm z toksyn
Powrót do góry
natalia111
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Mar 05, 2018 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajny artykuł na temat właściwości oczyszczających koktajli -> http://systematyczny.pl/koktajle-oczyszczajace-organizm-toksyn/ . Myślę, że warto poczytać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kasieńka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Mar 06, 2018 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli chcesz zrobić sobie głodówkę przez kilka dni to uważaj, bo później jak nagle zaczniesz jeść duże ilości pokarmów to możesz się nabawić problemów trawiennych. Dlatego ja bym po prostu zmieniła dietę i zaczęła się lepiej odżywiać. A do tego zapisała sie na siłownię. Uważaj, bo z jelitami nie ma żartów, jak raz z nim zadrzesz to później mogą bardzo dawać o sobie znać , a najgorszy to chyba jest ten zespół jelita drażliwego. Wtedy to tylko Intesta http://www.intesta.pl/ jest w stanie nam pomóc
Powrót do góry
Bitka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2018 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A słyszeliście o kuracji FIVREN? Jest to składająca się z 3 etapów i trwająca 4 tygodnie kuracja, podczas której można pobyć się z organizmu wszelkich toksyn, metali ciężkich oraz pasożytów. Efekty, jakie można zobaczyć już po miesiącu to między innymi:
- poprawa wyglądu skóry,
- zmniejszenie potliwości,
- pozbycie się nieprzyjemnego zapachu z ust,
- pozbycie się dolegliwości trawiennych,
- większy poziom energii,
- lepsze wyniki badań lekarskich,
- lepsze samopoczucie,
i wiele innych.
Myślę, że warto zdecydować się na taki detoks, zwłaszcza teraz, na wiosnę Wink
Powrót do góry
Salt90
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2018 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wspomnę, że posiadałam nadwagę. Walczyłam z nią długo, niemniej bez skutków. Dawno temu wynalazłam w internecie stronę, która zezwoliła mi podjąć kluczowy ruch. Były to wczasy zdrowotne i odchudzające. Musiałam przymusić się wyjazdem i pieczą przez drugiego człowieka. Rezultat - straciłam 50 kg dodatkowo bez efektu jojo. Zalecam z całym przekonaniem kobietki SaltHouse.pl.
Powrót do góry
alicja11
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Maj 10, 2018 08:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu sama planowałam oszczyścić swój oraganizm i dowiedziałam się, że kluczową kwestię odgrywają jelita! Dlatego warto zadbać o odpowiednie suplementy, które pozwolą pozbyć się toksyn z jelit. Jeśli jesteście ciekawi, to mogę polecić wam ten artykuł https://prozdrowotny.pl/blog/co-na-jelita-n11
Powrót do góry
weronka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Maj 10, 2018 08:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od czasu do czasu robię sobie 10 dniową dietę owocowo-warzywną. Tracę wtedy ze 4 kg, odzyskuję energię, poprawia mi się cera i co najważniejsze, oczyszcza cały organizm. Nie wszystkie warzywa można jednak jeść, ale jeśli się wygoogluje post Daniela,, to pokażą się przepisy. Polecam Smile
Powrót do góry
Salt90
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Maj 11, 2018 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wtrącę, że miałam nadwagę. Walczyłam z nią latami, jednak bez skutków. Dawno temu wyszukałam w necie stronę, która zezwoliła mi podjąć wstępny czyn. Były to turnusy zdrowotne i odchudzające. Potrzebowałam zmusić się wyjazdem i kontrolą poprzez kogoś innego. Rezultat - zrzuciłam 50 kg ponadto bez efektu jojo. Polecam z całym przekonaniem kobietki dietę Ewy Dąbrowskiej.
Powrót do góry
kolekcjonerka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Maj 11, 2018 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może porozmawiaj o tym z dietetykiem?
Powrót do góry
Olga84
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Maj 15, 2018 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczyszczanie organizmu to bardzo istotna rzecz i zgadzam się tutaj z poprzednimi wypowiedziami, dobre i dokładne oczyszczenie pomoże nam pozbyć się zbędnych kg, do tego będziemy mieć więcej energii i lepsze samopoczucie ja stosuję sylimarol dwa razy dziennie do tego piję bardzo dużo wody i naprawdę efekty są widoczne "gołym okiem" takie oczyszczanie wykonuje dwa razy w roku po zimie i po wakacjach, kiedy to tych złogów jest naprawdę sporo, zresztą poczytajcie sobie o jego właściwościach http://www.sylimarol.pl
Powrót do góry
cappi
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Maj 30, 2018 09:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy okazji diety oczyszczającej to macie tutaj link do artykułu https://adamed.expert/tygodniowa-dieta-oczyszczajaca-przykladowe-jadlospisy/ w którym znajdziecie przykładowe jadłospisy tygodniowych diet oczyszczających mam nadzieje, ze komus to sie przyda Wink
Powrót do góry
johnsonbaby
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Maj 30, 2018 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy tego nie rozumiałem. Jak jednorazowo oczyścić organizm. Toż tego się nie da zrobić od tak. Trzeba odstawić fast foody, używki i po jakimś czasie dopiero one są wypierane z organizmu.
Reklama

Wysłany: Sro Maj 30, 2018 14:01    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4
Skocz do: