Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Budowa domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czarooslaw
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Kwi 30, 2018 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile przeciętnie trwa taka budowa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Kwi 30, 2018 16:39    Temat postu:

Powrót do góry
knall
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Maj 09, 2018 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w zależności od środków i ekipy moze trwać rok a może i 5 lat

drewbud
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
traso
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Maj 09, 2018 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej, buduję za niedługo swój dom, będzie to dość potężna rezydencja z wielkoma pokojami i w ogóle. Potrzebuję jakiś kontenerów dla ekipy budowlanej w których będą mogli spać, na http://modularsystem.pl/ widziałem takie, znacie może tą firmę? Będę wdzięczny za wszelkie opinie w tym temacie Smile
Powrót do góry
swieczka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Maj 10, 2018 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie będzie sporo gruzu i odpadów dlatego warto pomyśleć o kontenerze np z http://www.kontenerserwis.pl/ U nas na budowie świetnie się sprawdził. Remontowaliśmy stary dom w górach. Trzeba było praktycznie wszystko wyrzucić a kontener był jak znalazł
Powrót do góry
Gercia82
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Maj 11, 2018 09:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy poszukujesz przyjaznego domku to wybierz dom w Pasiekach Komorniki. Komorniki to ustroń nieopodal Poznania, jaka jest popularna dla zapracowanych par. Świetna urbanistyka i spokojna okolica to najoczywistszy atut tegoż położenia. Transport jest tutaj dostępny dla każdego najemcy.
Powrót do góry
Kasprovy
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Maj 11, 2018 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry Państwu,

Planując budowę domu, trzeba pamiętać przede wszystkim o oknach. Z pozoru wydaje się to niezbyt droga rzecz, w porównaniu do kosztów całej budowy. Trzeba tylko wziąć pod uwagę, że przeciętny dom jednorodzinny wymaga kilku lub nawet kilkunastu okien.

Co mogę doradzić? Zamiast osobiście tracić czas i poszukiwać ofert producentów, można skorzystać z nowoczesnej porównywarki cen okien pod adresem: www.porownajokna.pl. Jak to działa? Bardzo prosto! Wypełnia się bardzo krótki formularz a następnie otrzymuje się oferty od kilku producentów – wszystko bezpłatnie! Czy wiesz jeszcze, że oprócz popularnych okien PCV możesz zamówić okna drewniane lub aluminiowe? O wszystkim dowiesz się ze strony porownajokna.pl – możesz również skontaktować się z konsultantem pod numerem telefonu: 12 351 00 90 lub poprzez email: okna@porownajokna.pl

Pozdrawiam i udanego remontu życzę!
Powrót do góry
Nati32
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Maj 15, 2018 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje marzenie o budowie własnego domu niedawno się spełniło. Jednak kiedy wszystko już miałam przygotowane, brakowało najważniejszego - dobrego projektanta i wykonanwcy. Koleżanka poleciła dobrego architekta i dziś mogę powiezieć, że była to najlepsza decyzja jaką podjęłam. Efekty oszałamiające. Sprawdźcie sami.
Powrót do góry
jelonnek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Maj 19, 2018 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pewnym momencie budowy kończą nam się zakupy cegieł czy cementu a trzeba zacząć szukać drzwi wejściowych. Ja swoje znalazłem w drzwi wejściowe Gorzów Wielkopolski. Wybór był duży, na szczęście z pomocą pracowników udało się wybrać najlepsze.
Powrót do góry
Marekk32
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Cze 10, 2018 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas budowy domu również przyjdzie czas na wybór odpowiedniej stolarki okiennej i drzwi. Ze swojego doświadczenia mogę polecić sprawdzenie propozycji od producenta Hormann, a dokładnie stalowych drzwi zewnętrznych Thermo65. Moim zdaniem to jeden z najpiękniejszych modeli, który dostępny jest w kilku wersjach z przeszkleniami oraz możliwością wykorzystania doświetlenia bocznego. Jednocześnie charakteryzuje się wysokimi właściwościami izolacyjnymi oraz zastosowaną aluminiową ościeżnicą z przegrodą termiczną. To wszystko składa się na drzwi wysokiej klasy, które posłużą długie lata Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Reklama

Wysłany: Nie Cze 10, 2018 16:48    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: