Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jakie drzwi wejściowe kupić?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Meski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
olafor03
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Sty 30, 2017 11:28    Temat postu: Jakie drzwi wejściowe kupić? Odpowiedz z cytatem

Zastanawiacie się akie Drzwi Wejściowe wybrać w dzisiejszych niebezpiecznych czasach ? Czym się kierować przy wyborze ? Znajomy mi ostatnio polecał firmę Internorm w zakresie drzwi wejściowych, posiadają ciekawe nowoczesne drzwi w swojej ofercie. Pewne bezpieczeństwo przed włamaniem, nie do obejścia, nowoczesny design, niezłą ofertę mają!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Sty 30, 2017 11:28    Temat postu:

Powrót do góry
kamilll
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lut 02, 2017 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim dobrze zabezpieczone przed włamaniem. Trzeba na to zwrócić uwagę. Wejściowe mogą być drewniane. Możesz wybrać np. coś z tej strony http://drzwiprojekt.pl/oferta/drzwi-zewnetrzne-drewniane/
Powrót do góry
joannaS
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lut 06, 2017 07:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym kupiła drewniane drzwi zewnętrzne. Znajdziesz je m.in na http://drzwiprojekt.pl/ Uważam, że takie drzwi są solidne i bardzo długo służą. My mamy drewniane od wielu lat i nic się z nimi nie dzieje, wystarczy odpowiednio o nie dbać.
Powrót do góry
Olenica
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lut 23, 2017 05:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiecie na jaki pomysł ostatnio wpadłam? By nad drzwiami zamieścić daszki szklane. Udało mi się je znaleźć, gdy potrzebne mi były słupki ze stali nierdzewnej i wertowałam oferty różnych firm. Widzieliście kiedyś takie daszki na żywo?
Powrót do góry
Ekspert Porta
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Kwi 23, 2017 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,
zapewne myślą Państwo o drzwiach antywłamaniowych, skoro zostało wspomniane zabezpieczenie przed włamaniem. Zatem dobrym pomysłem będzie, jeśli przeanalizują Państwo nasz artykuł o drzwiach antywłamaniowych https://www.porta.com.pl/blog/post-29-drzwi-anywlamaniowe-na-jakie-sie-zdecydowac-by-czuc-sie-bezpiecznie.html Takie treści znacznie przybliżają odpowiedni sposób wybierania drzwi i wyjaśniają tematykę. Pozdrawiam, Ekspert Porta
Powrót do góry
eni
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Maj 16, 2017 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może warto na ten temat porozmawiać z pracownikiem sklepu, gdzie sprzedaje się drzwi wejściowe? W
W sklepach DDD - Dobre Dla Domu, zawsze można otrzymać fachowe doradztwo, otrzymać dostępne próbniki, a także porównać różne rozwiązania w poszczególnych modelach drzwi wejściowych - http://www.ddd.com.pl/kategoria/drzwi_3_1.html
Powrót do góry
agma
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Maj 28, 2017 09:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdźcie sobie koniecznie jaką ofertę, jeśli chodzi o drzwi ma Kapica. Uważam, że warto kupować produkty ich marki, ponieważ cechuje je wysoka jakość wykonania. Wiele swojego towaru wysyłają za granicę. Tutaj http://www.kapica.pl można dowiedzieć się więcej.
Powrót do góry
kakofonia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Maj 30, 2017 09:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej mocne i antywłamaniowe
Powrót do góry
miroslawa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Maj 31, 2017 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej solidne, wykonane metodą rzemieślniczą takie jakie produkuje firma Kapica.
Jest to producent drzwi opole, który prawie połowę swojej produkcji przeznacza na eksport do krajów Europy Zachodniej.
Swoją sieć sprzedaży i dystrybutorów posiada w południowej części naszego kraju.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Maj 31, 2017 22:35    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Meski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: