Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Skuteczna reklama w sieci

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Praca ( szukam / oferuję )
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Walenrod
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2017 15:14    Temat postu: Skuteczna reklama w sieci Odpowiedz z cytatem

Uważasz, że Twoja firma jest kompletnie nieznana w sieci? Jeśli tak, to zapraszamy do skorzystania z usług naszej profesjonalnej Agencji SEO. Z naszą pomocą zyskasz wielu nowych klientów, a wyniki finansowe znacząco wzrosną. Więcej informacji na temat usług: http://foxstrategy.pl/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Wrz 28, 2017 15:14    Temat postu:

Powrót do góry
jar
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2017 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie znajduje się ta agencja? która dzielnica?
Powrót do góry
Kamila7
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Paź 02, 2017 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrym sposobem na reklamę w sieci jest kampania produktowa. Zajmuje się tym: http://adwordsgroup.pl/kampania-produktowa/. W reklamie pojawiają się konkretne produkty, ze zdjęciem ceną, czy opisem. W ten sposób reklama trafia do zainteresowanych nią klientów.
Powrót do góry
Anetta3
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Paź 09, 2017 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zależy Ci na skutecznej promocji e sklepu to myślę ,że warto skontaktować się z contentorganica https://contentorganica.pl/ Agencja ta zajmuje się m.in skuteczną kampania w Internecie a obecnie social media jest teraz bardzo ważne jeśli chcemy osiągnąć sukces w branży. Można im zaufać
Powrót do góry
bacik
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Paź 10, 2017 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozycjonowanie własnej strony w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne. Też potrzebuje takich usług jaką agencje byscie polecali?
wuwuzela
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Paź 15, 2017 18:40    Temat postu: Biznes. Odpowiedz z cytatem

Dla rozwijających się firm bardzo ważne może być wejście na newconnect, czy organizacja pod względem finansowo-prawnym firmy. Nie każdy się na tym zna i nie każdy musi, bo wiedzy jest dużo, a w biznesie najlepiej jest delegować zadania i zająć się tym, co robimy najlepiej. Wink Kiedy jesteśmy już pewni poprawności działań pod tym względem, możemy zająć się reklamą. Polecam działania w sieci - jest to możliwość szybszego dotarcia do większej liczby odbiorców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jjusti18
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Paź 20, 2017 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiecie, że w Łodzi odbyło się ważne wydarzenie biznesowe? Europejskie Forum Gospodarcze– Łódzkie 2017... Może ktoś był?
Powrót do góry
Dzennika5
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Paź 27, 2017 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mojej znajomej w firmie swietnie sprawdził się film promocyjny stworzony przez agencje Filmowa - filmy reklamowe wrocław. Firma robi dla was takie rzeczy praktycznie od samego zera. Przygotowuja scenariusz zdjecia i wpuszczaja do obiegu film. Super sprawa, polecam się tym zaintersować
Powrót do góry
Denradban
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Paź 28, 2017 06:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam do was trochę inne pytanie. Podpowiedzcie mi czy jest jakaś na prawdę skuteczna sieć reklamowa, która pozwoli dobrze wystartować z promocja nowej strony? Zastanawiam się nad AdWords jednak nie wiem o tym za dużo. Może ktoś z was może mi coś na ten temat więcej powiedzieć? Byłbym bardzo wdzięczny!
Powrót do góry
Miłka78
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Paź 30, 2017 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja postawiłam na pozycjonowanie, firma, do której zwróciłam się właśnie w kwestii reklamy mojego sklepu w internecie poinformowała mnie ,
że pozycjonowanie stron , to teraz jedna z najskuteczniejszych form reklamy. Oczywiście wymaga to czasu i bardzo dużego profesjonalizmu firmy, która przeprowadzi nam takie pozycjonowanie, jednak efekty, które się pojawią z pewnością nas zadowolą.
Powrót do góry
Marcin123
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lis 02, 2017 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem skuteczna reklama w sieci to przede wszystkim taka, która jednak będzie opierała się na mediach społecznościowych typu FB. Tylko wtedy ma to racje bytu.

pasy bezpieczeństwa dla psa
Elżbieta7
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Lis 26, 2017 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie w ażdym przypadku ten sam rodzaj reklamy się sprawdzi. Najlepiej gdy zajmą się tym specjaliści i dobiorą odpowiednie metody. Interaktywna agencja https://pirmedia.pl/ oferuje różnego rodzaju reklamę. Od email marketing po reklamę behawioralną. Z pewnością wybiorą rodzaj reklamy, który przyniesie efekty.
Powrót do góry
kasiulas
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lis 28, 2017 07:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz dobrej agencji interaktywnej to może Group One i Marek Żołędziowski ? Poczytaj sobie o nim, uważam że warto powierzyć im reklamę firmy.
Powrót do góry
koniczyna800
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Gru 11, 2017 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczytajcie też o kampaniach Programmatic Buying i RTB. Gwarantują automatyczne, skuteczne i szybkie dotarcie spersonalizowanej reklamy do wybranej grupy odbiorców w sieci. Sa agencje, które zajmują się tym profesjonalnie i ja polecam kontakt z http://fabrykamarketingu.pl/programmatic-buying-rtb/ . Pomogą, doradzą i skutecznie wdrożą takie narzędzie.
Powrót do góry
Radka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Sty 13, 2018 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A stosujecie też inne opcje niż reklama internetowa? Na przykład gadżety dla klientów, oni to uwielbiają a w ten sposób można też prestiż firmy podnieść. Ciekawe rozwiązania mają na http://www.izisport.pl/produkty.html - mega dobrej jakości
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Sty 13, 2018 22:58    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Praca ( szukam / oferuję ) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: