Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Inwestycja w złote monety

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mercus
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Paź 24, 2017 23:13    Temat postu: Inwestycja w złote monety Odpowiedz z cytatem

Tak się zastanawiam i chciałbym, żeby ktoś ewentualnie wyprowadził mnie z błędu, otóż prowadziłem jakiś czas temu pewną dyskusję i opowiedziałem się, że najlepiej inwestuje się w coś co ma niski spread i co jest łatwo spieniężyć. Przykładowo grając na walutach nie opłaca się bawić w waluty o podwyższonym spreadzie bo niska fluktuacja nie pozwoli dokonywać szybkich ruchów. Najniższy spread mają przykładowo korony czeska, szwedzka, duńska i rubel. Wystarczy że palnie ktoś z naszych polityków, czy Putin i już można zarobić parę groszy. Czasem myślę, że oni nie są idiotami tylko specjalnie tak gadają udając idiotów, a dokładniej mają powiązania z ludźmi grającymi na walutach. Jeżeli ktoś traktuje inwestycje bardziej długookresowo to byłabym skłonna sugerować inwestowanie w złoto, a najlepiej w sztabki, które sprzedaje Mennica https://www.mennica.com.pl/produkty-inwestycyjne/poradnik-inwestora-szczegoly/uncja-zlota-ile-kosztuje-ile-ma-gram-wszystko-o-uncji-zlota. Musimy też pamiętać że silna waluta jakiegoś kraju hamuje jego eksport. To powoduje że rynki walutowe są nieprzewidywalne. Czy coś z powyższego jest niezgodne z prawdą, bo nie do końca spotkałam się ze zrozumieniem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Paź 24, 2017 23:13    Temat postu:

Powrót do góry
monimm82
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Paź 25, 2017 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam się na tej formie inwestycji ale wydaje mi sie troche to abstrakcyjne:P ale na pewno sporo osób w to inwestuje wiec musi to byc chyba oplacalne. Mi jednak jest sporo bliżej do inwestycji w fundusze inwestycyjne. Na stronie http://www.viennalife.pl/strefa-inwestowania/platforma-funduszy/ jest ich spory wybór i można tam liczyć na pomoc przy takiej inwestycji. Może takie coś spróbujesz?
Powrót do góry
Mondeo
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sty 11, 2018 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Usłyszałam nie tak dawno, że inwestowanie w złoto to przeżytek, że teraz inwestuje się w kryptowaluty. Znawcą nie jestem, jeśli jednak chcecie cos się o tym dowiedzieć poczytajcie TeleTrade KLEROKRYPT i https://teletrade-dj.pl/ Podobno niezła stopa zwrotu. Zwrot inwestycji w szybkim czasie.

Ostatnio zmieniony przez Mondeo dnia Pią Sty 12, 2018 11:41, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
kakofonia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Sty 12, 2018 06:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brzmi pięknie, ale tak pięknie nie ma. Inwestowanie łatwe nie jest i trzeba się na tym znać, bo to zawsze jest ryzyko
Powrót do góry
gerwazy
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Sty 13, 2018 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wolę inwestować na przykład w obligacje. Natrafiłem kiedyś na stronę https://www.lionsbank.pl/inwestycje i skorzystałem.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Sty 13, 2018 16:35    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: