Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sport wystarczy, żeby schudnąć?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
biedronka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sty 25, 2018 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele szczególnie kobiet ćwiczy z Ewą Chodakowska, ale znana jest ona też i z innych swoich pasji. Zobaczcie tu http://www.taniaksiazka.pl/autor/ewa-chodakowska Pisze książki nie tylko na temat ćwiczeń, ale też na temat zdrowia, odpowiedniego odżywiania się. Zainteresowała mnie pozycja Zdrowe koktajle. Wiele ciekawych przepisów dla całej rodziny, warto sięgnąć po tę lekturę,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Sty 25, 2018 15:07    Temat postu:

Powrót do góry
Michal30
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sty 25, 2018 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem trzeba połączyć sport i odpowiednią dietę żeby były efekty.
Powrót do góry
gospian
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Sty 27, 2018 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odzywianie to podstawa !
morandi22
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lut 01, 2018 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na odchudzanie świetnie działa rower treningowy, na którym można swobodnie trenować w domowym zaciszu. Tutaj można znaleźć sporo tego typu sprzętu https://www.sklep-presto.pl/wiadomosc/jaki-rower-treningowy-wybrac-ktory-bedzie-najlepszy/4225/ Rower to bardzo praktyczne urządzenie, na którym można bardzo dobrze poprawić kondycję fizyczną oraz zgubić zbędne kilogramy.
Denradban
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lut 02, 2018 03:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm... według mnie sport wystarczy, nawet nie tyle co sport ale zwykła aktywność fizyczna. Można na przykład spróbować pieszych wycieczek, kupić dobre kije trekingowe https://www.trenujesz.pl/wiadomosc/jak-dobrac-kije-trekkingowe-jakie-beda-najlepsze/4389/ i po prostu zacząć się ruszać. To na pewno bardzo pomoże.
Powrót do góry
margaretka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lut 06, 2018 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie wiem, miałam w swoim życiu kilkumiesięczny okres, kiedy tylko ćwiczyłam i nie stosowałam żadnej wymyślnej diety, ograniczyłam tylko nieco słodycze i fast foody. I mimo wszystko widziałam różnicę w sylwetce, nie jakąś drastyczną, ale czułam, że ciuchy lepiej leżały. Oczywiście, koniec końców zmiana diety też musiała przyjść, po części ze względów treningowych, po części zdrowotnych. Głównie to zależy od metabolizmu i godzin jedzenia. Jeżeli robisz jak ja kiedyś, czyli jesz śniadanie wcześnie rano, potem obiad koło 12 i po raz kolejny sięgasz po coś po powrocie późno do domu, to raczej, że to nie służy gubieniu kilogramów.
Powrót do góry
Sara123
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Lut 11, 2018 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam pływać, dzięki czemu zrzuciłam już zbędne kilogramy. Ostatnio z mężem wybudowaliśmy basen za domem i teraz szukam czegoś czym mogłabym go zabezpieczyć. Jeśli ty również szukasz foli to zobacz tu Można przedłużyć okres użytkowania folii, ale należy zabezpieczać zwiniętą rolkę - gdy folia nie leży na wodzie - przed warunkami atmosferycznymi.
Powrót do góry
natalia111
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lut 16, 2018 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku sam sport nie wystarczył. Należę do tej grupy osób, które potrzebują wsparcia w planach i poprowadzenia za rękę Sad Sama zaczęłam zauważać efekty po regularnych wizytach w centrum NH. W stolicy jest wiele punktów a można je sprawdzić na stronie https://naturhouse-polska.pl/adresy-centrow-nh/mazowieckie/warszawa/ . Pewnie zaraz się znajdzie ktoś, kto uzna, że mogłam po prostu mniej jeść i samodzielnie schudnąć... Widocznie nie umiem sama Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
vegeBeatka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze efekty daje połączenie trzech rzeczy: sportu, diety i suplementu. Systematyczny trening z pewnością ma istotne znaczenie, ale równie ważne jest zdrowe odżywianie. Jeśli chodzi o sam suplement diety, to warto zostawać coś sprawdzonego i ogólnie polecanego jak np. Berrator. Jeśli chcielibyście dowiedzieć się coś więcej na jego temat to odsyłam do artykułu ze strony http://www.kobiety.pl/fit/czy-berrator-to-najmocniejszy-spalacz-tluszczu
Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z jego działania. Widzę spore zmiany w mojej sylwetce odkąd dołączyłam do diety i treningów właśnie Berrator. Co lepsze zdecydowanie poprawiła mi się kondycja skóry, co zapewne jest spowodowane sporą ilością składników naturalnych zawartych w Berratorze.
Powrót do góry
Tunia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że sport ma tutaj zasadnicze znaczenie. Ostatnio przeglądałam internet i na stronie http://elektrostymulatory.net/trail-maraton-ultramaraton-elektrostymulacja-w-treningu-triailowym/ znalazłam elektrostymulator. Takie urządzenie skutecznie wspomaga treningi, więc zastanawiam się nad jego zakupem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
justyna123
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam sport nie wystarczy moim zdaniem, warto połączyć go ze zdrową żywnością oraz jakimiś suplementami. Co do suplementów, to zastanawiam się nad tym https://www.aptekadomlekow.pl/olimp-therm-line-fast-60-tabletek.html Znam parę osób, które regularnie stosują te tabletki i są zadowolone z efektów.
onlek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Mar 30, 2018 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A od czego zacząć? Warto zapisać się na basen?
Karolina28
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2018 09:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy jaki sport. Jazda na rowerze raczej nie wpłynie na szybką utratę masy. Trzeba byłoby jeździć bardzo szybko i długo. Fitness jest ok, zależy kto prowadzi. Siłownia spoko do zwiększenia masy, przy dobrze dobranych ćwiczeniach schudnąć też można, ale to zależy od suplementacji i tego jak się ćwiczy. Na pewno mocno ujędrnia.
Bardzo polecam squasha, nic mnie tak bardzo nie męczy jak ten sport. Dodatkowo nawet nie wiesz kiedy mija godzina, a wychodzi się zlany potem.
swieczka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2018 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja muszę schudnąć ok 35 kilogramów. Długa droga przede mną ale myślę o zgłoszeniu się do dietetyka z Kcalmar i zapisaniu się na siłownię. Chce się na powaznie wziąć za odchudzanie bo niestety coraz gorzej jest z moimi stawami a lekarz straszy zawałem.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Kwi 03, 2018 10:40    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Sport Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7
Skocz do: