Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Monitoring

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jaro83
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2018 13:54    Temat postu: Monitoring Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś szuka która zamontuje na Twojej posesji monitoring lub ustawi antenę satelitarną to polecam firmę: https://ecoheater.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Kwi 16, 2018 13:54    Temat postu:

Powrót do góry
janeczek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2018 03:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei mogę polecić firmę Impuls sp. z o.o. Zamontują wszelkiego rodzaju monitoring oraz alarmy. Na rynku działają już przeszło 30 lat i mają spore doświadczenie w ochronie osób i mienia.
Powrót do góry
Agata29
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2018 08:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A słyszeliście może o tych systemach monitoringu? Czytam, że to bardzo dobry sposób na ogarnięcie tego, co dzieje się w obiektach.
Powrót do góry
Marekk32
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Maj 28, 2018 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monitoring domu jest bardzo ważny, jednak może warto również pomyśleć o takiej kamerze szpiegowskiej do ukrycia w dowolnym przedmiocie np. w domu bądź biurze? Warto odwiedzić sklep internetowy JBPartner, ponieważ można u nich znaleźć klasyczne kamery do monitoringu domu IP ale również takie rozwiązania jak model SK42, aby zabezpieczyć np. swoje biuro przed niechcianymi gośćmi. Obsługuje kartę pamięci 64GB, do tego można bez przerwy nagrywać nią obraz (do 10h). A sam obiektyw kamery jest na tyle mały, że rzeczywiście trudno byłoby ją dostrzec bez wiedzy gdzie jest ukryta. Można u nich znaleźć rzeczywiście wiele przydatnych gadżetów tego typu, ale również i klasyczne kamery do monitoringu IP Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
basiek76
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Maj 28, 2018 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oprócz monitoringu warto zainwestować w inne formy ochrony mienia. Np. sejf jest bardzo dobrym pomysłem, poczytaj może się przekonasz sam http://ludzka-sokowirowka.pl/sejf-domowy-ochrona-mienia-ruchomego/
Powrót do góry
solako0
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Maj 29, 2018 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja monitoring mam założony od tej firmy http://protegram.com/monitoring-wizyjny i bardzo polecam,montaż był bezproblemowy a jakość nagrań bardzo dobra nawet nocą dzięki technologii podczerwieni.
Powrót do góry
stokrotka992
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Cze 26, 2018 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po za monitoringiem na pewno przyda sie ochrona fizyczna obiektów Aby wszystkiego dopilnowali za Ciebie. Monitoring to czesto straszak za to ochrona fizyczna obiektów to pewne bezpieczeństwo, posiadając taką ochronę bez problemu możesz jechać w delegację lub urlop i wiesz że twój dom czy biznes jest pod stałym nadzorem firmy zewnętrznej.
Powrót do góry
marek7883
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sie 16, 2018 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem szczerze, że taki temat, jak montaż monitoringu zastanawia mnie już naprawdę od dłuższego czasu. Myślę, że bardzo dobrym rozwiązaniem będzie montaż monitoringu, jeśli mamy duży dom lub swoją własną firmę, aby zabezpieczyć się przed jakimkolwiek niebezpieczeństwem.
Powrót do góry
paluszek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2018 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monitoring jest bardzo ważny - bezpieczeństwo to bowiem podstawa. Mi w doborze sprzętu doradzali w firmie Asmex: http://asmex.pl - nie obawiam się o nic mając wszystko dobrze dobrane, zamontowane i sprawne.
Powrót do góry
klapon
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Paź 03, 2018 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem tego samego zdania!
Powrót do góry
mayster
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Paź 06, 2018 08:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma sie co oszukiwac .. zyjemy w troche niepewnych czasach. Wystarczy spojrzec na "swiat zachodni" co tam sie dzieje z roznego rodzaju rozbojami w bialy dzien. U nas jest w miare spokojnie chociaz nadal zdarzaja sie odstepstwa od normy. Nawet zamontowanie jakichs kamer atrap czasami moze skutecznie odstraszyc potencjalnych zlodzei ale lepiej miec niezbite dowody na to, ze ktos dajmy na to naruszyl nasza prywatnosc. W kwestii oplacalnosci zakupu w dobrym stosunku ceny do jakosci wygrywa kamera ip . Mam na mysli rozwiazania proponwoane przez chociazby Sklep Eltrox.pl - https://www.eltrox.pl/monitoring/monitoring-ip/kamery-ip.html Jak widac zestaw nagrywajacy w jakosci 720p mozna dostac juz za naprawde atrakcyjne pieniadze. Znajdzcie sobie przykladowy filmik w sieci nagrany wlasnie taka kamera by sie o tym przekonac. Do tego taki prosty system mozna zbudowac na wlasna reke - potrzeba troche wolnego czasu i checi.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Paź 06, 2018 08:52    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: