Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

konto dla studenta

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zbyszek92
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Gru 13, 2017 11:58    Temat postu: konto dla studenta Odpowiedz z cytatem

mam 21 lat i chciałbym założyć konto bankowe najbardziej mi zależy na tym żeby było bezpłatne tzn chodzi mi o to że często kupuję różne przedmioty na aukcjach i chciałbym dokonywać bezpłatnych przelewów internetowych.. dodatkowo dobrze by było żeby się nie płaciło za prowadzenie konta. Sprawdzałem jakie wybrać konta studenckie i wydaje mi się bardzo sensowna ta oferta Nest Banku , jaki jeszcze bank polecacie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Gru 13, 2017 11:58    Temat postu:

Powrót do góry
Radekrak
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Sty 22, 2018 09:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm ja nie polecę Ci niczego poza tym artykułem . Znajdziesz tam wiele cennych rad odnośnie tego, gdzie konto założyć, za co zapłacić musisz, za co możesz, a co jest dla Ciebie całkowicie bezpłatne. Myślę, że nie mogę Ci lepiej pomóc. Tym bardziej, że wypowiadają się tam osoby, które dane konto posiadają i mówią otwarcie co jest ok, a co nie.
Powrót do góry
Radekrak
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Lut 03, 2018 13:25    Temat postu: Konto Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepiej zrobisz, jeśli porównasz te konta, które Cię interesują. Może się okaząć, że inny bank ma lepszą ofertę dla Ciebie. Dlatego proponuję zajrzenie na stronę http://konto-w-banku.pl/najlepsze-konto-oszczednosciowe/ która wskaże Ci plusy i minusy każdej z opcji . Ja tak znalazłem konto oszczednościowe dla siebie.
Powrót do góry
Aniucha
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lut 13, 2018 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli dla studenta - to musi być przede wszystkim tanie w utrzymaniu. Wiadomo, że młodym ludziom się z reguły nie przelewa, więc po co jeszcze sponsorować banki. Ja założyłam rachunek w Idea Banku - praktycznie darmowe konto o którym można przeczytać w tym rankingu - http://darmowekontobankowe.org/
Powrót do góry
agma
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lut 14, 2018 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobaczcie sobie koniecznie na to porównanie kont dla studentów. Jest tam nie tylko wiele ciekawych informacji na temat ofert, ale również opinie i rankingi. W takim miejscu można się naprawdę wiele dowiedzieć.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Lut 14, 2018 17:29    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: