Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Poszukiwany dobry stomatolog
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
xxxyyy
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lut 08, 2018 16:43    Temat postu: Poszukiwany dobry stomatolog Odpowiedz z cytatem

Czesc, potrzebny mi na gwałt lekarz stomatolog, który potrafi w miare bezboleśnie rwac osemki … miałem już jedna wyrwana, ale to był koszmar … jedna babka mi rwala, druga jezyka odpychala … no i wszystko trwalo prawie dwie godziny, dlatego chce zmienić dentyste …
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Lut 08, 2018 16:43    Temat postu:

Powrót do góry
pamelakojder
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lut 08, 2018 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W okolicach Warszawy godna polecenie jest Klinika Sak&Szałwiński, w sieci można ich znaleźć na http://stomatologiawaw.pl/ . Moje leczenie przebiegło bez żadnych problemów, nic nie bolało i w ogóle Smile Wyrywanie zębów również odbywa się bezboleśnie także warto się tam wybrać.
Powrót do góry
hades88
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lut 09, 2018 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anident w Warszawie na Ursynowie. Rewelacyjni specjaliści. Usuwanie u mnie trwało z 2 minuty max i w ogóle krew nie leciała, nic nie bolało gdy puściło znieczulenie. Od razu po wsiadłem za kółko i pojechałem do domu. Po kilku godzinach normalnie mogłem jeść bez bólu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
gwardia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lut 22, 2018 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idź koniecznie do chirurga na takie usuwanie! ja też kiedyś popełniłam ten błąd i dałam wyrywać zęba i to 7 nie 8 w gabinecie na NFZ jeszcze... do tej pory pamiętam ten koszmar. Z ósemkami poszłam już z polecenia do dr Maciejaka do Ober clinic i każdemu polecam. Ma doświadczenie i cały zabieg trwał jakieś 10 minut, bez rozpychania, bólu nie wiem jakiego. Zagoiło się też bardzo szybko. A to nie był łatwy ząb muszę podkreślić bo nie dość, że zatrzymany to jeszcze rósł w poprzek.
Powrót do góry
Irena3
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Mar 12, 2018 09:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może najpierw zrób dobry rentgen..Moja znajoma miała straszny problem z ósemkami,zdecydowała się na wizytę w pracowni radiologii "Diagdent" na Pradze. Z tego co pamiętam mają świetny sprzęt do rentgena,tomografii 3d zębów ,pantomogram. Zdecydowanie godne polecenia.
Powrót do góry
pracodawca
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Maj 09, 2018 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie horrorem było swego czasu leczenie kanałowe. Dentysta, któremu ufałem, pastwił się na mnie okrutnie. Myślałem, że z bólu zemdleję. Kiedy po raz kolejny okazało się, że potrzebuję takiego leczenia udałem się do gabinetu Miserante Dental we Wrocławiu. I na szczęście odzyskałem spokój - serdecznie polecam.
Powrót do góry
Kalipso
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Maj 15, 2018 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry stomatolog jest na wagę złota. Mi jakis czas temu zrobiła się torbiel pod korzeniem. Długo mnie nie bolało i nagle taki ból, jeszcze w jedynce. Dopiero po zrobieniu zdjęcia okazało się, że jest jakiś bardzo duży stan zapalny. Od razu dostałam antybiotyk. Dobrze, że szybko poszłam do dentysty bo przy takich zapaleniach można nawet stracić zęba.
Powrót do góry
Miłka78
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Maj 27, 2018 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym postawił przede wszystkim na dobre centrum stomatologiczne, takie jak Triodent. Ważne dla mnie zawsze jest to, by zabiegi odbywały się na jak najwyższym poziomie, z zachowaniem wszystkich obowiązujących norm. W http://www.triodent.com.pl/ świetnie opisane jest to, dlaczego warto korzystać własnie z takich miejsc. Mnie to w zupełności przekonuje.
Powrót do góry
werinia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Maj 27, 2018 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale szukasz kogoś w konkretnym mieście?
Powrót do góry
Pini
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Maj 27, 2018 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie warto dbać o zęby. Miałem ten sam problem jakiś czas temu, ale zacząłem dbać o nie w końcu. Przeczytałem trochę poradników o zdrowiu i znalazłem tam dla nie trochę fajnych wskazówek.
Powrót do góry
yeti489
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Cze 09, 2018 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dbać o zęby należy od najmłodszych lat, dlatego tak ważny jest wybór dla dziecka odpowiedniego gabinetu na początek. Najpewniej podpytać, jaki dentysta dziecięcy warszawa ma dobre opinie, ja myślę że u nich http://dentystadladzieciwarszawa.pl/ znaleźć można wszystko, co dzieciom potrzebne, zwłaszcza wiedzę, empatie i umiejętne postępowanie z najmłodszymi, a przy tym super gabinety i nowoczesny sprzęt.
Powrót do góry
TomaszSz
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Cze 12, 2018 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja słyszałem, że bardzo dobry stomatolog z warszawy przyjmuje tutaj na Bemowie. Wiele osób bardzo go poleca i jest bardzo zadowolonych z jego usług.
stokrotka992
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Cze 16, 2018 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukasz dobrego stomatologa to z całego serca polecam Ci http://www.stomatologiarosak.pl/ jest to dentysta z dąbrowy górniczej którego cechuje pełen profesjonalizm i wzorowe podejscie do pacjenta. Zero bólu Smile Ma bardzo dobre opinie wśród swoich pacjentów Smile Warto zapytać o termin Smile
Powrót do góry
Hankaa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Cze 18, 2018 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystam z usług dr Pawelec-Błaż. Jestem bardzo zadowolona, biorąc pod uwagę wcześniejszych dentystów, którzy potrafili mi łatać jednego zęba kilka razy i plomba odpadała... Takż polecam. Jakiś innych możesz wypatrzeć sobie tu https://ranking.abczdrowie.pl/s/Stomatolog/warszawa
Powrót do góry
Lumena
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Cze 27, 2018 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zęby leczę na Ursynowie w Centrum Stomatologicznym Demed. Konkretnie moim stomatologiem jest Anna Czerska, nie mam żadnych zastrzeżeń. Centrum jest na poziome, mają nowoczesny sprzęt itd.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Cze 27, 2018 14:55    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: