Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kantor online

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mauritius
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Maj 10, 2018 12:15    Temat postu: Kantor online Odpowiedz z cytatem

Witam! jaki kantor internetowy możecie mi polecić ? Niedługo wyjeżdżam za granicę i muszę wymienić wcześniej pieniądze. Myślicie że w takim kantorze online https://ekantor.pl/jak-wybrac-kantor-internetowy/ będzie dobrze ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Maj 10, 2018 12:15    Temat postu:

Powrót do góry
hades88
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Maj 22, 2018 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze zrobisz jak najpierw konto walutowe założysz. Wtedy do e-kantorów droga otwarta:) To jasne że przewalutowanie przez kantor online będzie kosztowało Cię mniej niż w zwykłym kantorze albo w banku, przekonałem się nie raz i w różnych sytuacjach. A za granicą możesz bez obaw o finansowe obciążenie płacić kartą spiętą z kontem w walucie. Z kantoru po przewalutowaniu wyślesz na swój rachunek kasę za darmo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
KrystianSzyn
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Maj 23, 2018 08:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić Ci Kantor.pl - pieniądze można tam wymienić błyskawicznie. Do tego kursy walut są bardzo korzystne - możesz też określić kurs, po którym chciałbyś wymienić walutę i transakcja zostanie zrealizowana, kiedy spotka się on z aktualnym kursem na rynku Smile
Powrót do góry
hades88
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Maj 26, 2018 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma to jak elastyczność- kurs kantoru żeby wymienić jednym kliknięciem albo własny jak nie potrzeba waluty od zaraz a chcemy jeszcze ugrać trochę oszczędności:) Obydwa modele przewalutowań oferuje też Gieldawalut, przy czym i jakość obsługi jest na dobrym poziomie, a kursami dostępnymi byłem zaskoczony, nie wiem czy w innym kantorze na drodze negocjacji udałoby się ustalić tak korzystne, a tu od ręki.
Powrót do góry
maksik
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Cze 05, 2018 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kursy walut w kantorach online są bardzo zbliżone, nawet dziś sprawdzałam jak to wygląda z Frankiem na https://cinkciarz.pl/kantor/kursy-walut-cinkciarz-pl/chf i kurs jest mocno zbliżony wszędzie. Ale na Cinkciarzu jest taka opcja jak automatyczna negocjacja ceny przy większej kwocie. Ja raz na trzy miesiące kupuję większą kwotę waluty jak ma dobry kurs i wtedy automatycznie kurs robi się jeszcze korzystniejszy.
Powrót do góry
hades88
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Cze 06, 2018 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kantorach internetowych są właśnie różne fajne opcje dodatkowego oszczędzania przy przewalutowaniach, czasem jak kwota jest nieduża a więc odpada negocjowanie kursu, a jednocześnie na już nie musze mieć do dyspozycji tych pieniędzy, stosuję wariant zakupu waluty po samodzielnie wyznaczonym kursie. Kantor online w ktorym najczęściej wymieniam posiada zarówno taką możliwość na zasadzie społecznościowej jak i natychmiastowego przewalutowania. Ponadto zawsze, przy każdej wymianie 20% mam taniej dzięki cashback.
Powrót do góry
Paula77
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Cze 15, 2018 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie najważniejsza jest jednak szybkość operacji. Czasami zdarza się tak, że przewalutowanie muszę mieć na już - nie za godzinę, nie za pół, tylko od razu. I tutaj najlepiej sprawdza się Pluskantor. Ma też dobre kursy - czyli właściwie wszystko, co potrzebne jest dobremu kantorowi.
Powrót do góry
agasia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Cze 16, 2018 08:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic konkretnego nie polecę, ale na pewno mogę powiedzieć, że taki kantor to świetna opcja - niezwykła oszczędność czasu.
Powrót do góry
hades88
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Cze 19, 2018 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, w końcu takie transakcje internetowe nie zajmują więcej niż kilka minut, nie trzeba iść do kantoru tylko odpalić komputer lub nawet telefon, u mnie na mobilnej aplikacji kantor online też działa bez zarzutu. Coraz częściej ta wersja na telefon mi się przydaje, pogoda sprzyja więc przed komputerem staram się jak najmniej przesiadywać, a fajnie mieć bez takiej konieczności dostęp do wymiany waluty zawsze w zasięgu.
Powrót do góry
mangii1
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Cze 19, 2018 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy jeszcze nie próbowałam.
Powrót do góry
hades88
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Cze 21, 2018 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mangii1 napisał:
Nigdy jeszcze nie próbowałam.

Jeśli usługa wymiany waluty jest Ci potrzebna, sądzę że warto abyś sprawdziła jak to działa w formie bezgotówkowej. Mnie się bardzo spodobało m.in. że kantor online jest w każdej chwili pod ręką i nie trzeba odwiedzać żadnej placówki. Na pewno korzystasz z bankowości elektronicznej więc wiesz jaka to wygoda, a ponadto ominie Cię wysoki spread.
Powrót do góry
darekxo
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lip 13, 2018 08:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już od kilku lat korzystam z kantoru internetowego przy wymianie walut. Uważam, że to bezpieczna opcja a często robię transakcje w kantorze https://walutykantor24.pl gdzie w ofercie wymiany jest 6 najważniejszych walut po konkurencyjnych kursach.
Powrót do góry
ela231
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lip 16, 2018 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej konto wielowalutowe sobie założyć niż się męczyć z kantorami. W tym celu warto zerknąć na propozycje na : https://www.igoriacard.com/ . Mają tam wiele ciekawych propozycji w tym kartę , gdzie można płacić nią w wielu krajach. Wygoda na wysokim poziomie.
Powrót do góry
hades88
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lip 18, 2018 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak się posiada konto walutowe to wymieniać walutę można przez dowolny kantor online, co jest i tanią i wygodną formą przewalutowania pieniędzy. Tak właśnie robię, oszczędzam na etapie przewalutowania całkiem sporo, a w dodatku przelew środków na rachunek idzie bezpłatnie, często w 15 minut już mam walutę na koncie.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Lip 18, 2018 13:50    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: