Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Grzybica paznokci - jak to poznać?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Meski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jesionka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Cze 12, 2015 15:49    Temat postu: Grzybica paznokci - jak to poznać? Odpowiedz z cytatem

Po czym rozpoznać grzybicę paznokci i co zrobić, żeby nie łapać tego dziadostwa w przyszłości?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Cze 12, 2015 15:49    Temat postu:

Powrót do góry
kaktus
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Cze 13, 2015 09:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim da się to rozpoznać po tym, jak zauważysz, że twoje paznokcie stały się łamliwe, pożółkłe i w ogóle mają taki niezdrowy wygląd.
Jak tylko to zauważysz, zacznij działać. Poczytaj sobie tutaj na przykład jakie są domowe sposoby na grzybice paznokci.
Możesz też wybrać się do apteki po odpowiedni preparat, który pozwoli ci pozbyć się problemu skutecznie.
No i na przyszłość unikaj miejsc, gdzie można się tym zarazić.
Powrót do góry
wemnie
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Cze 24, 2015 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To są wszystko leki i maści bez recepty?
Powrót do góry
ulewa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Cze 28, 2016 09:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo długo walczyłam z wciąż nawracającą grzybicą paznokci. Dopiero http://undofen.pl/grzybica-paznokci/ sprawił, że raz na zawsze pozbyłam się tego problemu.
Powrót do góry
Leosia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Sie 16, 2016 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcesz wiedzieć jak rozpoznać grzybicę paznokci i jak ją leczyć to warto zaglądać tutaj http://www.grzybica-skory.info/grzybica-paznokci.php bo jest tam wszystko na temat chorób grzybiczych. Według mnie warto poszerzać wiedzę w tym zakresie by dobrze rozpoznawać początki choroby no i oczywiście móc dobrze ją leczyć. Wiadomo lepiej iść d lekarza jednak nie zawsze mamy go pod ręką wtedy nie zawodna jest nasza wiedza w tym temacie Smile
Powrót do góry
farada
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Wrz 21, 2016 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Złapać grzybicę bardzo łatwo, trzeba naprawdę bardzo uważać. Leczenie też nie jest teraz bardzo skomplikowane na szczęście, w gabinetach Satin kompleksowo zajmują się stopami podolodzy którzy wiedzą jak postępować w tym przypadku.
Powrót do góry
postaka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lis 23, 2016 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może komuś się przyda taka informacja - w tej klinice http://wilmed.pl/ w ramach badań klinicznych leczą teraz grzybicę paznokci za darmo. Moja siostra korzystała. Zaraziła się chyba na basenie, te leki bez recepty z apteki nie pomagały, szukała jakiegoś podologa no i trafiła właśnie tam.
Powrót do góry
charlize91
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Gru 27, 2016 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grzybicy paznokci raczej nie da się przeoczyć. Ja mam i na paznokciach pojawiły się takie szare plamy. Jestem w trakcie leczenia, bardzo pomógł mi artykuł z http://alestopa.pl/grzybica-stop-leczenie/ Zastanawiam się też nad udaniem się do podologa z tego gabinetu.
Powrót do góry
hakkari
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Cze 17, 2017 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli masz grzybicę stóp to polecam Ci odwiedzić gabinet podologiczny Warszawa ma ich wiele, jednak od siebie polecam ci http://naszedlonie.com.pl/ sam mialem ten wstydliwy problem jednak oni mnie wyleczyli.
Powrót do góry
Radka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Sie 27, 2017 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grzybice można leczyć laseroterapią i jest to bardzo skuteczne, w Warszawie klinika Miracki na pewno oferuje takie zabiegi - http://klinikamiracki.pl/zabieg/leczenie-grzybicy-paznokci-fotona-t3/ Na pewno to szybsze i skuteczniejsze niż kremy
Powrót do góry
Lumena
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Sty 12, 2018 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z grzybicą nie ma żartów...
Powrót do góry
Elkus
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Sty 12, 2018 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukacie dobrego dermatologa to zgłoście się do Wilmed na Wilanowie. Mają naprawdę dobrego dermatologa. A z grzybicą naprawdę nie ma żartów. Nie dość, że to mega dyskomfort to może się ona rozprzestrzeniać.
Powrót do góry
wikaśka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lut 26, 2018 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z grzybicą to chyba do podologa a nie do dermatologa się idzie??? Dokłądnie tak jak pisza wyzej - najgorzej jest zostawić temat swojemu biegowi... Grzybica sie niestety mega szybko rozprzestrzenia, wiec jak tylko sie cos zauwazy najlepiej od razu dzialac. Znam temat dobrze - kiedys leczylam sie w gabinecie satin wlasnie na grzybice złapana standardowo - na basenie ;/
Powrót do góry
aga59
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2018 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak dokładnie, z grzybicą paznokci trzeba udać się do dermatologa. Nie ma żartów z tą chorobą. Nieleczona może nieodwracalnie zniszczyć płytkę paznokcia. Pierwsze objawy to przebarwienia na płytce, przykry zapach. pękający brzeg paznokcia. Później niestety przerodzi się to może na poważne uszkodzenia płytki - rozwarstwianie, poważne pękania, grzybica może również zainfekować inne miejsca. Na szczęście na rynku jest sporo preparatów do walki z nią. Jeśli zauważysz jakiekolwiek z wyżej wymienionych objaw zastosuj jakiś środek. Ja stosowałam preparat na grzybicę paznokci Inventfarm. Szybko pomógł.
Powrót do góry
Pini
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Kwi 21, 2018 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z grzybicą nie ma łatwo. Miałam taki okres, że często łapałam na stopach, w tym czasie bywałam często na basenie. Na szczęście clotrimazolum krem jest bez recepty i pomagał. Lepiej unikać sytuacji "ryzykownych" jeśli masz skłonności.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Kwi 21, 2018 22:43    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Meski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: