Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Budowa domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Meski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wodnik40
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Mar 16, 2014 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to mój znjaomy po skończeniu budowy wziął się za wykończenia. Oczywiście chciał żeby mu pomóc, dzięki bogu że zdecydował się na zakupy na http://nexterio.pl/ bo dużo wygodniej siedziało mi się z nim przed komputerem w domu przez te 4 godziny niż łaźić po sklepie. Nie sądziłem że do wykńczenia mieszkania potrzeba tyle materiałow i trzeba podjąć aż tyle decyzji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Mar 16, 2014 16:45    Temat postu:

Powrót do góry
waldek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Mar 20, 2014 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wykończenie to sama przyjemnośćSmile ja razem z żoną intensywnie pracujemy nad naszym ogrodem. W tym roku udało nam się postawić woliery wokoło naszej działki to mamy trochę spokoju. Moja żona wszystko zaprojektowała a ja pomagam jak to facet fizycznie. Przekop tu przekop tam:) po pracy taki relaks w ogrodzie to sama przyjemność.
Powrót do góry
janinka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Kwi 28, 2014 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja uważam że dobrym rozwiązaniem jest skontaktowanie sie ze specjalistami. Przykładowo z taką firmą http://scandiahomes.eu/generalne-wykonawstwo/ i warto im zlecić chociaż te podstawy wiadomo że samumu wszystkiego się nie zrobi a jak spartoli sie podstawy to później już jest tylko gorzej.
Powrót do góry
eni
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Kwi 30, 2014 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrą firmą która zajmuje się remontami mieszkań i tak zwaną wykończeniówką jest firma braci Dybus.
Jeśli o niej jeszcze nie słyszeliście to zajrzyjcie na stronę http://www.braciadybus.pl/
Na stronie referencje i cennik.
Powrót do góry
Varsavian
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Maj 20, 2014 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sądzę, że kiedy już wykończymy nasz dom marzeń to dobrze jest pomyśleć o własnym bezpieczeństwie. Może je nam zapewnić tylko system, które podstawowym urządzeniem jest taka kamera CCTV. Wystarczy odpowiednio je rozmieścić na swojej posesji i już mamy podgląd na wszystko co się dzieje wokół.
Powrót do góry
emmaqq
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lip 15, 2014 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież każdy chce posiadać dom marzeń .Ale decydując się na super wykończenie pomyśleliście o przydomowej oczyszczani ,zobaczcie na tego typu stronach trochę poczytałam www.eko-house.info , przeciez mając taką oczyszczalnie nie śmierdzi wokół posesji a koszty związane z budową w krótkim czasie zwracają się .
Powrót do góry
Viola89
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lip 17, 2014 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdy w raz z mężem się budowaliśmy to zwróciliśmy się o montaż i produkcję okien do http://www.abakus-okna.com.pl/ jestem bardzo zadowolona z tego wyboru. A Wy z jakich usług korzystaliście ?
Powrót do góry
max454
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sie 13, 2014 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również przydać się mogą odpowiednie drzwi wejściowe. Na Śląsku dobre mają drzwi w wodzislawiu. Można je bez problemu zamówić przez internet z dostawą do naszego domu.
Powrót do góry
Agnieszka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Sie 19, 2014 09:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podpowiedzcie co najlepiej wybrać? Tutaj mam katalog: http://e-pasaz.pgnig.pl/katalog-produktow , nie wiem czy zdecydować się na piece gazowe czy może kolektor ? Wiem że to duże kwoty ale myślę z inwestycją na lata.
Powrót do góry
nosleep
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Paź 22, 2014 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A myślałeś już o ogrodzeniu posesji? Smile teraz w modzie są ogrodzenia plastikowe, sam jestem za takim Wink ostatnio znalazłem super stronkę www.ogrodzeniaplastikowe.pl
Powrót do góry
Karola
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Paź 28, 2014 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy może ktoś zna godną polecenia firmę projektującą małe domki jednorodzinne w Krakowie?Chodzi mi o rzetelną firmę nie zdzierającą milionów i taką która bierze pod uwagę wszystkie zachcianki i udziwnienia klientówRazz Ojciec gdzieś słyszał,że ta firma http://www.archeton.pl/projekty-domow jest dobra...ale nic więcej nie umie powiedzieć bo tylko tyle gdzieś tam zasłyszał.Może wy mieliście do czynienia z tą firmą i umiecie coś więcej powiedzieć?A jak znacie jakieś inne firmy projektujące domy w okolicach Krakowa to też byłabym wdzięczna za namiary:)Z góry dziękuje.
Powrót do góry
sasek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Lis 23, 2014 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy facet w swoim życiu powinien posadzić drzewo, spłodzić syna i wybudować dom. Do osiągnięcia tych trzech celi, pozostał mi tylko jeden, który mam za rok oda się osiągnąć. W przyszłym roku rozpoczynam budowę domu i wydaje mi się, że beton architektoniczny to bardzo solidny materiał.
Agnieszka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lis 24, 2014 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyszukałam firmę która może się przydać przy budowie domu , mianowicie chodzi o: http://www.machair.pl/sprezarki/sprezarki-srubowe/ która oferuje sprężarki śrubowe , można je wypożyczyć więc to jest bardzo dobra opcja myślę , sprawdźcie sobie sami Smile
Powrót do góry
Tomek33
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Gru 03, 2014 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budowa domu to pracochłonne i kosztowne przedsięwzięcie. Gdy zaczynałem bałem się czy się uda doprowadzić wszystko do końca, nie raz były gorsze chwile, ale daliśmy radę. Widzę, że jest dużo różnych rad dotyczących wyboru materiałów, u nas np. był problem z parkietem, ponieważ tak wymyśliła sobie moja żona, że chce tylko parkiet. Szukałem długo fachowców i nawiązałem współpracę z tą firmą http://www.stolarbud-warszawa.pl/. Parkiety są dużo trwalsze i wyglądają elegancko. Życze powodzenia!
Powrót do góry
Jenkin
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Gru 05, 2014 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda jest taka, że budowa domu zaczyna się już na etapie projektu o czym wiele osób zapomina. Kiedy wybierzemy prosty a zarazem nowoczesny projekt tego typu - http://oryginalneprojekty.pl/projekty koszty budowy mogą być dużo niższe, ponieważ nic nas nie zaskoczy. Ważne jest też to, że budowę realizować według projektu bo odstępstwa od niego potęgują dodatkowe koszty w sposób znaczący. Warto zauważyć, że pracownia Oryginalne projekty to jedna z nielicznych w Polsce, która zdecydowała się na projektowanie w bardziej nowoczesny sposób, aniżeli większość firm na rynku.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Gru 05, 2014 14:43    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Meski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 2 z 8
Skocz do: