Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy decydować się na meble pod wymiar?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
coeflip1984
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sty 19, 2017 15:52    Temat postu: Czy decydować się na meble pod wymiar? Odpowiedz z cytatem

Witam Was serdecznie. Trafiłam na Wasze forum przypadkiem. Być może będziecie mogły coś mi doradzić. Chciałbym wyremontować sobie moje mieszkanie, które znajduje się w Warszawie. Potrzebuję teraz kogoś, kto doradzi mi na co wymienić wszystkie stare meble. Zastanawiam się, czy skorzystać z możliwości wykonania mebli na konkretne zamówienie. Czy waszym zdaniem meble "pod wymiar" opłaca się zamówić? Mam jeszcze jedno pytanie, może znacie kogoś, kto tanio projektuje meble? Będę wdzięczna za każdą pomoc.
Reklama

Wysłany: Czw Sty 19, 2017 15:52    Temat postu:

Powrót do góry
Agata29
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Kwi 05, 2017 09:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście uważam, że warto zdecydować się na tego typu ofertę mebli. Wiem, że to kawał drogi, ale jednak to właśnie kalwaria zawsze słynęła z nieposzlakowanej opinii, więc moim zdaniem warto podjąć ten wysiłek i umówić się z nimi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pilartomek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Kwi 06, 2017 08:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie meble zazwyczaj kosztują więcej ale możesz za to dowolnie dostosować ich wymiar oraz wygląd do własnych potrzeb, myślę że warto Wink
Miłka78
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Kwi 21, 2017 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przemyśl to dobrze, bo według mnie przy aktualnym wyborze i tym, jak różne możemy dostać meble, zdecydowanie nie warto zamawiać mebli robionych na wymiar. Wiąże się to ze sporymi kosztami, a sprawdź chociażby tutaj https://zamowmeble.pl/12-meble-pokojowe/ , jaki jest wybór różnego rodzaju mebli, które są robione właśnie w ten sposób, żeby jak najlepiej wyść naprzeciw potrzebom różnych klientów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Kwi 21, 2017 11:48    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: