Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wakacje z dziećmi za granicą

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
goavou1979
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sty 04, 2017 00:52    Temat postu: Wakacje z dziećmi za granicą Odpowiedz z cytatem

Mam zamiar wybrać się w tym roku z rodziną na wakacje za granicę obecnie zaczęłam szukać ciekawych ofert ale jest tyle tego że nie wiadomo na co się zdecydować Więc może doradzicie,polecicie coś? jakieś sprawdzone miejsca? Cena wycieczki nie gra roli,jest nas razem czworo,2 dorosłe osoby,2 dzieci w wieku 3 i 13 lat interesują mnie miejsca w których dziecko się nie będzie nudziło,hotele przyjazne rodzinom z dziecmi,hotele takie gdzie jest normalne jedzenie takie gdzie jest dużo atrakcji dla dzieci,gdzie podróż samolotem nie trwa dłużej niż 5 godzin
Reklama

Wysłany: Sro Sty 04, 2017 00:52    Temat postu:

Powrót do góry
koniczyna800
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sty 05, 2017 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wycieczka do Legolandu to marzenie każdego dziecka Smile Park znajduje się w mieście Billund w Danii i oferuje ponad 50 atrakcji, w tym np. budowle świata zbudowane z ponad 20 milionów klocków. Raj dla dzieciaków! I takiej wyprawy nie musisz organizować we własnym zakresie. Jest biuro http://www.mega.travel/wycieczki-i-bilety-do-Legoland-Billund z którym polecisz na taką wyprawę (z wyjazdem ze Świnoujścia lub innych miast z zachodniej Polski).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zyga759
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Maj 03, 2017 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja podróżowałam i samolotem najlepiej, bo szybko. Przyda wam się na pewno tania walizka taka jak tutaj: supergalanteria.pl , sprawdza się rewealcyjnie w wielu przypadkach. Każdy znajdzie coś dla Siebie fajnego i praktycznego, a na wakacje to jednak trzeba coś mieć w dobrej cenie, ale pojemnego i sprawdzonego.
Powrót do góry
Arabella
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Maj 10, 2017 09:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście można tutaj skorzystać z pomocy biura podróży, jak również zorganizować coś na własną rękę. Przy czym w tym drugim przypadku fajną opcją wydaje mi się znalezienie dla siebie kursu autokaru na http://busfor.pl/ . Znajdziemy tutaj bowiem wiele połączeń, dotyczących nie tylko przewozów krajowych, ale również zagranicznych, a co więcej od razu możemy sobie zarezerwować miejsce, jak i zakupić bilet.
Powrót do góry
ela.paluszek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Maj 10, 2017 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A w jakim wieku są dzieci? Bo z tymi bardzo małymi wolałabym jednak chyba jeździć po kraju.
Powrót do góry
knall
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Maj 11, 2017 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie wiek dziecka ma tu duże znaczenie, ale też wszystko zależy od dziecka. Znam ludzi co już w pierwszym roku maluszka wybrali się za granicę i wszystko było dobrze.
this content
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
likozyl
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Maj 12, 2017 09:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ważne jest to aby przed wakacjami kupić sobie oprócz ubezpieczenia turystycznego zastanowić się nad takim http://www.ubezpieczeniaonline.pl/ranking-ubezpieczen/ubezpieczenia-na-zycie/0.html
Powrót do góry
Leosia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Maj 14, 2017 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na takie wakacje warto zakupić dzieciom takie http://www.siband.pl/ opaski. Są one mega tanie, a możemy zamieścić na nich numer telefonu czy np adres hotelu w którym przebywamy. Jest to bardzo istotne bo dzieci są nieprzewidywalne i czasem potrafią nam nawet uciec wtedy ewentualnie wiedzą gdzie mieszkają i ktoś może im pomóc Smile
Powrót do góry
knall
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Maj 10, 2018 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bezpieczeństwo dzieci jest bardzo ważne to super pomysł

dmuchańce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
piotrgdansk1
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Maj 10, 2018 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bałbym się lecieć samolotem z dziećmi. Nie wiem jak to byłoby, ponieważ jeszcze nie mam dzieci, ale wydaje mi się, że bałbym się wejść do samolotu z maleństwami.
Kalipso
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Maj 15, 2018 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można wybrać się na wakacje za granicę z dziećmi pod warunkiem, że za środek transportu wybierze się samolot. Ja tylko raz jechałam autokarem z dzieciakami i to był koszmar. Od tamtego czasu latamy tylko samolotem. Jeśli będziecie organizować wylot to poza biletami zabukujcie jeszcze tani parking Balice. Na lotnisko najlepiej dostać się własnym samochodem, więc trzeba zadbać tez o to, aby było go gdzie bezpiecznie zostawić.
Powrót do góry
Beczułka1
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Maj 24, 2018 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a byliście moze na balkanach? Jesli nie to wedlug mnie jest to Wasz obowiazkowy punkt do zwiedzenia. Mam na mysli ogolnie te 7 krajów zresztą bardzo pieknych. Warto zorganizowac sobie wczesniej transport jak np z Team Bus Travel http://teambustravel.pl/?category_tour=balkany Od wielu lat organizuja takie wycieczki wiec mozna im zaufac i cieszyc sie dobrze spedzanym czasem z rodziną Smile
Powrót do góry
rosetta
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lip 06, 2018 06:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym proponowała też może Hiszpanię, jak dla mnie Hiszpania zawsze dobra na wakacje Razz Ja celowałabym w Nerję lub Torrevieję https://bookapart.com/turystyka-torrevieja
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Lip 06, 2018 06:04    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: