Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sposoby na szybkie sprzątanie domu...
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jalanka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Gru 19, 2016 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wam powiem tak, jak 10-15 min poswiece dziennie i to dosłownie "przy okazji" np robiac obiad ogarniam cos w kuchni, albo cos sprzatam w lazience jak narzeczony się kąpie Wink to mam cały czas czysto w domku, teraz przed świętami czekają mnie porządki w szafie... i myślałam, zeby przereorganizować swoją szafę na taką http://obk.pl/blog/szafa-kapsulkowa-minimalizm-w-garderobie/ to całkiem dorby pomysł, a ja akurat "wiecznie" nie mam w co się ubrac, wszystko jest stare i nic do niczego nie pasuje....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Gru 19, 2016 16:03    Temat postu:

Powrót do góry
angelinaker
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Gru 20, 2016 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sobie dzielę sprzątanie na kilka dni. Jak mam mniejsze cele, to łatwiej mi je zrealizować.
Powrót do góry
cela55
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Gru 26, 2016 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten produkt http://frisco.pl/pid,85859/n,cillit-bang-zel-do-wc-wybielanie-i-dezynfekcja/stn,product mi się bardzo sprawdza. Poleciła mi kumpela i kupiłam i teraz jestem mega zadowolona.
Powrót do góry
lebrantL
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lut 15, 2017 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze sprzątaniem bywa różnie, ale wiem, że trzeba to robić regularnie to wtedy jest to łatwiejsze i szybsze. Sprzątam sama, ale do jednej sprawy sprawdza się profesjonalna firma, to czyszczenie dywanów. Firma Damat http://www.damat.pl/oferta-naszej-pralni/trzepanie-dywanow/ pierze nowoczesnymi metodami, trzepie, czy impregnuje dywany. Nigdy tak skutecznie nie usuwałam plam jak oni, po prostu dywan po powrocie od nich wygląda jak nowy.
Powrót do góry
monika.sowa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Mar 15, 2017 10:24    Temat postu: chemia profesjonalna Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, a gdzie kupujecie chemie profesjonalną w Warszawie? Poszukuję firmy, która w swojej ofercie posiada środki do dezynfekcji powierzchni oraz neutralizacji zapachów. Dobrze, aby również można było kupić tam także podstawowe środki czystości. Koleżanka mówiła mi o tej firmie http://debiutplus.pl/oferta/chemia-profesjonalna/ Kupowała któraś z Was tam? Wyraźcie swoje opinie, dzięki Smile
Powrót do góry
Anetta3
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Mar 21, 2017 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odkurzacze centralne nie są jeszcze bardzo popularne, jednak moim zdaniem są o wiele lepsze od klasycznych odkurzaczy- przede wszystkim łatwiej się sprząta. Do mojego mieszkania i firmy, zakupiłam taki odkurzacz i była to bardzo dobra inwestycja. Nie muszę już chodzić z pokoju do pokoju z ciężkim odkurzaczem a także dzwonić po firmę sprzątającą. Swój odkurzacz kupiłam tutaj http://centralne-odkurzacze.net/zestawy/520-odkurzacz-centralny-greenline-450-zestaw-komfort.html
Powrót do góry
kinga1nowak1
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Mar 23, 2017 09:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zawsze sprzątam na bieżąco, a w soboty wycieram kurze, odkurzam i myję podłogi
Powrót do góry
NightCity
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Mar 27, 2017 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też staram się na bieżąco ogarniać żeby nie zbierała się góra sprzątania.
Powrót do góry
agma
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Mar 31, 2017 01:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem ten http://organika.com.pl producent chemii gospodarczej jest najlepszy. Warto sprawdzić sobie ich produkty i dowiedzieć się o nich więcej. Oferta jest naprawdę szeroka. Środki nadają się do sprzątania obiektów wielkopowierzchniowych, domów, firm czy hoteli. Wybór jest naprawdę ogromny.
Powrót do góry
koniczyna800
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Maj 23, 2017 09:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja staram się nie używać w domu silnych środków czyszczących. Mam małe dziecko, więc nie chcę by było narażone na kontakt z takimi substancjami. Wolę sięgnąć po naturalne metody np. czyszczenie gorącą parą. Jest to możliwe dzięki urządzeniu jak prasowacz parowy. Skutecznie zabija bakterie, odświeża: https://prasowaczeparowe.pl/dezynfekcja-zabawek-i-ubranek-dzieciecych i rozprasowuje każde zagniecenie ubrań! Bardzo polecam taki sprzęt.
Powrót do góry
ta-la
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Wrz 21, 2017 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grunt to dobra organizacja pracy Smile No i dobra chemia też. Ja np od lat do mycia podłóg używam Sidoluxa do drewna i sprawdza się super - dobrze czyści, ładnie pachnie i chroni drewno. Nie widzę sensu kupowania dużo droższych np niemieckich zamienników.
Powrót do góry
elkomi
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Wrz 22, 2017 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawa oferta, jak dla mnie rewelacja !
Majkaaa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Paź 10, 2017 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie ważne jest żeby dom się sprzątało szybko i dokładnie, bo robię to codziennie ze względu na dzieci;) A taki właśnie efekt otrzymuję dzięki Sidolux'owi. Dom jest czysty i przyjemnie pachnący a podłogi lśniące i i bez smug.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Paź 10, 2017 12:53    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: