Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dobry księgowy - kogo polecacie
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Nasze Miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marcin83
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Kwi 25, 2016 13:02    Temat postu: Dobry księgowy - kogo polecacie Odpowiedz z cytatem

Witam, prowadzę od jakiegoś czasu działalność gospodarczą, natomiast w tej chwili nie mam możliwości czasowych, żeby oprócz obsługi klienta zajmować się księgowością. W związku z powyższych szukam dobrego księgowego - najlepiej firmę, która to miałaby ubezpieczenie. Znalazłem tak na szybko w internecie ofertę http://emprise.pl/ i wydaje się być dość dobra, ale na stronie można napisać wszystko Smile Dla mnie istotne jest to aby był to ktoś sprawdzony - jeśli moglibyście kogoś polecić, to prośba o informacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Kwi 25, 2016 13:02    Temat postu:

Powrót do góry
angelinaker
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Kwi 25, 2016 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A myślałeś o skorzystaniu z usług internetowego biura księgowego? Teraz są bardzo popularne i wiele firm korzysta z takiej możliwości.
Powrót do góry
motylek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Kwi 28, 2016 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym raczej skorzystał z dobrego programu wfirma https://wfirma.pl/program-do-faktur-online Księgowość online z dodatkowym modułem magazynowym jest bardzo dobrym programem. Z jego pomocą wystawienie faktur nie sprawi kłopotu i to w kilku językach. Oczywiście to nie jedyna funkcja. Program łatwy w użyciu i teraz do nabycia w cenie promocyjnej.
Powrót do góry
anian1
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Maj 09, 2016 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też bym chciała wiedzieć Smile
Powrót do góry
milka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Maj 09, 2016 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeczytajcie o wyborze biura rachunkowego na toczytam.pl. Moim zdaniem nie ma co rozliczać się na własną rękę. Można w ten sposób sobie tylko zaszkodzić.
miroslawa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Paź 28, 2016 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Małe firmy, freelancerzy i podwykonawcy z powodzeniem mogą korzystać z rozwiązań jakie daje podatkowa księga przychodów i rozchodów w firmie intaxo.
To tańsze rozwiązanie jak tradycyjna księgowość.
Powrót do góry
zyga759
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Gru 01, 2016 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zerknij sobie tutaj http://www.dominusgd.com.pl/ . Świadczą oni usługi właśnie z zakresu księgowości ale zajmują się także obsługą kadrowo-płacową oraz doradztwem podatkowym. Ja chyba również nie zabierałabym się sama za taką papierkową robotę. Łatwo się w tym wszystkim pomieszać.
Powrót do góry
rafek34
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Gru 31, 2016 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz tutaj namiar na kalkulator wynagrodzeń http://poradnikprzedsiebiorcy.pl/kalkulator-wynagrodzen. Takich kalkulatorów w sieci jest sporo. Znacząco pomagają procesy obliczeniowe. Myślę, że prowadzenie księgowości z takimi narzędziami będzie dużo łatwiejsze.
Powrót do góry
typek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Sty 01, 2017 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o faktury, to najlepiej korzystać z tego typu rozwiązań https://wfirma.pl/program-do-faktur-online . Nie da się ukryć, że program do faktur online wfirma.pl to najbardziej rozbudowane narzędzie w Polsce.
Powrót do góry
Krystyna33
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Sty 16, 2017 11:42    Temat postu: ostrożnie Odpowiedz z cytatem

czasem warto przyjżeć się "na ręce" pracy księgowego bo spotkałam się z różnymi przypadkami
Olenica
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Mar 22, 2017 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z takich dobrych firm świadczących usługi księgowe to znam macaccounting.pl. Można u nich wybrać jeden z trzech pakietów, co jest super sprawą, bo w ten sposób sami wybieramy, co jest dla nas najlepsze.
Powrót do góry
powwczcz
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Mar 23, 2017 16:54    Temat postu: Najlepsze kredyty na rynku Odpowiedz z cytatem

Zawsze marzyła o wyjeździe nad polskie morze ! Pochodzę z rejonów Małopolski i często gdzieś jeżdżę, korzystałam z chwilówek a teraz wiem że to jest zło. Tylko i wyłącznie pożyczki pozabankowe są idealną opcją, jeśli szukacie kredytów... ! Dzięki firmie Aasa kredyty po 15 min miałam szybka pożyczka i otrzymałam możliwość wyjazdu nad Polskie morze i moje marzenie się spełniło ! Moje potrzeby aspiracyjne nakładały na mnie presję wyjazdu i dzięki tej firmie się udało. Super oferta, zero ukrytych kosztów, miła obsługa !
Powrót do góry
Saturn
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Kwi 03, 2017 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kwestii pomocy w prowadzeniu biura księgowego poszukałbym informacji w internecie. Zapewne udałoby się znaleźć wiele propozycji usług i ofert firm, które pomogłyby nam poprowadzić księgowość poznań.
Powrót do góry
elabarbara
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2017 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj. szukasz dobrego biura księgowego super bo znam jedną solidną firmę bo moją siostra od dawna z nimi współpracuje jest to świetna księgowa z Łodzi http://www.kotarska-ksiegowosc.pl/ nieraz bywam u niej w biurze i chwali sobie z nimi współprace ponieważ wszystko na czas dopilnowane. Kompleksowe usługi w zakresie księgowości oraz administrowania kadrami i płacami. Więc nie ma obaw że zapomni o dokumentach papierkach ważnych itd.
Powrót do góry
basiunia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sie 09, 2017 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić program do wystawiania faktur, który można pobrać ze strony https://www.fakturowo.pl/blog/dobry-program-do-wystawiania-faktur
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Reklama

Wysłany: Sro Sie 09, 2017 23:03    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Nasze Miasto Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: