Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ginekolog
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Viola89
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Kwi 21, 2015 14:00    Temat postu: Ginekolog Odpowiedz z cytatem

Witam. Możecie mi doradzić jakiegoś dobrego ginekologa specjalistę ? Nie wiem do kogo mam się udać z moim problemem... z własnych poszukiwań mam na oku http://samborsawicki.pl/ Ale nic o nim nigdy nie słyszałam dlatego proszę Was o zdanie na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Kwi 21, 2015 14:00    Temat postu:

Powrót do góry
charlize91
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Cze 23, 2015 05:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czytałaś o nim opinie w internecie? Na pewno jest coś napisane. Ja wybierając nowego lekarza zazwyczaj kieruję się opinią innych i przeważnie dobrze trafiam. Jeśli chodzi o ginekologa to słyszałam, że tutaj http://medichouse.pl/specjalista/ginekolog-warszawa/ znajdziesz swietnego specjalistę i atrakcyjne ceny. Gabinet jest bardzo dobrze wyposażony i można liczyć na fachowe podejście do pacjentki.
Powrót do góry
Sonia333
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Paź 16, 2015 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam poradnia ginekologiczna warszawa Pan doktor prowadził moją ciążę i jestem bardzo zadowolona, po ciąży również do niego uczęszczam na regularne wizyty kontrolne.
Powrót do góry
AdamL
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Paź 07, 2016 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z moją żoną jeżdżę do Pani Barbary Marek. Akurat teraz jest w ciąży i muszę przyznać, że w porównaniu z pierwszą ciążą, którą prowadził nam ktoś inny to różnica jest kolosalna. Generalnie o tej przychodni ginekologicznej słyszeliśmy same dobre opinie dlatego się na nią zdecydowaliśmy. A jeżeli ktoś chce się więcej dowiedzieć o Pani Doktor to zostawiam wam linka: http://www.medica2000.com.pl/dr-barbara-marek/
Powrót do góry
oczko
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Sty 28, 2017 03:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja i siostra chodzimy do tego samego ginekologa w Wilmed. Siostra w ogóle jest w 5. miesiącu ciąży i jest bardzo zadowolona z tego jak lekarz ją prowadzi. Na badaniu zawsze ma robione USG 3D, dostaje zdjęcia maleństwa którymi się chwali, wszystkie niezbędne badania ma na bieżąco robione, mały rośnie jak na drożdżach Wink Zdecydowanie lepsza jakość opieki niż na NFZ
Powrót do góry
leleliza
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lut 02, 2017 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy jaki jest twój problem. Ja osobiście mogę polecić Ci mojego ginekologa z Warszawy http://www.warszawa.klinikabocian.pl/oferta/ginekologia/ . Specjalizują się głównie w leczeniu niepłodności ale jeżeli chodzi o takie ogólne problemy to też sobie świetnie radzą. Ładne nowoczesne gabinety i ludzie z ogromną wiedzą oraz doskonałym podejściem po ludzi.
Powrót do góry
zoskaoska
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lut 03, 2017 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo polecam dr.Tomanka z Katowic super lekarz co prawda kawałek trzeba jechać ale mi pomógł.
Powrót do góry
charlize91
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Lut 12, 2017 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kieruję się zazwyczaj opiniami w internecie i wśród znajomych. Na http://kobietawielepiej.pl/zycie/ginekologia-bardzo-skomplikowana-galaz-medycyny znajdziesz artykuł na temat ginekologii. Moze ci się przydadzą informacje które się w nim znajdują.
Powrót do góry
Miłka78
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Mar 27, 2017 08:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat w stolicy bardzo znana jest poradnia Macromedica. Wiem, że wiele osób bardzo ją chwali, również za porady ginekologów. Biorąc pod uwagę informacje z http://macromedica.pl/ginekolog-poloznik-warszawa/ stwierdzam, że faktycznie warto pomyśleć o tym, by to im powierzyć swoje zdrowie.
Powrót do góry
Arabella
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2017 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tego typu miejsc w całym naszym kraju nie brakuje. Nie mniej jednak myślę sobie, że jeżeli szukamy dobrego ginekologa w Krakowie, warto udać się do http://www.ginekolog-krakow.com.pl/ . W tym przypadku bowiem mamy okazję skorzystać z szerokiego zakresu usług medycznych, możemy zlecić prowadzenie ciąży czy też udać się na operację ginekologiczną i zawsze zostaniemy mile przyjęte i otrzymamy niezbędne wsparcie.
Powrót do góry
kasiulas
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Maj 08, 2017 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co z wkładkami levosert? Czy ten lekarz zajmuje się też nowoczesną antykoncepcją? Przydał by się taki lekarz któremu ten temat nie jest obcy, chciałabym sobie założyć taką wkładkę w jakimś gabinecie z polecenia.
Powrót do góry
oczko
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Maj 23, 2017 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgłoś się najlepiej do dr Peterki z Ober Clinic, to jest bardzo doświadczony lekarz i świetnie zna się na antykoncepcji. Przepisał mi tabletki w punkt trafione, nie odczuwam żadnych efektów ubocznych Smile
Powrót do góry
motylek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Maj 28, 2017 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie piszesz na czym polega twoj problem. Ale są choroby, których nie wykryje najlepszy ginekolog bez przeprowadzenia testów. Do takich chorób należy drożdżyca/kandydoza. Należy zamówić testy https://drwenerolog.pl/produkt/test-drozdzyca-kandydoza/ Bo tylko one odpowiedzą na pytanie czy jesteś chora i dopiero można podjąć skuteczne leczenie. To podstępna choroba - 50 % kobiet nie ma żadnych objawów.
Powrót do góry
gdrop
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Maj 28, 2017 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra.... to jakiego ginekologa najlepiej wybrac w koncu bo sama nie wiem?
Powrót do góry
kasiulas
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Cze 04, 2017 08:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do najlepszego Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Cze 04, 2017 08:42    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: