Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jaki ogród?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ta-la
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lip 24, 2017 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez rozglądam się właśnie za jakimś parasolem do ogrodu. Tym bardziej, że nie dysponuje na razie żadnym zadaszonym tarasem a przebywanie w ciągu dnia w pełnym słońcu nie jest najlepszym pomysłem. Fajną ofertę różnego rodzaju parasoli widziałam ostatnio w https://rolmarket.pl/pol_m_Meble-ogrodowe_Parasole-331.html. Teraz tylko pozostaje wybór konkretnego modelu. Polecicie coś konkretnego ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Lip 24, 2017 10:58    Temat postu:

Powrót do góry
oczko
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lip 25, 2017 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Weź duży parasol, który jest wodoszczelny. Jeśli potrzebujesz ochłody podczas upałów to pomyśl też o budowie basenu. Wszystkie wskazówki na ten temat znajdziesz tutaj https://www.castorama.pl/forum/ogrod-projektowanie-i-porzadki/inne/budowa-podestu-pod-basen-jak/ . Najlepiej właśnie w takich wnętrzarskich czy budowlanych sprawach udać się na forum castoramy
Powrót do góry
Radka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sie 02, 2017 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my jestesmy na etapie kompletowania elektronarzedzi do ogrodu, niestety musimy robic to partiami, bo wszystko naraz zrujnowaloby nasz budzet. w tym sezonie padlo na kosiarke spalinowa, bo trawa rosnie jak szalona i juz nie wyrabialismy
Mirka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Wrz 07, 2017 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogród pełen marzeń to taki na każdą porę roku. Warto w takie rzeczy inwestować. U nas wiosna tulipany, krokusy, lato mix, a na jesień bratki, wrzosy i dynie różnego rodzaju.
Powrót do góry
gafos
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Wrz 15, 2017 09:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy warto zakładać wokół trawnika takie obrzeża: http://geoproduct.pl/produkty/obrzeze-trawnikowe-geoborder/ robimy teraz trawnik i już kilka osób mi polecało żeby od razu założyć obrzeża trwnikowe.
Powrót do góry
Mermagda0
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2017 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja obok siebie mam bardzo fajną szkółkę krzewów i drzew ozdobnych więc po inspiracje na ogród nie muszę daleko iść Smile Ale tez musze przyznać, że bardzo fajną opcją dla ogrodów sa plafoniery led. Najczęściej są to lampy na czujnik ruchu lub zmierzchu więc nie musicie wgl martwić się o ich wlączanie, a bardzo fajny efekt dają
Powrót do góry
Ajlar
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2017 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam takiego typowego ogrodu z warzywami i drzewami owocowymi bo nie mam tyle miejsca na działce. Postawiłam na trawnik i trochę krzewów i kwiatów. Urządzenie ogrodu nie było wcale takie proste bo mam podmokłą działkę i co chwile na trawniku pojawiała się woda, niszcząc rośliny i trawe. Miałam już seri dośc bo zainwestowałam kupe kasy w dobry trawnik a tu taka lipa. Z odsieczą przyszła firma Hauraton. Zainstalowali system odwodnienia http://www.hauraton.com/pl/odwodnienia/ODWODNIENIA-RUCH-LEKKI-/RECYFIX-GREEN/index.php i w końcu nie mam na trawniku wody! Szkoda, że wczesniej nie wpadłam na takie rozwiązanie.
Powrót do góry
sanderka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Paź 09, 2017 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie to samo - raczej cięzko byoby mi wygospodarowac czas na pielęgnację takich cudeniek warzywnych. Postawiłam na mminimalizm jesli chodzi o ogród i zrobilismy z niego "miejsce spotkań" z przyjaciołmi. Meble ogrodowe zrobilismy sami z palet z pakobud.com.pl - 3 ławki, 4 krzesła i 2 leżaki jak narazie Smile ale pasja męża się rozwija, wiec zobaczymy co zrobi w przyszlym roku. no i do tego oczywiscie cudowny grill tez budowany przez niego by hand Smile na szczęscie lubi to, wiec przynajmniej wiem gdzie sedza zmowe wieczory gdy jestem na wyjezdzie ;p
Powrót do góry
Terni
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Paź 31, 2017 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zerknij tutaj https://gardenspace.pl/
Znajdziesz wiele inspiracji jak urządzić swój ogród
maja super wyposażenie
Powrót do góry
Miłka78
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lis 08, 2017 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mowa o ogrodzeniu, to uważam, żę w przypadku ogrodu w zupełności wystarczą odpowiednie panele ogrodzeniowe. Wejdźcie na http://www.foresta.pl/panele-ogrodzeniowe/ i przejrzyjcie tamtejszą ofertę. To świetne połączenie praktyczności i dobrej ceny. Na pewno będziecie pozytywnie zaskoczeni.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Lis 08, 2017 13:35    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: