Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Eldan Cosmetics kto używał?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sylwia4012
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lis 22, 2017 09:21    Temat postu: Eldan Cosmetics kto używał? Odpowiedz z cytatem

Cześć. Dziewczyny, cy któraś z Was miała okazję używać kosmetyków Eldan Cosmetics do skóry dojrzałej? Zastanawiam się nad prezentem dla mamy, a widziałam, że ta firma ma sporo takich produktów w ofercie. Ciekawa jestem tylko jak ze skutecznością tych produktów. Może któraś z Was miała z nimi kontakt?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Lis 22, 2017 09:21    Temat postu:

Powrót do góry
adik356
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lis 22, 2017 09:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukaj na forach urodowych. To znana marka. Sama nie miałam kontaktu, ale wiem, że moja mama od dawna stosuje ich produkty i jest mega zadowolona.
Powrót do góry
iga32
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lis 22, 2017 09:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę Ci polecić ich produkty. Świetnie się sprawdzają. Pierwszy raz korzystałam z nich u kosmetyczki. Teraz kupuję do siebie do domu. Jeśli chodzi o skórę dojrzałą to pomyśl o tym zestawie produktów http://www.eldancosmetics.pl/kuracje/eldan-intensywne-odmlodzenie.html - to kuracja Intensywne Odmłodzenie. Jestem pewna, że mama będzie zadowolona.
Powrót do góry
wiola438
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lis 22, 2017 09:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eldan ma produkty wysokiej jakości. Jeśli chodzi o te do skóry dojrzałej to bazują na składnikach takich jak m.in. kwas hialuronowy, olejek z awokado , olejek migdałowego. Bardzo fajnie wpływają na skórę i są faktycznie skuteczne.
Powrót do góry
sylwia4012
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lis 22, 2017 09:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za szybką odpowiedź Smile Myślę więc, że się na coś zdecyduję. Nie wiem czy na całą kurację, ale może przynajmniej na krem. Jak opinie dobre, a kosmetyki skuteczne to chyba warto zainwestować Wink
Powrót do góry
viktoria90
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Gru 20, 2017 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na 100% warto Smile ja zaczęłam swoją przygodę z eldan cosmetics jakoś w okresie wakacji i do tej pory w sumie pozbyłam się już większości innych kosmetyków bo te są w pełni wystarczające Smile dobry skład, ceny moim zdaniem adekwatne do jakości. Poza tym są wydajne i starczają na bardzo długo Smile
Powrót do góry
Majoneza
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Sty 15, 2018 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dla mamy na prezent ostatnio kupiłam cienie mineralne do oczu. Ale takie hipoalergiczne, które nie uczulają i z naturalnych składników - http://alilla.com/sklep/ takie kosmetyki o wiele lepiej się sprawdzają. Warto patrzeć żeby to co kupujemy nie miało parabenów czy silikonów
Powrót do góry
elabarbara
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Mar 14, 2018 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety ja jeszcze ich nie używałam ale chyba jednak wypróbuję . Ja od jakiegoś czasu używam dobrego kremu pod oczy ze śluzem ślimaka który efektywnie nawilża cienką i delikatną skórę okolic oczu oraz intensywnie regeneruje. Tanio można go kupić w sklepie kosmetycznym online https://puderek.com.pl/kremy-do-twarzy/6254-mizon-snail-repair-eye-cream-krem-pod-oczy-ze-sluzem-slimaka-15-ml.html . Jeśli jeszcze nie mieliście tego kremu to warto kupić, jest na prawdę świetny.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Mar 14, 2018 11:04    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: