Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sport w plenerze
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lara1978
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Kwi 02, 2017 08:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak plener to dla mnie tylko bieganie. Siłownia plenerowa jakoś mi nie leży. Za to poważnie chcę zabrać się za bieganie. W zeszłym roku już trochę trenowałam, teraz już chcę zacząć brać udział w różnych wydarzeniach jak chociażby półmaratony organizowane przez firmę ONICO. Bardzo fajna sprawa i do tego rozwojowa. Lubię takie wyzwania. Do tego firma ONICO z tego co się orientuję brała udział w targach sportowych, gdzie można było wesprzeć fundacje, poprzez bieganie bieżni. Fajne przedsięwzięcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Kwi 02, 2017 08:59    Temat postu:

Powrót do góry
miroslaw.witkosz
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Kwi 04, 2017 09:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo fajny jest taki sport
szymon443
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Kwi 11, 2017 07:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajnie taki sport się uprawia
biedronka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Kwi 15, 2017 08:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siłownia w plenerze to świetny pomysł. Szkoda, że u nas nikt na taki pomysł nie wpadł. Zostaje rower, biegi. Uprawiając sport warto pomyśleć o wygodnych butach. Ja znalazłam bardzo fajną propozycję dla kobiet https://www.czasnabuty.pl/firm-pol-1490872380-CONVERSE.html Bardzo duży wybór wzorów i kolorów. Myślę że Każda znajdzie coś dla siebie.
Powrót do góry
Miłka78
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Kwi 24, 2017 09:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak sport w plenerze, to od razu nasuwa mi się na myśl bieganie, sama jestem wielką fanką biegania już od 10 lat i polecam to każdemu, bo naprawdę nie trzeba mieć, ani świetnej kondycji, ani żadnego sprzętu, kiedy zaczynami, wystarczą dobre buty i chęci, a potem tak, jak ja można brać udział w półmaratonach i maratonach. Takie maratony, to naprawdę super zabawa, ja miałam okazję uczestniczyć 19.03.17 w ONICO Półmaraton Gdynia, w którym ONICO http://onico.pl/csr/ było tytularnym sponsorem. W dniach 17-18 marca w Gdyni odbywały się targi sportowe, podczas których uczestnicy biegu odbierali swoje pakiety sportowe. Na stoisku ONICO były darmowe napoje (kawa, woda, izotoniki), słodycze, a także zostały pokazane podpisane koszulki Pawła Zagumnego i Andrzeja Wrony, więc jak sami widzicie same atrakcje i mnóstwo fajnych ludzi dookoła.
Powrót do góry
kasia_venezia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Kwi 27, 2017 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszym moim zdaniem rozwiązaniem jest rower. To sport, który zawsze będzie modny - no i można uprawiać go z całą rodziną. Poczytajcie o tym, jak przygotować rower na sezon: http://wypoczynkowo.net.pl/jak-przygotowac-rower-na-dalekie-wyprawy/. W końcu mamy już koniec kwietnia, chociaż pogoda nas nie rozpieszcza.
Powrót do góry
zyga759
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Maj 03, 2017 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak jesteśmy aktywni w terenie, to warto zainwestować w saszetki nerki na drobiazgi. Wiele takich saszetek nerek widziałam w sklepie internetowym www.supergalanteria.pl , gdzie mają naorawdę godne uwagi propozycje. Każdy znajdzie coś specjalnego i praktycznego dla Siebie.
Powrót do góry
halinka36
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Cze 06, 2017 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myslę że jest to super rozwiazanie, do tego warto pomyslęć o dobrym suplemencie na bazie naturalnych składników. Na mnie rewelacyjnie zadziałał produkt Slimmer Time;)
motylek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Cze 13, 2017 06:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siłownia w plenerze to świetny pomysł, szkoda że u nas nikt nie pomyślał o takim rozwiązaniu. Pamiętajcie że po wysiłku fizycznym trzeba pamiętać o odpowiednim uzupełnieniu płynu w organizmie. Bardzo dobra jest ta woda https://www.frisco.pl/pid,5304/n,kinga-pieninska-naturalna-woda-mineralna-niegazowana/stn,product
To jedyna woda pochodząca z naturalnych źródeł z Pienin. Można spożywać ja codziennie bez ograniczeń zdrowotnych czy wiekowych.
Powrót do góry
słoikdokwadratu
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Cze 16, 2017 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znacie jakieś sklepy internetowe, na których znajdę tanie buty sportowe? Oczywiście o satysfakcjonującej jakości Smile
Powrót do góry
kasiulas
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Cze 27, 2017 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam jazdę rowerem jeśli chodzi o sport w plenerze i najczęściej wypożyczam rower górski w Warszawie z WygodnyRower.pl , jeszcze nie mam swojego sprzętu ale planuje kupić w najbliższym czasie Smile
Powrót do góry
Liperos
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Cze 28, 2017 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdźcie ciekawe pomysły na tej stronce: http://www.stowarzyszenierosa.pl/ może u waż też są takie stowarzyszenia? Jeśli tak to na pewno pomogą wam w znalezieniu ciekawych zajęćSmile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Cze 28, 2017 11:59    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Sport Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: