Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wynajem aut
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Meski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
janinka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Kwi 05, 2017 08:55    Temat postu: Wynajem aut Odpowiedz z cytatem

powiem szczerze, że nie mam swojego samochodu bo mnie nie stać. Ale jakiś czas temu wynajęłam auto na stronie http://si-mar.pl/cennik/. Bardzo fajna sprawa, nie ma żadnych ukrytych kosztów, wszystko jasno i przejrzyśc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Kwi 05, 2017 08:55    Temat postu:

Powrót do góry
dana78
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Kwi 23, 2017 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o wynajem auta to fajne propozycje maja na: http://4mobility.pl . Widziałam tam wiele ciekawych propozycji godnych uwagi, Wszystko online i w dobrej cenie. pakiety wychodzą najtaniej.
Powrót do góry
Bitka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Lip 01, 2017 09:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajne rozwiązania proponuje wypożyczalnia aut z Poznania - Fat Car. Można u nich wypożyczyć samochód nie tylko na kilka dni, ale nawet na cały rok. Taki długoterminowy wynajem aut może nam się przydać na przykład wtedy, kiedy jesteśmy kierowcami UBERA. Naprawdę świetna sprawa, Ceny są dość niskie, bo już od 55 zł za dobę, a dostępne są oczywiście różne klasy i marki samochodów.
Powrót do góry
yakator
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lip 03, 2017 07:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A w okolicach Poznania zna ktos podobne uslugi moze?
Powrót do góry
nono24
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lip 03, 2017 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Orientujecie się możę co się stanie jak z mojej winy rozbiję auto z wypożyczalni?
Albercik23
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lip 04, 2017 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nono, to chyba zależy od tego, z czyjej winy będzie wypadek? Ogólnie to placisz jakieś ubezpieczenie w cenie wynajmu zdaje się.. Ja przynajmniej wiem, że jak z Łodzi wypożyczałem samochód (wypożyczalnia aut nazywala się Wypożycz Auto Wink) to tam ten Citroen miał AC i OC wykupione.
Powrót do góry
Urka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lip 04, 2017 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie wy auta zazwyczaj chcecie wynajmować, bo ja ciekawe widziałam na stronie http://www.your-car.pl/cennik zastanawia mnie cena, jak myślicie jest atrakcyjna? Takim autem dobrym zacząć się wozić- świetna sprawa, wypróbowałabym samochód jeszcze przed ewentualnym zakupem w salonie Wink
Powrót do góry
Miłka78
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Wrz 01, 2017 09:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się. Czasem pojawiają się sytuacje, w których nie ma możliwości skorzystania z własnego auta, a jednak trzeba gdzieś pojechać. Wtedy jak najbardziej sprawdza się wynajęcie samochodu poznań. Korzystając z takich usług dostajecie w pełni sprawne auto, które jest do Waszej dyspozycji na określony przez was czas.
Powrót do góry
czeziaczek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Wrz 07, 2017 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak się nie ma własnego samochodu to pewnie że fajnie jest wypożyczyć Very Happy ja tak właśnie robię, korzystam z usług wypożyczalni samochodów bez kaucji w Warszawie https://start.rent/. Nigdy się jeszcze na nich nie zawiodłem Smile
Powrót do góry
NightCity
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Paź 04, 2017 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest bardzo fajna opcja takie wypożyczanie samochodów. Różne są sytuacje wżyciu i wtedy taka opcja bardzo się przydaje. Oczywiście, należy porównywać oferty firm i nie dawać naciągać się na więcej, niż jest to konieczne. Słyszałam wiele dobrych opinii na temat http://wypozyczalnia-aut24.pl/rezerwacja/, że ceny są rozsądne, auta wygodne i ogólnie cała współpraca układa się wręcz wzorowo.
Powrót do góry
zoska11
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Paź 12, 2017 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzie można wynająć busa na wyjazd? Chcemy zorganizować dość dużą rodzinna wycieczkę
Powrót do góry
zoska11
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Paź 16, 2017 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio miałam wypadek i musiałam wynająć auto. Balam się ze będą spore koszty dodatkowe za wynajem ale na http://intercars24.pl/autozastepcze/ można wynająć samochód z oc sprawcy. To świetna sprawa gdy auto jest u mechanika a trzeba przecież dojeżdżać do pracy, szkoły itd. W dzisiejszych czasach bez samochodu jak bez ręki.
Powrót do góry
elabarbara
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Paź 28, 2017 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie jest bardzo solidna firma, która oferuje wynajem. Ja sama jakiś czas temu korzystałam z ich usług do przewozów dzieci na wycieczkę. Gwarantują profesjonalne podejście oraz poczucie bezpieczeństwa, bez względu na cel i długość podróży. Jeśli ktoś jest zainteresowany może dowiedzieć się więcej i zapoznać się dokładnie z ofertą.
Powrót do góry
Zosiala
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Paź 30, 2017 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalazienie dobrej wypożyczalni samochodów czasami graniczy z cudem. Jednak jak już się uda znaleźć kogoś konkretnego to warto zapisać do niego namiary. Szukałam niedawno dla siebie dobrego samochodu osobowego. Wtedy też trafiłam na cennik też wypożyczalni http://www.ckcorp.pl/cennik.html. Ceny nie są wygórowane a samochody , czyste i zadbane. To miejsce z którego warto wypożyczyć samochód.
Powrót do góry
kasieńka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Lis 11, 2017 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teraz trwa wyprzedaż rocznika w peugeot i z pewnością możesz kupić za niewielkie pieniądze nowy samochód. Mój mąż zafascynowany jest wyposażeniem modelu 2008, a mnie z kolei podoba się jego wnętrze, które jest przejrzyste i nowoczesne
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Lis 11, 2017 18:44    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Meski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: