Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ubezpieczenie to lipa?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Kupię/Sprzedam/Wynajme/Oddam/Zamienie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
plaru
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lut 09, 2018 21:50    Temat postu: Ubezpieczenie to lipa? Odpowiedz z cytatem

Cześć.
Tydzień temu, w wypadku drogowym, zginął mój ojciec. Wiemy, że z tytułu jego śmierci należy się nam odszkodowanie w postaci wypłaty zadośćuczynienia. Jednak ubezpieczyciel odsyła nas z kwitkiem i proponuje wizytę u adwokata. Ojciec był ubezpieczony w https://www.kompensja.pl/zadoscuczynienie/za-smierc-osoby-bliskiej/
Proszę o pomoc lub poradę prawną, mój numer to 507-664-442.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Lut 09, 2018 21:50    Temat postu:

Powrót do góry
januszmalinowski
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Mar 13, 2018 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę jedynie polecić firmę Helpfind która zdziałała cuda w moim przypadku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
kamaja
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Mar 23, 2018 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co no kazda firma ma swoje terminy i zasady których musi się trzymać takze musisz uzbroić się w cierpliwośc. Poza tym warto tez pomyśleć o ubezpieczeniu od nieszczęśliwych wypadków https://kredytok.pl/ubezpieczenia/
Powrót do góry
hipoliitko
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Cze 12, 2018 08:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ubezpieczyć trzeba się w odpowiednim miejscu. Na rynku jest wielu ubezpieczycieli i nie każdy zapewni nam odpowiedni poziom wsparcia. ja ubezpieczam swoją firmę transportową w http://lionbrokers.pl/32/ubezpieczenia-transportowe bo wiem, że można im zaufać.
Powrót do góry
jjusti18
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lip 16, 2018 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza się... Najważniejsze jest to, żeby ubezpieczyć przykładowo swój pojazd w odpowiednim miejscu. A ostatnio dużo słyszałem o firmie fullpolisa.pl. Nawet znajomy ostatnio wysłał mi na emaila informację: zobacz ofertę oc samochodu ciężarowego na Fullpolisa.pl mają świetne warunki i korzystne ceny. Myślę, że tam zajrzę...
Powrót do góry
asuk
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lip 18, 2018 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ubezpieczenia to bardzo ważna rzecz, nie można ich lekceważyć, bo jeżeli zajdzie jakiś wypadek to trzeba mieć pieniądze. Ja na przykład kupiłem sobie ostatnio ubezpieczenie na dom i powiem wam, że jestem zadowolony. Na https://www.ubezpieczeniaonline.pl/mieszkania-domu/0.html znalzłem takie z niską składką i wszystko mi pasuje
Powrót do góry
sloiczek1994
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem ubezpieczalnie to straszny wyzysk pieniędzy bo póki płacimy my jest dobrze, ale kiedy to ubezpieczalnia ma wypłacić cokolwiek zaczynają się problemy i kruczki, druczki pisane drobnym makiem na umowie także w większości przypadków to niestety zwykła ściema
Reklama

Wysłany: Czw Lip 19, 2018 15:14    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Kupię/Sprzedam/Wynajme/Oddam/Zamienie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: