Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prowadzenie własnej frimy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aromaterapia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Mar 29, 2017 09:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie się zastanawiam nad tym, aby otworzyć swój salon SPA. Nigdy nie prowadziłam takiego przedsięwzięcia dlatego potrzebuję porad. Póki co znalazłam artykuł: http://moj-biznes.pl/jak-urzadzic-spa ale może ktoś z Was mógłby mi coś doradzić? Może mieliście okazję prowadzić taki salon?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Mar 29, 2017 09:30    Temat postu:

Powrót do góry
Miłka78
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Mar 29, 2017 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie, to wszystko ma duży sens. Pamiętajcie też o tym, by zawsze stosować bezpieczne rozwiązania jeśli chodzi o konkretne systemy. I tak w przypadku hydrauliki warto korzystać z zaworów http://www.troinstal.pl/Zawory-kulowe-do-wody,904.html Dzięki temu jesteście w stanie uniknąć wielu nieprzyjemnych zdarzeń.
Powrót do góry
Olenica
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Mar 31, 2017 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby odnieść sukces w biznesie trzeba myśleć nie tylko o klientach, ale też o pracownikach. A jak to zrobić? Jednym z pomysłów może być system Sodexo http://sodexomotywacja.pl/produkty/sodexo-select/ Doczytajcie o tym. Ma on za zadanie zmotywować pracowników i stworzyć poczucie wzajemnego zaufania.
Powrót do góry
łukasz83
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Kwi 02, 2017 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własny biznes, to jest poniekąd ryzyko. Wiem cos o tym bo powadziłam kiedys sklep internetowy, pierwsze dwa lata super, przez pierwsze dwa lata 5tys na reke co miesiac bez problemu... Niestety nie trwało to długo i musze szukać nowej oferty pracy, co myslicie o tym http://praca.gratka.pl/oferta/asystentka-ze-znajomoscia-jezyka-niemieckiego-3684251.html?pg
Powrót do góry
selram
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Kwi 03, 2017 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o reklamę w internecie to sprawdzoną firmą jest ponoć: http://onlinegroup.pl/pozycjonowanie-stron/ - sam nie mogę o tym powiedzieć, bo nigdy nie przyszło mi korzystać z ich usług. Jednak kilka razy słyszałem, że jest ok. i w sieci też mają dobre opinie.
Powrót do góry
biedronka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Kwi 10, 2017 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W każdej firmie przydadzą się regały http://www.e-regaly.pl/ Chociażby na segregatory z dokumentami. Są takie dokumenty które należy przechowywać latami. A na regałach będzie można spokojnie je przechowywać , opisane, by był do nich łatwiejszy dostęp.
Powrót do góry
Diper
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Kwi 10, 2017 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto też zadbać o dobre oprogramowanie biznesowe, które może znacząco ułatwić prowadzenie księgowości oraz wszelkiej dokumentacji firmowej. Osobiście zaproponuję dynamics 365 pricing, które jest najlepszą opcją na rynku, bo oferuje największą wygodę korzystania i świetne wsparcie techniczne.
Powrót do góry
tamopi
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Kwi 10, 2017 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie lada wyzwanie, niektórzy ludzie sięgają dna...
Powrót do góry
mauritius
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2017 07:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko ma znaczenie i odpowiedni dobór produktów jest z pewnością ważny. Nie zapominajmy też o wyposażeniu firmy w tak podstawowe rzeczy jak na przykład długopisy czy Segregatory warszawa. Oferta tego sklepu jest warto zainteresowania, sam wielokrotnie korzystałem z ich usług.
Powrót do góry
marla
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2017 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzie najlepiej założyć stronkę internetową. Potrzebuję raczej coś prostego, ale sama nie wiem gdzie zacząć. Pełno tych ofert, ale mało czytelne i boję się wtopić... Shocked
Powrót do góry
kazaran
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Kwi 20, 2017 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy prowadzimy własną firmę. Musimy przede wszystkim zwracać uwagę na to, by w odpowiedni sposób analizować dane. Z czasem jest ich coraz więcej, a podejmowanie decyzji jest coraz bardziej skomplikowane. Dobrym rozwiązaniem są systemy informacji geograficznej, które można w odopwiedniej sposób łaczyć z własnymi danymi. Świetną platformą wiedzy jest arcgis. Przeczytałem o tym na arcangis.
Powrót do góry
miszuah
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Kwi 21, 2017 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, informacja geograficzna świetnie się sprawdza we współczesnych przedsiębiorstwach zwłaszcza jeśli trzeba połączyć swoje dane z danymi udostępnianymi przez instytucje miejskie.
Powrót do góry
podlotek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Kwi 23, 2017 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli prowadzicie firmę to warto tez pomyśleć o odpowiednim nagłośnieniu, czasami możemy potrzebować takiego sprzętu w firmie http://www.konferental.pl/wynajem-sprzetu/naglosnienie nigdy nie wiadomo, czy nie będziemy musieli przeprowadzić spotkania biznesowego Smile
Powrót do góry
kawaler10
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Kwi 24, 2017 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadzenie firmy to nie lada wyzwanie, trzeba mieć cały czas rękę na pulsie Smile
Powrót do góry
l.e.x.y
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Kwi 24, 2017 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajne artykuły na tym arcanagis. dowiedziałam się, że na tej platformie arcgis można rzeczywiście fajnie nanosić dane komunikacyjne, a także ocjodemograficzne. To może się przydać przy planowaniu, ale też przy prezentowaniu treści zarządowi.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Kwi 24, 2017 14:25    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następny
Strona 12 z 15
Skocz do: