Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dom czy mieszkanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
saren
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Paź 11, 2017 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oba to dobre rozwiązanie, jednak ja wskazałnbym na mieszkanie bo jednak najważniejsze to mieć swój własny kąt. Własne miejsce, a mieszkania są po prostu tańsze. I łatwiej nimi obracać. Przykładowa bardzo interesujące ostatnio mieszkanie rzeszów widziałem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Paź 11, 2017 18:40    Temat postu:

Powrót do góry
beatryce
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Paź 13, 2017 16:22    Temat postu: kupno domu Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowałam się na kupno domu, który wymaga remontu. Ekipa remontowa już jest zarezerwowana, niedługo dojdzie do podpisu u notariusza. Mniej więcej wszystko już mam zaplanowane. Czeka mnie tylko wybór akcesorii instalacyjnych. No wiecie sanitarne, grzejnikowe (wybieramy grzejniki aluminiowe) i tak dalej... Dużo wymieniać... Wczoraj szukałam w internecie z dobrą godzinę lub więcej, aż znajoma zadzwoniła do mnie, że ona kupowała u http://goodwork.com.pl/ i jest bardzo zadowolona. Się zastanawiam czy ktoś z was robił u nich zakupy? Może to będzie strzał w dziesiątkę skoro koleżanka jest zadowolona?
Powrót do góry
oczko
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Paź 30, 2017 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowałam się na dom, bo jednak zależało mi na ogrodzie, a mieszkanie niestety go wyklucza. Nie chciałam też mieszkać gdzieś na przedmieściach, dlatego o pomoc poprosiłam pana Jaworskiego https://www.jaworski24.pl/pl/ . Znalazł dla mnie połowę bliźniaka w Wilanowie, z dużym i ładnym ogrodem, nieruchomość wykończoną, gotową do wprowadzenia się. Dobrze trafiłam, bo żeby dostać coś takiego w środku miasta to trzeba naprawdę mocno się naszukać Smile
Powrót do góry
Miłka78
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Paź 30, 2017 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo zależy od tego, co najbardziej sobie cenicie w życiu. Ja uważam, że mieszkanie w bloku może mieć duży sens. Szczególnie jeśli weźmie się pod uwagę takie inwestycje jak Marina Royale w Darłowie, to mieszkanie w blokach nabiera innego wymiaru. Warto zajrzeć do http://www.marina-royale.pl/ i pomyśleć, żeby się tam wprowadzić.
Powrót do góry
fasasa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Paź 31, 2017 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niestety nie mogę sobie pozwolić na zakup nowego mieszkania, ale powoli remontuje moje stare. Jeśli szukacie bardzo dobrych okien to polecam okna trzyszybowe ! Świetna opcja, takie okna będą wam służyć wiele lat, teraz w firmie Internorm znajdziecie niezłą ofertę w przystępnej cenie na takowe okna z pełną gwarancją !
Powrót do góry
natanbraz
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Paź 31, 2017 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem zdecydowanie za tym aby mieszkać w mieszkaniu. Całe dzieciństwo spędziłem w domu jednorodzinnym, ale jak sobie przypominam ile miałem obowiązków to aż mi się nie chce przypominać sobie tego. W mieszkaniu jest łatwiej.
kasik.mat
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Paź 31, 2017 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszyscy wiemy, jak wiele niebezpieczeństw czai się wokół nas. Świat pełen jest przestępców, dlatego niezwykle ważne jest wynajdywanie coraz skuteczniejszych metod, aby ustrzec swoją własność przed dostępem niepożądanych osób. Dlatego ja juz założyłam alarm z http://www.habs.eu/oferta/sygnalizacja-wlamania
Powrót do góry
Justynamaj
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lis 01, 2017 00:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też z mężem jakiś czas temu szukaliśmy mieszkania tylko jako inwestycję w przyszłość. Mieliśmy sporo pieniędzy odłożonych na koncie i żeby tak nie leżały bez to mąż wpadł na pomysł kupna mieszkania pod wynajem. Byliśmy na szkoleniu też organizowanym przez pana Pawła https://www.pawelalbrecht.com/szkolenia/ też właśnie dzięki temu dużo się dowiedziałam mam nadzieję że będzie tak dobrze jak jest teraz. Wszystkim polecam ten tym inwestycji
Powrót do góry
koniczyna800
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lis 01, 2017 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukacie projektow domow? - to polecam przejrzenie propozycji od firmy Domowe Klimaty, chociażby tego: https://www.domoweklimaty.pl/pl/projekty/1560/projekt-domu-kaszmir . To oczywiście tylko przykład, bo pracownia oferuje gotowce w metrażach nawet powyżej 200 mkw, w wersjach m.in. piętrowych, parterowych, nowoczesnych, z poddaszem użytkowym, energooszczędnych. Każdy znajdzie tu na pewno coś dla siebie.
Powrót do góry
kolorowybut
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lis 01, 2017 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mieszkanie Very Happy
Powrót do góry
Satelight
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lis 02, 2017 08:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jednak preferuje dom. Swój stawiałęm sam od początku do końca, tylko instalacyjne rzeczy jak montaż anteny zlecałęm firmą lokalnym wspierając przy tym mniejsze biznesy. Swoją drogą jakby ktoś potrzebował dobrej ekipy do instalacji anteny pod Warszawą to polecam tę firmę http://www.satelight.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Czw Lis 02, 2017 08:46    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: