Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co dobre na odchudzanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Meski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AnnaMarie711
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Paź 18, 2017 08:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi pomaga dieta i suplementy Smile Polecam wam rowniez blog https://www.xn--kunia-zdrowia-c4c.pl/czym-sa-suplementy-diety-warto-siegnac/ na ten temat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Paź 18, 2017 08:44    Temat postu:

Powrót do góry
karola746
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Paź 19, 2017 14:45    Temat postu: Odchudzanie Odpowiedz z cytatem

Ja na odchudzanie stosuję zdrową dietę, biegam i ćwiczę, a do tego biorę tabletki green magma cena . POlecam je, ponieważ bardzo fajnie wspomagają ochudzanie, a są na bazie zielonego młodego jęczmienia.
Powrót do góry
antek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Paź 19, 2017 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podstawa to zbilansowana dieta, kolejna rzecz to regularna aktywność fizyczna. Teraz wszyscy chodzą do dietetyków, ja poszukałem informacji w sieci, kupiłem kilka książek i sam ułożyłem sobie dietę. Póki co schudłem 8 kg, najważniejsza kwestia to konsekwencja w działaniu i cierpliwość. Trzzeba zmienić tryb życia nie jest to łatwe, ale nie da się nic osiągnąć bez wysiłku. Jak już człowiek weźmie się w garść to z czasem jest coraz łatwiej. Zmiana nawyków żywieniowych musi być stała, a nie tymczasowa.
motylek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lis 10, 2017 09:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podstawa to dobrze opracowana dieta i ruch. Nawet o tej porze można siąść na rower. Jazda na rowerze przynosi naprawdę dobre rezultaty. Ale należy pamiętać że jesień to pora chorób. Dlatego warto zapoznać się z artykułem https://portal.bikeworld.pl/artykul/porady/trening_kolarza/16810/trening_a_jesienne_przeziebienie Tu porady na temat odpowiedniego stroju, diety, odpoczynku itp. Warto przeczytać jak odpowiednio się zabezpieczyć by nie złapać jakiegoś choróbska.
Powrót do góry
Motokar
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Lis 11, 2017 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałem ostatnio, że owoce takie jak grejpfrut pomagają w zrzucaniu zbędnych kilogramów.
Powrót do góry
Jacak
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lis 13, 2017 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na odchudzanie najlepsza jest dieta. Nie ma tu najlepszej diety, ponieważ każdy ma inny organizm i inne nawyki żywieniowe.
Powrót do góry
Macug
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lis 16, 2017 09:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dość szybko uporałem się z zbędnymi kilogramami przez regularne uprawianie sportu, oraz stosowanie diety.
Powrót do góry
kajtekk
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lis 21, 2017 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tego co czytałem to tauryna może pomóc w odchudzaniu: http://dietaabc.pl/sport/co-jest-tauryna/
klonowy
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lis 23, 2017 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam się za bardzo na dietach, bo żadnej nigdy nie stosowałem, po prostu zmieniłem nieco nawyki odżywiania i godziny jedzenia i uznałem, że to wystarczy. Przechodzenie na dietę wymaga najczęściej konsultacji z lekarzem/dietetykiem, żeby wiedzieć, który rodzaj będzie odpowiedni dla zapotrzebowania naszego organizmu. Nieświadome stosowanie się do wybranej przez siebie diety może wyrządzić nam większą szkodę.
A co do ćwiczeń, to na zrzucenie kilogramów odpowiednie będą wszystkie te, które polegają na tempie i ilości powtórzeń, czyli bieganie, pływanie, crossfit i fitness, aerobik, tańce solo, sztuki walki. Najpierw spróbowałbym tych, a dopiero potem, jak już uznamy, że jesteśmy zadowoleni z ilości tłuszczyku, zająć się rzeźbą.
Powrót do góry
pajder
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lis 29, 2017 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Madre i zdrowe odchudzanie to dobra dieta wprowadzana stopniowo. Jesli za szybko zmienisz nawyki zywieniowe to dostaniesz zaparc i zatwardzenia i tylko dicopeg 10g bedzie w stanie ci pomoc. Warto poradzic sie dietetyka i oczywiscie rozpoczac cwiczenia, najlepiej fitness lub cardio
Powrót do góry
NikolaW
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lis 29, 2017 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla osób, które wolą ćwiczyć w domu, a mianowicie jeździć na rowerku i planują kupno tego typu sprzętu, to tutaj mam ciekawy artykuł https://www.sklep-presto.pl/wiadomosc/rowerek-spinningowy-czy-treningowy/6023/ Rowerek fajna sprawa, można być niezależnym i ćwiczyć samodzielnie w domowym zaciszu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PaniEmi
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Gru 28, 2017 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

żeby zrzucić zbedne kg warto się dużo ruszać i zastosować odpowiednią dietę, nie eksperymentować z żadnymi dietami cud bo one tylko mogą problemy zdrowotne spowodować takie jak np zaparcia. wiem bo mnie się one przytrafiły przez eksperymenty i dopiero dicopeg mi pomógł
Powrót do góry
pozw4
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Gru 28, 2017 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim złotym środkiem na odchudzanie okazał sie byc catering dietetyczny http://catering-pozywny.pl/ - miesiacami walczyłam z gotowaniem posiłków i chudnieciem na wlasną rękę i nic. A tu prosze nagle dostaje 5 posilkow dziennie, kalorie wyliczone, wszystko świeze i zdrowe... i to zadzialalo Smile
Powrót do góry
magiczna
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Sty 02, 2018 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pyszną i zdrową alternatywą dla czekoladowych przekąsek jest taki koktajl o nazwie choco lite avis . Nie wiem, czy znacie produkt, bo to nowość. Proszek dodaje się do mleka, tworząc napój o smaku czekolady. Zawiera błonnik, białko, otręby, sprirulinę. Cudownie zdrowy i wartościowy produkt.
Powrót do góry
Kawa_Lover
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Sty 06, 2018 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aktywność fizyczna i dieta to jest podstawa odchudzania. Do tego można dołączyć jakąś suplementację i powinno jakoś pójść. Ewentualnie można udać się po pomoc do dietetyka Smile
Reklama

Wysłany: Sob Sty 06, 2018 15:59    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Meski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5
Skocz do: