Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Relakujący masaż

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
olgiernuk79
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Gru 01, 2017 13:16    Temat postu: Relakujący masaż Odpowiedz z cytatem

W naszym kraju coraz więcej powstaje gabinetów masażu oferujących szereg usług. Większość z nas udaje się do nich dopiero w czasie dolegliwości czy kontuzji, nie wiedząc, ze taki masaż raz na jakiś czas może być bardzo relaksujący . Ja osobiście polecam salon masażu Warszawa bardzo dobra lokalizacja gabinetu, jest gdzie samochód postawić co dzisiaj jest bardzo ważne. W swojej ofercie mają bardzo wiele masaży i osób które się w tym specjalizują z ogromnym doświadczeniem, co jest bardzo ważne przy urazach. Ja osobiście korzystałam z 4 rożnych masaży i powiem, ze najbardziej fajny jest masaż ciepłymi kamieniami. Atmosfera jest bajkowa, pełne wyciszenie i bardzo odpręża. Ceny jak na stolicę są rozsądne a jak chcemy kupić pakiet dostajemy zniżkę. Dlatego osoby które się nie przekonały może wykupią bony upominkowe jak prezent bardzo fajna sprawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Pią Gru 01, 2017 13:16    Temat postu:

Powrót do góry
Deriks23
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Gru 01, 2017 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy mają w ofercie również masaż sportowy?
sylwia4012
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sty 24, 2018 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama chętnie wybrałabym się na taki masaż. Ostatnio dużo pracuję, czuję się zmęczona i p prostu potrzebuje relaksu, a taki masaż to najlepszy sposób na to, aby się odprężyć Wink Tutaj http://www.dsinstytut.pl/Masaze.html mają bardzo fajną ofertę jeśli chodzi o tego typu rzeczy. Warto sobie rzucić okiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
postaka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Sty 26, 2018 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Deriks23 napisał:
Czy mają w ofercie również masaż sportowy?

Masaż sportowy robią świetnie w Porta Medica, byłam kilka razy i szczerze polecam. Relaksacyjny i leczniczy także, jak coś mi tylko zaczyna dokuczać to od razu się do nich zapisuję. Robią też zabiegi (utradźwięki, laser, fala uderzeniowa itp.) w połączeniu z masażami bardzo szybko stawiają na nogi. Nie tak dawno coś mi strzyknęło jak podnosiłam miskę z praniem, oczywiście źle bo z kręgosłupa i o uraz nie trudno. Po 5 wizytach w Porta Medica wszystko przeszło.
Powrót do góry
roland59659
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Sty 26, 2018 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli firma oferuje masaże to raczej są to w tych czasach kompleksowe usługi, chyba że mówimy o jakimś małym miasteczku ^^.
Powrót do góry
adamfelmar
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Sty 26, 2018 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masaż bardzo chętnie przyjmuję Smile rozluźnia mięśnie i mnie relaksuje Smile
zaajac
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Sty 26, 2018 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jeżeli chodzi o masaż tantryczny to czy ktoś z obecnych był na takim? Od dawna chciałem skorzystać z takiej opcji jednak nie mogę znaleźć dobrego gabinetu masażu czy jest ktoś kto poleci jakiś dobry?
Powrót do góry
Arabella
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lut 22, 2018 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak tej pory nie miałam niestety okazji skorzystać z masażu tajskiego, ale bardzo chętnie wybrałabym się np. do thaisun http://www.thaisun.pl/pl . Oferta jest tam bardzo szeroka i zawiera takie pozycje jak np. masaż klasyczny, z olejkami zapachowymi, czy też stemplami ziołowymi. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się na taki wybraćSmile.
Powrót do góry
kasiulas
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Mar 07, 2018 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam za sobą tylko i wyłącznie masaże lecznicze jakie mi zalecono w centrum medycznym http://cmsf.pl/ , z tego co wiem żeby taki masaż był skuteczny musi go wykonać doświadczony fizjoterapeuta i faktycznie przyniosły mi one prawie natychmiastową ulgę przy bólach kręgosłupa
Powrót do góry
maciek_9
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2018 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wraz z żoną skorzystaliśmy z relaksujących masaży http://moonlightspa.pl . Takie masaże w duecie to doskonały pomysł na odprężenie a przy tym możliwość pogadania w komfortowych warunkach dzięki czemu oboje czuliśmy się odprężeni i wypoczęci.
Powrót do góry
Gorczyca
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Maj 14, 2018 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na relaksujący masaż możecie się udać do salonu masażu w Zgierzu, niedaleko stolicy, a obsługa profesjonalna. Do tego miejsce bardzo klimatyczne. Wszystkie informacje są na stronie https://www.ceremoniauzdrawiania.pl/ więc nie będę więcej mówił, sami możecie zerknąć na ten salon masażu Smile
Powrót do góry
gerwazy
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Cze 29, 2018 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często korzystam z różnego typu masaży, to naprawdę świetna sprawa. Jeśli szukasz sprawdzonych gabinetów w twojej okolicy, zajrzyj na https://www.moment.pl/spa-i-masaz Możesz tam sobie poczytać opinie innych na temat danego obiektu, a co więcej - wizytę zarezerwujesz przez internet.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Cze 29, 2018 15:05    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: