Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jakie akcesoria i narzędzia do ogrodu?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Meski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ritaan
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Sty 08, 2018 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zapomnij o ogrodowym oświetleniu, które doświetli działkę i umili spędzanie letnich wieczorów przed domem z rodziną. Może takie lampy zewnętrzne Ci się spodobają? Nie można im odmówić oryginalności i elegancji. Ponadto wysoka jakość lamp gwarantuje, że będą służyć przez lata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Sty 08, 2018 20:01    Temat postu:

Powrót do góry
aneczka24
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lut 06, 2018 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wyobrażam sobie swojego ogrodu bez ogrzewacza ogrodowego http://www.reasgarden.pl/produkt/1176-srebrny_ogrzewacz_wiszacy_ce09.html?cat_id=719&cat_level=0 . Produkt bardzo wydajny, praktyczny i stylowy. Jestem bardzo zadowolona.
Powrót do góry
kwiatek78
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lut 07, 2018 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do ogrodu, to u nich można znaleźć sporo ciekawych akcesoriów https://e-candy.pl/category/101-ogrod/all Sama poluję na coś ciekawego, bo do wiosny chciałabym zaopatrzyć się w kilka przydatnych rzeczy. Każdemu zależy na ładnym i przytulnym ogrodzie, gdzie można spokojnie wypocząć.
Powrót do góry
monimm82
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lut 08, 2018 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co z ogrodzeniem waszego ogrodu? Macie już coś wybrane? Mi tydzień temu urwał sie zawias w bramie. Nie chce już tylko go dospawac tylko w końcu wymieniić bramę na automatyczną. Mam na oku już fachowców od http://euro-fences.pl Nie chce zamawiać gotowych rozwiązań z supermarketu tylko tym razem postawić na trwały produkt
Powrót do góry
agma
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Kwi 27, 2018 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobaczcie sobie koniecznie na tę ofertę https://www.narzedziak24.pl/ogrodowe/narzedzia-reczne.html . Jest naprawdę godna uwagi. Mają tam bowiem szeroki wybór narzędzi do ogrodu. Można wybierać i przebierać. Bez problemu można tam zrobić kompleksowe zakupy w atrakcyjnej cenie.
Powrót do góry
Miłka78
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Kwi 30, 2018 09:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naprawdę wygląda to dobrze! Skoro można w dzisiejszych czasach stworzyć takie piękne miejsce, to dlaczego z tego rezygnować? Wiem, że świetnie nadają się w tej roli namioty ogrodowe Dascompany. W https://dascompany.com/pawilony-ogrodowe sami możecie się przekonac, jaką cudowną ochronę przed palącym słońcem potrafią zapewnić całej rodzinie. Pomyślcie nad tym dobrze Wink
Powrót do góry
Kalipso
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Maj 15, 2018 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ogodzie przydają się nie tylko typowe narzedzia ogrodnicze ale także artykuły metalowe różnego typu. Większość z nas ma jakies altanki, które czasem wymagają naprawy. Bez odpowiednich narzędzi nawet drobne remonty są praktycznie nie do zrobienia. Ja całkiem niedawno zamawiałam nowe narzędzia gospodarcze, bo stare były już pordzewiałe i niezbyt dobrze się nimi pracowało.
Powrót do góry
ananasekk
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Maj 15, 2018 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że warto zacząć od podstaw: łopata, grabki
Powrót do góry
gafos
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Maj 21, 2018 05:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli macie w ogrodzie trawnik to na pewno przydatne są również jakieś dobre obrzeża trawnikowe. Mogą one zaoszczędzić nam sporo pracy z rozrastającą się trawą. Ja w swoim ogrodzie mam założone akurat takie obrzeża: http://geoproduct.pl/produkty/obrzeze-trawnikowe-geoborder/
Powrót do góry
Marekk32
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Cze 29, 2018 00:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpierw warto odpowiednio zadbać o wykoannie ogrodu w tym także zabezpieczenie elementów betonowych, a tutaj z pomoca przychodzi producent Pozbruk oraz jego środki impregnacyjne jak Nano, Chwastout, Reduktor, czy Uniwersal.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Karols32
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Lip 01, 2018 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pełni się zgadzam, że trzeba mieć w zanadrzu również odpowiednie środki do zabezpieczenia elementów betonowych w ogrodzie, aby utrzymać je w odpowiednim stanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
szczepcio
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lip 04, 2018 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zalezy od tego jak duzy mamy ten ogrod. Moja jedna dobra znajoma to zatrudnia ludzi do opieki nad nim .. ma powierzchnie bardzo duza. Inaczej wyglada sprawa jesli mowimy o takich przydomowych czy tez dzialkowych ogrodach .. zueplnie inna skala. Ja lubie osobiscie sadzic dodatkowe ogrodzenie w formie zywoplotu bo cenie sobie swoja prywatnosc, a tak sie sklada ze mam dosc wscipska sasiadke. Juz jestem nawet w stanie poswiecic ten czas na przycinanie Smile Do tego natomiast przyda sie dobrej klasy sprzet .. kiedys kupilem taki z rynku - nie przetrwal nawet jednego sezonu .. wyrzucilem go do kosza. Co by nie mowic najlepiej robic jednak zakupy online bo mozna za nie wiele wiecej znalezc sprzet markowy .. chociazby Fiskars - https://www.sklepogrodniczy.pl/narzedzia-ogrodnicze/nozyce/do-zywoplotu/ Oczywiscie nalezy odpowiednio o niego dbac konserwujac go oraz raz na sezon ostrzac. W ten sposob sluzy mi juz dobre kilka lat .. a jak ktos sie pyta o rekomendacje to sie chyba domyslacie Smile
Powrót do góry
superman
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sie 01, 2018 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również uważam, że odpowiednie oświetlenie ogrodowe odgrywa dużą role. Każdy lubi spędzać wolne wieczory w ogrodzie przy klimatycznym świetle. Dlatego myślę, że jest to niezbędny element.
Powrót do góry
bestia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lis 26, 2018 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nam o dziwo najwiecej czasu zeszlo na dobraniu kostki i palisad, ale w koncu doszlismy z mezem do porozumienia i wybralismy na https://www.bruk-bet.pl/produkty/palisady - dobra jakosc, dobra cena, a jeszcze sprawdzona firma, bo od lat na rynku Smile
Powrót do góry
Grzesiu_Berna
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lis 26, 2018 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam się kompletnie na prowadzeniu ogrodu.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Lis 26, 2018 18:28    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Meski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: