Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

jaki masz samochód?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Motoryzacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
janinka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Mar 10, 2017 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja aktualnie posiadam BMW e39. Staram się o nie jak najlepiej dbać. Chociaż jeżeli chodzi o szukanie części to czasami bywa bardzo trudno. Szukałam sposobu jak to zrobić łatwiej, teraz przez przypadek trafiałam na https://imoto.zone/ . Dodajesz tam swój samochód i dużo łatwiej jest szukać części i później go sprzedać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Mar 10, 2017 20:59    Temat postu:

Powrót do góry
ela.paluszek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Cze 01, 2017 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chwilowo muszę sobie radzić bez samochodu. Ale wiecie, nie można podejmować decyzji zbyt pochopnie. Trzeba się dobrze zastanowić, zanim się wybierze autko dla siebie. Wiele marek ma nie tylko swoje plusy, ale i minusy. Na przykład peugeoty - fajne auta, ale jak dowiecie się z tego artykułu http://alces.pl/top-10-najbardziej-awaryjnych-czesci-w-autach-peugeot/, lubią się w nich psuć niektóre części. I trzeba mieć tego świadomość, w końcu wydajemy na brykę swoją ciężko zarobioną kasę.
Powrót do góry
paradys
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lip 20, 2017 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię francuskie samochody, sam jeżdżę citroenem z instalacją lpg i uważam że nie ma lepszego rozwiązania jeśli chodzi o oszczędności na wydatkach paliwowych. Dzięki zestawowi optima możesz spokojnie zaoszczędzić kilka stów miesięcznie i każdy może to tu wyliczyć http://optimagas.com/kalkulator-oszczednosci w prosty i szybki sposób
Powrót do góry
swieczka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lip 31, 2017 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze nie mam samochodu... ale powoli przymierzam się do zakupu. Dzisiaj przeglądałam ofertę Bawaria Motors MINI i chyba zdecyduję się na auto z tego salonu. Mają nowe i używane auta w przystępnych cenach. Ja chcę samochód max 6 letni.
Powrót do góry
bartekkarma
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sie 03, 2017 08:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę powoli o zmianie auta na nowe. Trochę się jednak obawiam o nieuczciwych sprzedawców. Staram się jak najwięcej czytać o prawach kupującego: http://autoprawo.pl/pierwsze-kroki-po-kupnie-samochodu-z-wadami/ ale i tak nie jestem pewna. Mieliście kiedykolwiek jakąkolwiek nieprzyjemną sytuację przy kupnie auta?
Powrót do góry
sollipos
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Sie 05, 2017 08:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w tej chwili mam Corolle E12, ale wcześniej jeździłem clio 2 Smile I z jednego i z drugiego byłem i jestem bardzo zadowolony. A jak kupowałem nowe, to swoje stare clio oddałem na SKUP AUT PRUSZKÓW. Gotówkę dostałem od ręki, i od razu mogłem ja przeznaczyć na zakup nowego auta Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Sie 05, 2017 08:02    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Motoryzacja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: