Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak walczyć z bólem brzucha?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stasia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lut 01, 2017 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem kiedy już nic nie pomaga warto zrobić sobie usg i sprawdzić. Ja wykonałam takie badania w http://cmp.krakow.pl strasznie bałam się wyniku jednak okazało się,że cierpię na zespół jelita wrażliwego. Da się to leczyć i całe szczęście nie jest to nic bardzo poważnego a męczyłam się z tym brzuchem ładne pół roku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Lut 01, 2017 11:29    Temat postu:

Powrót do góry
oczko
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Kwi 08, 2017 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może to po prostu wina złej diety i chodzi o zaparcia? W takim przypadku pomoże dicopeg 10g, wystarczą 1-2 saszetki dziennie by problem ustąpił
Powrót do góry
elabarbara
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2017 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednak jeśli ból się utrzymuje warto iść do lekarza porobić sobie kompleksowe badania. Ja z moją córką miałam problem ale wybrałąm się do gabinetu USG http://www.gabinetusg.com.pl/ w Warszawie na ul Białobrzeskiej 28. Wykonują szereg specjalistycznych badań. Badania USG dzięki swojej dokładności umożliwiają postawienie najbardziej precyzyjnej diagnozy zaburzeń, na które cierpi Pacjent. Dzięki tej wizycie lekarz postawił diagnozę i leczenie mojej córce i bardzo pomogło.
Powrót do góry
ta-la
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Cze 23, 2017 05:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ból brzucha a dokładnie żołądka może mieć tak naprawdę wiele przyczyn i na pewno nie powinno się go bagatelizować. Rozumiem, że nie masz stwierdzonych żadnych chorób jak zapalenie trzustki czy choroba refluksowa ? Może żyjesz w ciągłym stresie ? Ostatnio moja mama zmagała się z podobnym problemem i szukając informacji trafiłam w sieci na ciekawy artykuł z tym związany http://www.amol.pl/dlaczego-boli-zoladek-przyczyny-i-sposoby-leczenia. Myślę, że warto się z nim zapoznać, może rozpoznasz jakieś objawy też u siebie.
Powrót do góry
Tipperka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Paź 12, 2017 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto było by iść do dobrego lekarza i zrobić USG. Z takimi rzeczami nie ma żartów i lepiej sprawdzić to wcześniej niż rozwinie się coś poważniejszego.Z tego co kojarzę to w Rex Medica Sport spokojnie wykonasz takie USG.
Powrót do góry
AnnaMaria
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Paź 13, 2017 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zazwyczaj stosuje no-spe ale kiedys te bole byly nie do wytrzymania wiec udalam sie do lekarza, przepisal jakies tabletki po ktorych bylo znacznie lepiej.
SilnyPor
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Paź 16, 2017 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okropna sprawa. Takie bóle mogą utrudnić życie i człowieka wymęczyć. Poza pójściem do lekarza, polecam przejrzeć stronę http://cyklgastro.pl/choroby-i-dolegliwosci-ukladu-pokarmowego/ bo wiele na ten temat człowiek nie wie, a warto się doinformować. Trudno walczyć z czymś, czego się w ogóle nie zna
Powrót do góry
bnnero
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Paź 16, 2017 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam Dexak Wink
warszawianka84
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Paź 30, 2017 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z przedmówcami! Samo branie tabletek jest mało skuteczną metodą leczenia dolegliwości. Tabletki działają doraźnie. Musisz zlokalizować dlaczego boli Cię brzuch. USG jamy brzusznej będzie świetnym sposobem, aby zdiagnozować przyczynę i dobrać idealną metodę leczenia. Miałam podobny problem, zrobiłam USG i szukaliśmy dalej. Okazało się, że występowały u mnie nerwobóle związane ze stresującą pracą. Zmieniłam pracę i tadam! Nic nie boli Wink
Powrót do góry
myszata22
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lis 24, 2017 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samo branie tabletek to kiepski pomysł jeśli takie bóle często się zdarzają. Wypada raczej poszukać wtedy ich przyczyny ;) Bardzo często tak objawia się bakteria helicobacter pylori która może nawet powodować wrzody :) Można sprawdzić czy się ją ma takim testem: https://sklep.domowelaboratorium.pl/product-pol-271-Zdrowy-zoladek-Helicobacter-TEST.html , jeśli wynik będzie pozytywny to trzeba udać się do lekarza bo można to wyleczyć tylko antybiotykami :)
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Lis 24, 2017 10:53    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: