Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jakie kosmetyki polecacie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ekranicka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lip 13, 2017 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubię kosmetyki marki Hildegard Braukmann. Mają takie naturalne kosmetyki, ze składem z roślin itd, a nie sama chemia. Ogólnie mój ulubiony kosmetyk to ich żel do kąpieli - 7 ziół Smile Super działa na skórę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Lip 13, 2017 17:00    Temat postu:

Powrót do góry
elabarbara
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lip 28, 2017 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest tyle sklepów internetowych z kosmetykami że na prawdę trudno coś odpowiedniego wybrać, ale warto popytać znajomych gdzie kupują. I ja w ten sposób dotarłam do sklepu z kosmetykami online. Mają świetne produkty w atrakcyjnych cenach. Najbardziej kusi mnie zestaw pędzli Hakura - https://puderek.com.pl/pedzle-hakuro/271-zestaw-pedzli-hakuro-bestseller-h50s-h24-h70-h77-h85.html dzięki nim można wykonać kompleksowy makijaż.
Powrót do góry
ta-la
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Lip 29, 2017 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubię kosmetyki z Inoar. Miałam okazję już testować ich olejek arganowy, zestaw do keratynowego prostowania włosów i olejek Kalice Smile Ten ostatni jest ze mną dopiero od tygodnia ale już go kocham Smile Można go używać zarówno do ciała, twarzy, włosów a nawet do demakijażu Smile
Powrót do góry
Tipperka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Sie 28, 2017 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami posiadając nawet drogie kosmetyki makijaż ie wyjdzie nam taki jak chcemy bo nie mamy do tego odpowiednich pędzli do makijażu. Według mnie warto kupić taki zestaw https://puderek.com.pl/zestawy-pedzli-do-makijazu/3830-sunshade-minerals-lancrone-professional-make-up-studio-brush-zestaw-25-profesjonalnych-pedzli-do-makijazu-w-etui-sm2516.html pędzli do makijażu by nasze starania nie poszły na marne.
Powrót do góry
gafos
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Wrz 11, 2017 08:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polećcie mi proszę jakiś sprawdzony zmywacz do takiego rodzaju lakierów: http://imperium-kobiet.pl/jak-zmyc-hybrydy.html Chcę zmyć hybrydy sama w domu.
Powrót do góry
hipoteka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Wrz 12, 2017 08:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się ostatnio zakochałam w cieniach do powiek Alilla, są świetnej jakości, bardzo trwałe, ale co dla mnie ważne, są hipoalergiczne i w ogóle nie uczulają no i mają fajny skład
Powrót do góry
Denradban
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Wrz 15, 2017 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio zmieniłam swój tusz do rzęs na nowy. Tym razem kupiłam Volum' Express The Lift tusz do rzęs Black i jeśli szukasz czegoś trwałego i z na prawdę dobrym efektem to mogę Ci go z czystym sumieniem polecić!
Powrót do góry
muwina
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Wrz 16, 2017 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam kosmetyki bebrave Smile
Beczułka1
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2017 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od siebie polecam olejki do ciała i twarzy jeśli macie skórę wrażliwą i suchą. Takie olejki https://kontigo.com.pl/cialo/pielegnacja-ciala/olejki-do-ciala.html zapewnią Wam nie tylko komfort ale też odżywią . Dodatkowo zapobiegają powstawania rozstępów i niwelują te które już powstały Smile
Powrót do góry
Miłka78
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Paź 05, 2017 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie próbowałyście, to koniecznie użycie na jakieś wyjście sztucznych rzęs. Można je kupić w zestawach, razem z klejem i aplikatorem, ja polecam Ardell https://puderek.com.pl/rzesy-i-kepki/2970-ardell-deluxe-pack-120-demi-sztuczne-rzesy-klej-aplikator.html , właściwe nakładają się w kilka minut, a efekt na imprezę czy jakieś inne wyjście jest naprawdę genialny. Zresztą same zobaczcie różnice, w sieci można znaleźć dużo przykładowych zdjęć, jak wyglądał makijaż przed nałożeniem takich rzęs, a jak wygląda po.
Powrót do góry
Agata29
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Paź 13, 2017 08:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już mam tyle tych kosmetyków, że się normalnie z tym wszystkim nie mieszczę! I co gorsze - wszystkie potrzebne. Mój facet nie jest w stanie tego zrozumieć Razz Ale nic to, bo już mi obiecał ze dwa takie kosmetyczne kuferki na to wszystko, więc nie narzekam Smile
Powrót do góry
AnnaMaria
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Paź 13, 2017 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio zakupilam balsam evree i jestem z niego bardzo zadowolona, pomogl moim szorstkim dloniom.
Lumena
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Paź 14, 2017 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio dużo dobrego czytałam o tych maskarach - http://www.maybelline.pl/brands/volum-express.aspx W tym tygodniu nie miałam czasu iść na zakupy, ale w przyszłym planuję większy shopping bo już wiele kosmetyków mi się pokończyło, a i jakieś nowe ciuszki na jesień też by się przydały Wink
Powrót do góry
pracodawca
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Paź 15, 2017 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może ktoś z Was orientuje się, kim jest oficjalny dystrybutor neonail? Moja kobieta jest zachwycona ich produktami, ale nie wiem dlaczego bardzo jej zależy, by wiedzieć, kto odpowiada za dystrybucję na terenie naszego kraju. Ktoś posiada wiedzę w tej materii?
Powrót do góry
knall
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Paź 16, 2017 08:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w aptece znajdziesz mnóstwo kosmetyków do wrażliwej, przesuszającej się skóry, choćby krem cetaphil lub dostępna w rossmanie seria z firmy mixa

http://vid-tube.biz/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Pon Paź 16, 2017 08:53    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do: