Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak kupować mieszkanie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Kupię/Sprzedam/Wynajme/Oddam/Zamienie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lazar
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Paź 31, 2017 02:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór odpowiedniego mieszkania nie jest łatwy, szczególnie jak nie mamy zbyt dużo wolnego czasu, a jednocześnie zależy nam na szybkim zakupie nieruchomości. Wiem, że firma https://perfectspace.pl może pomóc w znalezieniu i zakupie odpowiedniej nieruchomości, opiniują umowy deweloperskie i wszelkie niezbędne dokumenty. To biuro projektowe, urządzają wnętrza pod klucz, ich usługi są kompleksowe, działają na rynku od wielu lat. Bardzo dobra opcja, bo w zasadzie o nic nie trzeba się martwić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Paź 31, 2017 02:51    Temat postu:

Powrót do góry
viktoria90
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 06:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przy wyborze mieszkania zawsze kierowałam się nie tylko tym jak wygląda samo pomieszczenie ale także jak prezentuje sie teren wokół niego.
Zadbane osiedle to niejako wizytówka samego dewelopera i warto zwracać na to uwagę. Bardzo podoba mi się taki styl miejski, który często można spotkać w tych nowych inwestycjach. Dużo tego tyou ławek https://konarch.pl/kategoria/lawki/, dodatkowo kosze na śmieci czy duże, masywne donice. Zwracacie uwagę na takie kwestie ?
Powrót do góry
taer
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwracajcie uwagę na technologie wykonania budynku, dopytajcie o izolację itd. bo developerzy lubią oszukiwać na materiałach i później mieszkanie za niebotyczną sumę, a słyszysz. np. każde słowo sąsiadów.
annex
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem trzeba przejrzeć mnóstwo ofert.
Powrót do góry
swieczka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Kwi 04, 2018 09:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, ze lepszą opcją jest mieszkanie niż dom. Dom jednak wiąże się ze sporą odpowiedzialnością i kosztami. My z mężem myślimy o mieszkaniu w Rzeszowie. Podoba nam się oferta tego biura nieruchomości http://nieruchomosci123.pl Poczatkowo chcieliśmy dom ale po przeliczeniu wszystkiego odpuściliśmy.
Powrót do góry
alicja11
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2018 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja natomiast myslę o tym aby zacząć inwestować w nieruchomości. Jednak zdaje sobie sprawę z tego, że nie posiadam absolutnie żadnej wiedzy w tym zakresie. Stąd też pomysł na to aby uczestniczyć w szkoleniu organizowanym przez Pawła Albrechta. Już niejednokrotnie słyszałam, że to osóba od której wręcz powinniśmy czerpać wiedzę. Gdyby was również interesowało takie szkolenie, to tutaj https://www.pawelalbrecht.com/szkolenia/ znajdziecie wszystkie informacje.
Powrót do góry
oczko
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2018 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy takie szkolenie jest konieczne. Oczywiście wiedza w zakresie nieruchomości jest ogromnie istotna ale to są trudne rzeczy i też jest potrzebne doświadczenie. Wydaje mi się, że lepiej po prostu skorzystać z pomocy dobrego pośrednika nieruchomości i tutaj wskażę Eugeniusza Jaworskiego (kontakt do niego 603 195 624). On działa już od wielu lat na tym rynku, zna wszelkie niuanse, ma dojścia do baz nieruchomości które normalnie dla nas nie są dostępne... wydaje mi się że to korzystniejsza opcja
Powrót do góry
atka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lip 18, 2018 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak myślicie o zakupie domu pewnie potrzebny będzie kredyt. Ja skorzystałam z pomocy https://habzafinanse.com.pl/ i mam tańszy kredyt niż mogłam sobie wymarzyć.
Powrót do góry
paradys
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Sie 25, 2018 08:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najprościej jest zwrócić się do Pani Joanny z Lebiedź Nieruchomości przy Kasprowicza i ona wyszuka szybko atrakcyjne mieszkanie w Twoim budżecie, zna się na nieruchomościach w tym regionie lepiej niż ktokolwiek inny
Powrót do góry
kasiulas
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Sie 28, 2018 09:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie czasem się przydaje jakaś pomoc bo szukanie mieszkania nie jest łatwe, do mnie przemawiają najbardziej te wykończone pod klucz ale całkiem nowe jak u Atal, gdzie sama mogę wybrać materiały wykończeniowe w jednym z 3 standardów
Powrót do góry
agma
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Wrz 09, 2018 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te mieszkania https://www.eurostyl.com.pl/zielonypoludnik.html są super. Zielony Południk będzie kameralnym osiedlem, które będzie znajdowało się w południowej części Gdańska w pobliżu ulicy Starogardzkiej i Niepołomickiej. Warto sobie zerknąć na stronę i zapoznać się ze szczegółami. Warto zainwestować w mieszkania gdańsk łostowice.
Powrót do góry
Kazik2485
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 09:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że mieszkanie najlepiej kupować od dewelopera. Jakoś nie jestem zwolennikiem mieszkań z rynku wtórnego, więc rynek pierwotny to jest to gdzie szukam lokali. Ostatnio trafiłem na ciekawą ofertę sprzedaży mieszkań w Krakowie z https://www.nowa5dzielnica.pl. Korzystał ktoś może z ich oferty? Smile
Powrót do góry
beniamalenia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2018 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie ważna była lokalizacja, dlatego myślimy z mężem o inwestycji Wilania. Dojazd do pracy mojej i jego jest priorytetem podczas podejmowania decyzji, oboje musimy mieć w miarę niedaleko. Znacie może coś w podobnej stylistyce na Wilanowie? Decyzja jeszcze nie podjeta a chce wybrać najlepsze, musze porownac wszystkie opcje hahah
Powrót do góry
NatalkaSz
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

farada napisał:
Przy wyborze mieszkania kieruję się głownie lokalizacją bo mam dość już dojazdów z poza miasta, na to się traci masę czasu. Podoba mi się Wola i osiedle Nowe Odolany, miałabym bardzo blisko do pracy a w okolicy jest dużo szkół i przedszkoli dla dzieci.

Zgadzam się to ważne, ale u mnie tym co zaważyło na wyborze woli i stacji Kazimierz był układ mieszkań. Dobrze przemyślana kwestia i trzy oddzielne sypialnie na których mi zalezalo
Powrót do góry
losiloska
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 08:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za tydzień są bardzo duże targi mieszkaniowe https://www.mieszkaniowi.pl/targi-mieszkaniowe/warszawa/ ja się na pewno wybiorę bo chcę kupić mieszkanie pod wynajem. Mają być też seminaria nt. urządzania wnętrz
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Wrz 25, 2018 08:29    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Kupię/Sprzedam/Wynajme/Oddam/Zamienie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4
Skocz do: