Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Marketing internetowy/ specjaliści

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Towarzyskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
starapannaq
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Mar 20, 2018 15:32    Temat postu: Marketing internetowy/ specjaliści Odpowiedz z cytatem

Prowadząc swoją firmę dużą uwagę przykładam również do strony internetowej, która odzwierciedla moja pracę. Myślę by przeprowadzić na niej kampanię Adwords, która pomoże mi w uzyskaniu nowych klientów. Ponoć sama ta kampania przeprowadzona przez odpowiednią firmę jak ta https://www.inseo.pl ma na celu trafienie w odpowiednią grupę docelową naszych klientów, uzyskanie ich oraz utrzymanie. Co o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Mar 20, 2018 15:32    Temat postu:

Powrót do góry
klamotek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Kwi 11, 2018 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reklamowanie się w internecie to na pewno dobry pomysł. Każde działania będą dobrą opcją. Można skorzystać z pomocy tej firmy http://fabrykamarketingu.pl/ i szybko wypromować swój biznes. Tacy specjaliści zajmują się kampaniami online. Doradzą, jak się rozwijać.
Powrót do góry
Miłka78
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2018 08:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otóż to. Zamiast kluczyć na tym trudnym rynku, lepiej od razu zlecić stworzenie porządnego marketingu firmom, które się w tym specjalizują. Jeśli chodzi o adwordsy, to wiele dobrego słyszałem na temat https://qualitymedia.pl/kampanie-google-adwords/ Myślę, że śmiało możesz podjąć z nimi współpracę, bo efekty takich działań mogą pozytywnie Cię zaskoczyć.
Powrót do góry
Lucjet32
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2018 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to świetne rozwiązanie dla firmy, która ma problem z reklamą w sieci. Sama skorzystam jak tylko otworzę swój biznes - już niebawem.
KrzyKrzysztof
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Kwi 28, 2018 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Katowicach z tego co wiem jest jedna agencja, która zajmuje się właśnie takim marketingiem, poszukaj sobie, to prawdziwi specjaliści Smile
Olik46
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Maj 04, 2018 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może tutaj znajdziesz coś dla siebie http://www.eportalfinansowy.pl/firma/jak-prowadzic-sklep-internetowy/nlp_kmvm Bardzo fajny portal finansowy z poradami Smile
Powrót do góry
stasiu4
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Maj 08, 2018 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aktualnie takich firm, które zajmą się marketingiem twojej firmy lub strony internetowej jest wiele. Wystarczy tylko poszukać, porównać oferty i wybrać. Nie zawsze taka agencja marketingowa musi być z twojego miasta możesz szukać w innych miastach tańszych ofert.
Powrót do góry
stasiu4
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Maj 08, 2018 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aktualnie takich firm, które zajmą się marketingiem twojej firmy lub strony internetowej jest wiele. Wystarczy tylko poszukać, porównać oferty i wybrać. Nie zawsze taka agencja marketingowa musi być z twojego miasta możesz szukać w innych miastach tańszych ofert.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Maj 08, 2018 12:02    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Towarzyskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: