Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wybór hydroizolacji do fundamentów

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Opinie/Pytania/Propozycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jasiek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Mar 29, 2018 22:25    Temat postu: Wybór hydroizolacji do fundamentów Odpowiedz z cytatem

WItam,
Chciałem zapytać Was, czy z doświadczenia możecie polecić mi wysokiej jakości materiał w rozsądnej cenie. Planujemy na wiosne rozpocząć prace i przydałoby się juz powoli rozglądać za najlepszymi rozwiązaniami. Z góry dziekuję Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Mar 29, 2018 22:25    Temat postu:

Powrót do góry
Marekk32
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Kwi 04, 2018 09:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze, że o tym pomyślałeś bo ostatnio nasi sąsiedzi wykończyli dom (jednak mieszkamy na mokrych gruntach) i rzeczywiście szybko pojawił się problem z wilgocią przy fundamencie i piwnicy. Obyś dobrze wybrał!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Karols32
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2018 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałem kilka dobrych opinii o materiałach produkcji WaterBlock także myślę, że może pójść w tym kierunku i trochę lepiej poznać to co mają do zaoferowania w tym .in WB Duo Flex. Co ważne ich systemy izolacyjne w stosunku jakość-cena naprawdę wyróżniają się na naszym rynku a do tego kontakt z producentem jest bardzo ok Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Jacek432
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2018 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadzę firmę budowlano-remontową i również w zakresie naszych usług należy wykonywanie hydroizolacji. A w zakresie produktów od WaterBlock mogę wypowiedzieć się w naprawdę pozytywnych słowach. Nigdy nie polecam klientowi materiałów, których sam wcześniej nie sprawdziłem (a w przypadku tego producenta) przekonałem się na własnym tarasie i izolacji piwnicy oraz fundamentów. Po ponad dwóch latach nie widać nawet najmniejszych kłopotów z wnikaniem wilgoci w strukturę betonu. Do tego jeszcze żaden klient nie wrócił do nas z reklamacją, a gwarancję jaką dajemy na jej wykonanie to średnio ok.6-8 lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Kwi 25, 2018 14:45    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Opinie/Pytania/Propozycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: