Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

lokalizacja na konferencje

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Przewodnik Warszawa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lajsb
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Kwi 02, 2013 14:23    Temat postu: lokalizacja na konferencje Odpowiedz z cytatem

Przy organizacji konferencji mam do wyboru którąś z tych lokalizacji - http://www.konferencje.pl/konferencje-warszawa/. Co moglibyście polecić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Kwi 02, 2013 14:23    Temat postu:

Powrót do góry
ewka1974
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Kwi 14, 2013 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zapraszam na Dyskusje na temat kredytów oraz pożyczek. Dowiedz się więcej o finansach
salivan
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Maj 20, 2013 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę Ci polecić miejsce pod Warszawą które idealnie moim zdaniem nadaje się na organizację tego typu imprez: Promenadę nad Zalewem Zegrzyńskim.
Mogą zorganizować imprezę integracyjną w środku malowniczego lasu, ze scenariuszem.
Byłem tam ostatnio na szkoleniu z firmy i mają bardzo wygodne zaplecze konferencyjne - duże sale oraz pyszne wyżywienie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
GlobalPink
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Cze 02, 2013 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

salivan napisał:
Mogę Ci polecić miejsce pod Warszawą które idealnie moim zdaniem nadaje się na organizację tego typu imprez: Promenadę nad Zalewem Zegrzyńskim.
Mogą zorganizować imprezę integracyjną w środku malowniczego lasu, ze scenariuszem.
Byłem tam ostatnio na szkoleniu z firmy i mają bardzo wygodne zaplecze konferencyjne - duże sale oraz pyszne wyżywienie.

Polecam również, świetne miejsce! Smile
margo903
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Cze 21, 2014 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w Warszawie polecam za niewielkie pieniądze, a na podobnym poziomie Portos www.bwportos.pl . Kilka razy byłam na szkoleniach i jest ok.
Powrót do góry
Lajsb
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Sty 02, 2015 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, dużo fajnych pomysłów. Dziś, szczególnie jeżeli chodzi o centrum miasta to polecałbym http://ckk.kopernik.org.pl/ - Centrum Konferencyjne Kopernik. Miałem okazje współpracować z nimi parę razy przez ostatni rok i zawsze była to owocna współpraca
Powrót do góry
Miłka78
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Gru 18, 2016 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z tym, że taką imprezę lepiej zorganizować poza miastem. Ja najlepiej wspominam właśnie konferencje wyjazdowe. Na pewno bardzo dobrze wychodzą konferencje w hotelu kasprowym w górach, więc to od sprawdzenia tego miejsca powinieneś zacząć. Pamiętaj, że im większe doświadczenie danego hotelu w organizacji takich imprez, tym lepiej dla Ciebie.
Powrót do góry
Arabella
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Gru 27, 2016 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnych miejsc, w jakich można urządzić konferencje, w naszym kraju naprawdę nie brakuje. Przy czym jeżeli weźmiemy pod uwagę taką opcję jak konferencje Rzeszów, na pewno warto wziąć pod uwagę Hotel Hetman http://www.hotelewam.pl/623-hotel-hetman-rzeszow.html . Znajduje się on w świetnej lokalizacji, bowiem jest usytuowany blisko centrum miasta, a co więcej dostępne tam sale szkoleniowe, są doskonale wyposażone.
Powrót do góry
agma
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Mar 15, 2017 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno świetne są sale konferencyjne w zamku. Z takiej lokalizacji będzie zadowolony nie tylko organizator, ale również zaproszeni goście. Koniecznie sprawdźcie ofertę Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnego w Zamku Gniew. Jest naprawdę rewelacyjne!
Powrót do góry
elabarbara
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Mar 22, 2017 00:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrym miejscem na szkolenia jest Warszawa mają bardzo dobrą ofertę jeśli chodzi o wynajęcie sal szkoleniowych http://i-viewmeetings.pl/szkolenia/ .Obiekt o dużej powierzchni,nowoczesny.Bardzo ładne i dobrze wyposażone sale do organizacji różnych konferencji,spotkań biznesowych,szkoleń.Pełen profesjonalizm łatwe w organizacji, a personel służy pomocą w każdej chwili.Świetna lokalizacja w Śródmieściu Wawy, polecam.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Mar 22, 2017 00:02    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Przewodnik Warszawa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: