Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zakupy żywnościowe po promocyjnej cenie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rema1984
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Sty 20, 2017 10:36    Temat postu: Zakupy żywnościowe po promocyjnej cenie Odpowiedz z cytatem

Zakupy spożywcze są dla mnie jak chleb powszedni. Osobiście przyznam się, że nie lubię spędzać na zakupach zbyt wiele czasu. W związku z tym wcześniej planuję, co kupię. Nie lubię też nieświeżych produktów, więc kupuję codziennie i na bieżąco. Wiąże się to z tym, że raczej lekceważę promocje. Co mi po cytrynach z promocji, kiedy już właśnie je wcześniej nabyłam. Nie lubię też kupowania większej ilości produktów, bo kosztuje to taniej. Chyba, że to jakiś makaron albo ryż. A jak wy sobie radzicie z zakupami? Jak często kupujecie i czym się kierujecie przy wyborze produktów spożywczych? Lubicie polować na promocje czy raczej niespodziane obniżki nie robią na was wrażenia?
Reklama

Wysłany: Pią Sty 20, 2017 10:36    Temat postu:

Powrót do góry
Buncia80
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Kwi 20, 2017 07:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przede wszystkim staram się zwracać uwagę na to CO kupuję. Ostatnio zaopatrzyłam się nawet w takie akcesoria do wypieku chleba, bo jak dowiedziałam się ile dziadostwa jest w "niedrogich" i "świeżych", "prosto z pieca" bułeczkach marketowych to aż mi się włosy zjeżyły...
pamela
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Kwi 20, 2017 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami cena promocyjna nie oznacza, ze coś będzie za kilka dni przeterminowane Smile Ja uwielbiam w promocyjnych cenach kupować u https://netto.pl/ . Mają atrakcyjne ceny, wysoką jakość własnych produktów oraz duży wybór produktów spożywczych. Lubię również zamawiać odzież przez internet promocyjnych cenach, czasem perełki można wyniuchać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
komputis
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Kwi 20, 2017 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czasami da się złapać fajne ceny w tesco i real Smile niektóre sery, szynki są tańsze Smile
Powrót do góry
biedronka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Wrz 04, 2017 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o zakupy żywnościowe to mam swoj ulubiony sklep. Ostatnio znalazłam w nim https://www.frisco.pl/pid,6100/n,zarpellon-ser-parmezan/stn,product Bardzo smaczny żółty ser, z tych twardych. Kocham sery, a ten wyjątkowo mi smakuje.
Powrót do góry
Gustaw522
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Wrz 04, 2017 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie fajna sprawa, ale przejrzałbym jeszcze inne możliwości Smile. Tak na wszelki wypadek bo nigdy nie wiadomo co się lepszego trafi.
słoikdokwadratu
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Wrz 05, 2017 08:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A u mnie to zależy Razz Zazwyczaj kupuje tam, gdzie mam najbliżej ale jak wiem, że w jakiś delikatesach, gdzie jest większy wybór są jakieś promocje na fajne produkty to wtedy idę specjalnie po daną rzecz. Na przykład ostatnio bylem w Piotr i Paweł specjalnie po jogurt Almighurt Very Happy
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Wrz 05, 2017 08:10    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: