Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rozwód

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Meski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
max454
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Wrz 28, 2016 12:47    Temat postu: Rozwód Odpowiedz z cytatem

Moja żona złożyła papiery rozwody i oczywiście, ja jako winny... Nie zrobiłem nic w tej sprawie. Wyprowadziłem się, bo ile można widzieć jak do domu wracac z różnymi mężczyznami... Jak uniknąć problemów podczas rozwodów? Nie wiem już jak tej kobiecie do rozsądku przemówić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Wrz 28, 2016 12:47    Temat postu:

Powrót do góry
polina12
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Wrz 28, 2016 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj dobry prawnik to podstawa. Z miejscowych to warty polecenia jest mecenas Budrewicz - parę razy już w rozmowach ze znajomymi jego nazwisko wypłynęło, zawsze w pozytywnym wydźwięku. Ogólnie rzetelna osoba z ogromnym doświadczeniem - to jest najważniejsze. Ogólnie, odetnij się od żony, nic nie zdziałasz a możesz tylko pogorszyć sprawę.
Powrót do góry
adik356
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lis 24, 2016 09:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzuć okiem tutaj http://adwokat-podgorski.pl/. Myślę, że znajdziesz tam wiele przydatnych informacji w temacie rozwodów, takich jak np. na czym polega podział majątku dorobkowego czy ile trwa rozwód. Informacje są rzetelne, bo blog prowadzi mecenas z Wrocławia - Wojciech Podgórski. On zajmuje się właśnie takimi sprawami więc można liczyć na rzeczowe wpisy.
Powrót do góry
ayris
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Gru 12, 2016 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, bez dobrego adwokata raczej się nie obejdzie. Zobacz sobie też ile kosztuje rozwód. Takie informacje mogą ci sie przydać na początku jeśli zdecydujesz się na zakończenie małżeństwa.
Powrót do góry
Sztops3
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lip 04, 2017 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieciekawa sprawa. Bardzo Ci współczuję. A nie myślałeś o tym, żeby zwrócić się do prawnika- specjalisty od rozwodów takiego jak ten? Może uda się ustalić rozwód z jej winy.
Powrót do góry
gyhu
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lip 28, 2017 08:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozwód jest straszny, okropna sprawa. Ja to mogę Ci polecić dobrą kancelarię gdzie załatwisz swoje sprawy adwokat rozwody warszawa Rozwód to nic przyjemnego...współczuję.
Powrót do góry
Leosia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lip 31, 2017 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety rozwód to ie jest przyjemne doświadczenie jednak nie zgodziłabym się na moją winę jeżeli to ktoś inny zdradza. Wiem, że u nich https://www.mydwoje.pl/Poradnik/Poszukiwanie-partnera/Swatka-na-miare-przyszlosci oprócz ciekawych artykułów o związkach i miłości można znaleźć abc rozwodowe. Może powinieneś tam zajrzeć by wiedzieć co robić. Myślę, że co nieco Ci to pomorze. Do tego pomyśl o adwokacie bo on też może być mega pomocny przy sprawie Smile
Powrót do góry
neon
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sie 03, 2017 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozwody to przyjemnych nie należą, ale nie ma sensu ciągnąć związku na siłę. Przydałby się jakiś rozgarnięty prawnik. Jednym z lepszych jest adwokat od rozwodów Tomasz Giziński, który ma wieloletnie doświadczenie w tych sprawach. [/url]
Powrót do góry
Sertio22
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Sty 01, 2018 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli szukasz adwokata z Warszawy poczytaj tutaj http://www.rozwod24.info/forum/showthread.php?tid=88 . powodzenia
piecPiec
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Sty 02, 2018 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Współczuję, rozwód to fatalna sprawa...
Powrót do góry
konopko
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sty 10, 2018 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm... No co można powiedzieć na sto procent, to że w dzisiejszych czasach wybór odpowiedniej kancelarii prawnej, która w stu procentach rzetelnie podejdzie do tematu nie należy do rzeczy najłatwiejszych. Szczególnie ze względu na niesamowitą wręcz mnogość tego typu usług. Ale co wiem na pewno, to że warto postawić na jakąś doświadczoną kancelarię prawną, bo ona daje dużo większe szanse na sukces.

Warto też popytać o rekomendacje znajomych z danej miejscowości. Przykładowo, ja jakiś czas temu potrzebowałem speca od odszkodowań górniczych z Katowic. Popytałem znajomych i polecili mi http://kancelariafortis.pl/ Kancelaria na rynku od 1994 roku, z dużym doświadczeniem, mnóstwo spraw wygranych. Skorzystałem i nie zawiodłem się. Zatem uważam, że to naprawdę dobry pomysł, żeby w danym zakresie tematycznym popytać znajomych z danej miejscowości.
agma
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sty 10, 2018 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszych czasach bez prawnika nie ma co iść na sprawę rozwodową. Nie wiem czy wy też tak macie, że czytacie przepisy i i tak nie nie rozumiecie? Wiele artykułów przeczytałam, ale one i tak wszystkiego nie wyjaśniają. Tylko pomoc prawnika, który specjalizuje się w rozwodach ma sens. Tutaj https://adwokat-cichocka.pl macie namiar na adwokata, do którego można się udać po profesjonalną pomoc prawną. Kobieta tłumaczy wszystko tak, żeby klient zrozumiał Smile
Powrót do góry
Sara123
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Sty 13, 2018 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jest ktoś po rozwodzie, któremu podczas rozprawy towarzyszył mecenas Budrewicz, bo ja słyszałam od znajomej mojego brata ostatnio na spotkaniu, że właśnie ten adwokat jest jedyny w swoim rodzaju i jeśli chodzi o nasze okolice, to lepszego chyba tutaj nie można znaleźć ? Moja najlepsza przyjaciółka ma problem z alimentami z byłym mężem i przydałby się jej taki solidny prawnik.
Powrót do góry
hades88
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Sty 15, 2018 00:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej żyć na "kocią łapę". Akt ślubu to świstek dla zainteresowanych korzyściami majątkowymi- wyłącznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
justyna123
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Sty 15, 2018 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do rozwodu warto się dobrze przygotować. Dlatego warto zacząć od dobrego adwokata w tej sprawie. Ja zastanawiam się nad kancelaria adwokacką Wojas Pawlak. Chcę aby ktoś profesjonalny, z doświadczeniem mnie reprezentował. Jeżeli żadna ze stron nie chce wziąć winy na siebie, to dobry adwokat to priorytet.
Reklama

Wysłany: Pon Sty 15, 2018 21:20    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Meski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: