Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Piękna bielizna
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Nasze Miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kakadu
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sie 31, 2017 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też najczęściej zaopatruję się w internecie. Mają tam o wiele większa ofertę i dostępne rozmiary, których próżno szukać w stacjonarnych sklepach. Nie wspominając już o tym, jakie komfortowe jest zamawianie bielizny erotycznej przez internet Smile
Reklama

Wysłany: Czw Sie 31, 2017 13:28    Temat postu:

Powrót do góry
koniczyna800
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Wrz 22, 2017 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja koleżanka bardzo chwali sobie bieliznę firmy http://www.kinga.com.pl/ . Teoretycznie dobra bielizna powinna być bardzo droga Wink Tu jednak ceny są naprawde przyzwoite, a ona twierdzi, że ich bielizna jest nie tylko naprawdę ładna ale też solidnie wykonana i nie rozłazi się po jednym praniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
369milena
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Paź 17, 2017 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajne propozycję, dzięki
Beczułka1
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Mar 06, 2018 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowanie mam slabosc do tej bielizny http://bieliznaerotyczna.com.pl/ mają cudowne komplety a moj facet byl bardzo zadowolony Smile
Powrót do góry
zoska11
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Mar 07, 2018 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja muszę w końcu wymienić biustonosze bo wołają o pomstę do nieba
Powrót do góry
michalex
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Mar 08, 2018 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za podesłanie linka, dzisiaj dzień kobiet a ja jak zawsze prezent na ostatnią chwilę
Powrót do góry
jjusti18
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Mar 08, 2018 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A kupował może ktoś z was w sklepie gaia.com.pl ? Bardzo mi się spodobał tam biustonosz semi soft jest naprawdę świetny :]. Dół miseczki jest usztywniony, zaś góra jest wykonana z delikatnego materiału ( koronki, haftu, siateczki). Ta propozycja jest w szczególności idealna dla kobiet, które mają asymetrię piersi. Wydaje mi się, że w nich każdy biust będzie wyglądał idealnie i ten mały i ten duży.
Powrót do góry
łukasz83
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Mar 30, 2018 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musze przyznac, ze uwielbiam moja kobiete w pieknej i zmysłowej bieliznie. Sam czesto kupuje jej taka bielizne, z koronką. W tym roku nasz ślub i takze chciałbym sprezentować dla niej bielizne ślubną, koleżanka poleciła mi sklep https://www.kostium.com/bielizna-slubna Ktos juz moze tutaj zamawiał? Kompleciki bardzo mi sie podobaja.
Powrót do góry
Podroznik_75
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2018 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Długo się zastanawiałem co kupić żonie na prezent urodzinowy, aż w końcu doszedłem do wniosku, że dobrym pomysłem będzie bielizna erotyczna. Skorzystamy na tym oboje! Postanowiłem zamówić taką na https://tono.sklep.pl/pol_m_BIELIZNA-DAMSKA_Bielizna-erotyczna-plus-size-157.html. Muszę przyznać, że żona była bardzo zachwycona z takiego prezentu. Nie możemy się nacieszyć takim zestawem Smile
Powrót do góry
kwiatek78
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Kwi 06, 2018 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Porządna bielizna to podstawa, często lubię kupować sobie jakieś nowe produkty, zazwyczaj są to koronki. Co powiesz o czymś takim https://www.e-bielizna.pl/dorina-lianne-t-shirt-bra-pl.html Wygodny biustonosz to dobrze dobrany biustonosz, komfort przede wszystkim. Lepiej 3 razy sprawdzić i dobrać odpowiedni rozmiar niż kupować na oko, a później się męczyć.
Powrót do góry
maksowa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sie 23, 2018 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Wam szczerze, że przez długi czas nie przywiązywałam wagi do swojej bielizny i wybierałam klasyczne, gładkie, proste modele. Całkiem niedawno odważyłam się jednak i kupiłam w sklepie dwa seksowne biustonosze i powiem szczerze, że kompletnie się w nich zakochałam. Wybrałam koronkowe modele, które bardzo ładnie wystają spod bluzki. Skłamałabym mówiąc, że mąż też nie jest zadowolony Twisted Evil
Powrót do góry
Norbi34
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Sie 25, 2018 07:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o takich seksownych figach damskich https://www.kostium.com/figi-damskie Bardzo mi się podobają i mam w planach niedługo kupić takie mojej kobiecie na prezent. Świetnie się prezentują i nie mogę się doczekać aż zobaczę je na niej. Wink
Powrót do góry
Urka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Sie 31, 2018 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze doceniam piękną i zwiewną bieliznę. Staram się zawsze kupować stacjonarnie tego typu ciuchy. Chociaż ostatnio bardzo spodobała mi się bielizna od gorteks według mnie wyglądała na bardzo dobrze wykonaną i przede wszytskim była klasyczna, a według mnie w takiej skromnej klasycznej bieliźnie każdej kobiecie jest ładnie. Ja dla męża staram się zawsze wyglądać wyjątkowo, to scala nasz związek Smile
Powrót do góry
Jaśkaa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2018 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukasz wygodnej i ładnej bielizny która spodoba się tobie i partnerowi to tutaj znajdziesz idealne propozycje https://www.bielizna9.com/ Jest tu naprawdę szeroki wybór który na pewno wam się spodoba Smile Ciekawe ceny i bardzo szeroki wybór to dewiza tej marki.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Wrz 02, 2018 16:31    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Nasze Miasto Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: