Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ginekolog
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
farada
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Cze 12, 2017 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początek możesz też spróbować w przychodni rejonowej, tam też mogą się trafić naprawdę kompetentni lekarze, ja dostałam właśnie tabletki vines jako pierwszą antykoncepcję i jestem z niej bardzo zadowolona
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Cze 12, 2017 12:47    Temat postu:

Powrót do góry
oczko
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Cze 23, 2017 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jakoś miałam pecha na lekarzy z publicznych przechodni, zawsze były jakieś perypetie. Oczywiście ich nie obwiniam, to wina NFZ i tego, że lekarze po prostu mają tylko kilka minut na każdego pacjenta, a w tym czasie nie da się wykonać dokładnego badania. Dlatego zdecydowałam się na leczenie u dr Zaręby w CM Panorama. Tutaj jestem pod dobrą opieką, każda wizyta wiąże się z dokładnym i szczegółowym badaniem, a także rozmową na temat wszystkich dolegliwości. Pani doktor się nie spieszy, jest skrupulatna i nie działa po omacku
Powrót do góry
zoska11
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Cze 25, 2017 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dzisiaj szukałam dobrego ginekologa i trafiłam na http://wilmed.pl/uslugi/ginekologia/
Chyba umówię się na wizytę bo klinika cieszy się bardzo dobrą opinią Wcześniej chodziłam na NFZ i powiem wam szczerze ze nie warto, szkoda nerwów.
Powrót do góry
Wanka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Cze 28, 2017 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja obecnie przenoszę się do podlaskiego ze względu na przeniesienie męża z pracy do nowo otwartego oddziału i bardzo pozytywnym zaskoczeniem była dla mnie białostocka przychodnia ginekologiczna w poliklinice arciszewskich. Akurat musiałam zrobić usg bo jestem w 12 tygodniu ciąży i powiem Wam, że jeśli jest ktoś z tych okolic to polecam.
Powrót do góry
Radekrak
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lis 13, 2017 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Ci tylko tyle, że wybór odpowiedniego lekarza, odpowiedzialnego z doświadczeniem to podstawa. Moja żona niestety dostała się do złego specjalisty i mamy teraz problem z zajściem w ciążę. Jeden lekarz kompletnie nas olał, twierdząc że przy nadwadze 20 kg nie ma co próbować, a drugi dobrze nas nie poprowadził. Przez co ukochana poroniła. Teraz mamy naprawdę dobrą lekarkę, która poleciła nam na przykład http://www.inofem.pl/ na problemy z równowagą hormonalną i zleciła Kasi wszystkie badania hormonalne, wiedząc, że przy jej chorobie ciężko o zgubienie choćby kilku kilogramów. Nie idź do byle kogo.
Powrót do góry
agma
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lis 14, 2017 00:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj http://balumed.pl/specjalizacje/ginekolog macie namiar na centrum medyczne, w którym można szybko skorzystać z pomocy specjalisty. Przyjmuje tam również ginekolog. Warto się tam umówić na wizytę. Poza tym można tam również wykonać niezbędne badania.
Powrót do góry
Omonia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lis 14, 2017 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli poszukujecie dobrego ginekologa z Gdańska, to ja polecam zapoznać się z gabinetem Intermed - http://doktorginekolog.pl/ Mają świetnych specjalistów. Na stronie znajdziecie i opinie i możecie zarezerwować sobie termin wizyty.
Powrót do góry
Pink_Princess
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sty 03, 2018 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli jesteś z okolic Łodzi to polecam bardzo http://ultimed.com.pl. Świetni fachowcy, którzy znają się na tym co robią. Sama korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolona. Smile
Powrót do góry
gwardia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sty 04, 2018 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prof. Jan Peterek w Ober Clinic w Centrum, zapewniam że lepszego specjalisty w mieście nie znajdziecie. Jestem mega szczęściarą że do niego trafiłam, bo wyciągnął mnie z poważnych problemów ginekologicznych które przekreślały moje szanse na macierzyństwo. Dzięki niemu udało mi się urodzić zdrową córkę, ciążę też u niego prowadziłam i cały czas chodzę na kontrole. Złoty człowiek i lekarz z powołania dla którego na pierwszym miejscu liczy się dobro pacjentki.
Powrót do góry
petyc
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sty 10, 2018 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio mam straszne problemy w miejscach intymnych, na http://urolped.pl/choroby-kobiece-infekcje-intymne-unikac-nimi-radzic/ czytałam, że to może być coś poważnego. Proszę doradzcie mi czy muszę isć do ginekologa czy nie? Bardzo się boje niestety, nie byłam u ginekologa od bardzo dawna. Sad
Powrót do góry
misi3k
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sty 11, 2018 14:51    Temat postu: cytologia Odpowiedz z cytatem

Hej,
kobietki pamiętajcie o cytologi!! jeśli któraś z was unika tego badania radzę poczytać o nim na http://1szw.pl/cytologia-badanie-jakim-celu-sie-je-wykonuje/ skutki nie wykonywania regularnych badań są przerażające. Dbajcie o siebie Smile pozdrawiam
Powrót do góry
Irena3
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lut 14, 2018 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam problem z zajściem w ciążę, koleżanka poleciła mi dobrą klinikę ginekologiczną dzięki lekarzom tam pracującym wszystko ,obyło się bez komplikacji.
Powrót do góry
pryzmatowa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lut 14, 2018 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele kobiet ma ten problem, niepłodność to powszechne zjawisko.
Powrót do góry
kasiulas
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 09:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj myślę że jednak wpadek jest więcej niż problemów z zajściem w ciążę, ja się od początku zabezpieczałam prezerwatywą a teraz mam tabletki belara więc raczej mi wpadka nie grozi ale moje koleżanki niektóre już w szkole były w ciąży
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Lut 19, 2018 09:58    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: