Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Praca w Norwegii

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Praca ( szukam / oferuję )
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nosleep
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Sty 23, 2015 10:34    Temat postu: Praca w Norwegii Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad pracą w Norwegii.
Właśnie znalazłam stronkę http://pracaidealna.pl/ za pośrednictwem,
której można złożyć CV. Dzwoni się na infolinię (4zł min połączenia)
i konsultant zadaje serie pytań- na początku trochę mnie denerwowały.
Jak już wszystkiego się dowie to tłumaczy nasze CV na j. norweski
i zamieszcza je norweskim serwisie z pracą przeznaczonym
dla tamtejszych pracodawców.
Co o tym sądzicie??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Sty 23, 2015 10:34    Temat postu:

Powrót do góry
fiber
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lut 11, 2015 06:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja dzięki tej stronie pracaidealna.pl za 3 tyg wyjeżdzam do norwegii do pracy przy budowie
Powrót do góry
Leosia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Lut 15, 2015 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja raczej nie porwałabym się na pracę za granicą zdecydowanie wolę prace w Polsce bo to mój świat moje kredki znam swoje prawa i obowiązki i jestem u siebie. Znam prawo pracy które zresztą się często zmienia z tego co czytałam to w tym roku też można o tym poczytać tutaj http://praca.gratka.pl/poradnik/art/vademecum-pracownika-2015-jakie-zmiany-czekaja-nas-w-prawie,3262444,art,t,id,tm.html A w obcym kraju co ja mogę. Nie jetem u siebie i osobiście czułabym się obco. Nie dziękuję wolę Polskę.
Powrót do góry
animka87
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lut 23, 2015 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to ja chyba wolalabym juz taka prace http://praca.gratka.pl/lista/idgr_2678655.html masz kursy po polsce i po ościennych miastach w innych panstwach ale jednak europa i do domu blissko Smile
Powrót do góry
kasia1990
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Mar 08, 2015 22:05    Temat postu: Opinie o pracaidealna.pl Odpowiedz z cytatem

Podobno na stronie pracaidealna.pl można przetłumaczyć swoje CV za darmo - jedynie płacimy za koszt rozmowy, później to nasze CV wędruje do norweskiego portalu, na którym norwescy pracodawcy szukają pracowników, na forach widać że dość sporo osób już skorzystało. Ktoś coś więcej może napisać??
Powrót do góry
majka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Sie 16, 2015 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm no nie wiem podejrzanie to w sumie wyglada, ja jednak wole tradycyjne metody poszukiwania pracy czyli przez znajomych albo przez srwisy pracy typu http://www.praca.owi.pl/za-granica/w-europie/w-norwegii
Powrót do góry
Arabella
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Sie 04, 2017 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawych ofert pracy na terenie Norwegii znajdziemy dzisiaj bardzo wiele. Przy czym szczególnie interesująca może okazać się ta propozycja dla cieśli konstrukcyjnych http://workshop.pl/job/ciesla-konstrukcyjny-tomrer-3/ . W tym przypadku wynagrodzenie jak i warunki pracy są bardzo dobre, a jednocześnie możemy liczyć na wsparcie ze strony konsultantów personalnych chociażby przy szukaniu zakwaterowania.
Powrót do góry
Beczułka1
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sie 30, 2017 00:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem dobrej pracy nie trzeba szukać aż tak daleko. Ja nie chciałabym zostawić rodziny i sobie tak poprostu wyjechać. Zresztą trzeba doliczyć koszty dojazdu i zakwaterowania. Można przecież pracować nie wychodząc z domu, np poprzez takie zarabianie na blogu Logujesz się na platformę MyLead, wybierasz program partnerski i praktycznie zaczynasz zarabiać od razu. Każdy klik to wzrost środków na koncie, a ich wypłata jest już od 50 zł. Proste i przyjemne
Powrót do góry
Arabella
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Wrz 05, 2017 09:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile)
Powrót do góry
JędrzejJ
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Wrz 05, 2017 09:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj tak generalnie jeżeli o pracę za granicą chodzi, możliwości mamy tutaj naprawdę bardzo wiele. Przy czym bez wątpienia warto wziąć pod uwagę zatrudnienie w Niemczech w charakterze opiekunki osób starszych z http://professionalcare24.pl/ . Jest to praca w pełni legalna, związana z pełnymi świadczeniami, a co więcej można liczyć na fajne wynagrodzenie.
Powrót do góry
Jago99
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Wrz 15, 2017 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Praca zagranicą się w dzisiejszych czasach nie opłaca. Przeczytałam ostatnio: http://bytom.naszemiasto.pl/artykul/bytom-z-nowym-inwestorem,4200832,art,t,id,tm.html i taki nowy inwestor może stworzyć wiele miejsc pracy. Z płacami jest ostatnio coraz lepiej, więc może warto taki wyjazd dokładnie przemyśleć. Zawsze to lepiej być blisko rodziny i domu.
Powrót do góry
OliV
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Paź 03, 2017 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Norwegia jest pięknym krajem i nie raz zastanawiałam się nad wyjazdem. Jednak zdecydowanie lepiej mówię po Niemiecku, dlatego zdecydowałam się na pracę jako opiekunka do osób starszych poprzez agencję http://poloniacare24.pl/ . Potrzebuję uzbierać trochę pieniędzy a praca za granicą poprawi moje finanse i na pewno rozszerzy moje CV, jeśli zdecyduje się wrócić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
lazar
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Paź 11, 2017 03:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pracowałem za granica 4 lata na budowie, praca nie łatwa, ale dobrze płatna. Wiem, że nadal szukają budowlańców do pracy w Belgii, może ktoś z Was będzie zainteresowany. Firma nazywa się Ensila, opłacają mieszkanie, wypłaty zawsze wpływają na czas, fajnie można zarobić.
Powrót do góry
Terni
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lis 15, 2017 08:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Norwegię bym się nie zdecydował.
Ale zastanawiam się nad podjęciem pracy w Anglii.
U nas w Polsce nie ma perspektyw.
A tam dodatkowo można ubiegać się o zwrot podatku z Anglii Oprócz wyższych zarobków są także inne zalety jak widać
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Lis 15, 2017 08:33    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Praca ( szukam / oferuję ) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: