Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Odszkodowanie z oc sprawcy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Towarzyskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gaba245
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sty 03, 2018 20:13    Temat postu: Odszkodowanie z oc sprawcy Odpowiedz z cytatem

Wraz z koleżanką brałyśmy udział w stłuczce, w wyniku której doznałyśmy dość poważnych złamań. Postanowiłyśmy walczyć o odszkodowanie z oc sprawcy. Czy procedura uzyskania pieniędzy trwa długo?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Sty 03, 2018 20:13    Temat postu:

Powrót do góry
agma
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Mar 27, 2018 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak na moje, to najlepiej skontaktować się z firmą odszkodowawczą EuCO. Oni zajmują się takimi sprawami. Analiza dokumentów jest u nich darmowa.
Powrót do góry
Olette31
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2018 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej znaleźć sprawdzoną firmę z pomocą której ten etap nie będzie się przedłużał.
ta-la
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Maj 14, 2018 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się najlepiej zrobisz udają się do firmy zajmującej się uzyskiwaniem odszkodowań , takiej jak http://odszkodowania123.pl/odszkodowania-komunikacyjne . Bo jeżeli nie znasz się na prawie to sama nie wskórasz nic., A tak uzyskasz pomoc prawnika z dużym doświadczeniem w tego typu sprawach.
Powrót do góry
klopsik
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Cze 18, 2018 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na szczęście mamy sporo firm na rynku, które po prostu pomagają w uzyskiwaniu odszkodowań. Samemu często jest na prawdę trudno coś sensownego wywalczyć w takiej firmie.
Tutaj macie na dobre odszkodowania - http://odszkodowania-ostroleka.pl/
animka87
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Cze 22, 2018 07:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Walczyć o odszkodowanie powinnyście na pewno, to nie podlega dyskusji. Z do świadczenia jednak wiem, że samodzielna walka może być trudna i na pewnow arto skorzystać z tej sprawie z profesjonalnej pomocy firm odszkodowawczych. Na rynku jest ich całkiem sporo ale wiem na pewno, że Auxilia cieszy się dobrymi opiniami http://auxilia-info.pl/opinie-o-auxilia/. Sama korzystałam z ich pomocy i powiem tylko tyle - są bardzo skuteczni Smile
Powrót do góry
Kasprovy
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Cze 27, 2018 08:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

Niestety bardzo często poszkodowani mają problem z uzyskaniem odszkodowania z OC sprawcy zdarzenia. Jeżeli wysokość świadczeń jest zbyt niska bądź ubezpieczyciel odmówił wypłaty jakichkolwiek pieniędzy, warto wtedy napisać pismo odwołujące. O tym jak je sporządzić, można przeczytać na wielu stronach Internetowych np. tu https://www.ps.org.pl/blog/jak-napisac-odwolanie-od,331. Odwołanie od decyzji ubezpieczyciela nie gwarantuje jednak pozytywnego zakończenia sprawy dla poszkodowanego. Warto w takich przypadkach zastanowić się nad zleceniem prowadzenia sprawy kancelarii odszkodowawczej.
Powrót do góry
superman
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Paź 02, 2018 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem podobny problem gdy zdarzył mi się wypadek niemieckim autem w Polsce chciałem uzyskać należne mi odszkodowanie, ponieważ to nie ja byłem sprawcą zdarzenia. Znajomy doradził mi żeby skontaktować się z rzeczoznawcą samochodowym i był to strzał w dziesiątkę. Nie tylko przyspieszyło to cały proces, ale także kwota odszkodowania była całkiem fajna.
Powrót do góry
pakalimera
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Paź 05, 2018 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba tak, ale trzeba o to zawalczyć
Powrót do góry
FrankieeFran
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Paź 09, 2018 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze warto spróbować powalczyć o swoje. Może akurat uda wam się dostać większe odszkodowanie. Zapoznajcie się z oferta firmy http://www.wypadkianglia.co.uk Im możecie zlecić walkę o wasze należności. Pomagają Polakom, którzy mieli wypadek na terenie Anglii
Powrót do góry
viktoria90
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Paź 10, 2018 09:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez miałam podobną sytuację ppnad rok temu. Wtedy z polecenia znajomej zgłosiłam się do doradcy z firmy Auxilia https://auxilia.pl/oddzial-zachodni/. Ich oddziały można znalezc na terenie całej Polski. Działają skutecznie i dość sprawnie, u mnie po kilku miesiącach doszło do sprawy w sądzie ( miałam zapewnione wsparcie doświadczonych prawników ). Uwazam, że warto im zaufać.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Paź 10, 2018 09:09    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Towarzyskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: