Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Stare motocykle, co jak i gdzie. - pasjonaci.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Motoryzacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jenkin
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Cze 08, 2014 13:27    Temat postu: Stare motocykle, co jak i gdzie. - pasjonaci. Odpowiedz z cytatem

Czy oprócz mnie są na forum pasjonaci starych motocykli. Osobiście jestem na ukończeniu składania Jawy 250 początkowo jak zobaczyłem co odziedziczyłem byłem przerażony, teraz przy odrobinie pracy efekt jest naprawdę fajny i niedługo zacznę tym jeździć Smile

Proponuję zebrać grupę osób i pokombinować coś razem. Do tego jakby ktoś szukał jakiś części do Jawy to niech sobie zajrzy na stronę http://gmoto.pl/jawa-250-250-czesci-23632.html jest to sklep internetowy z częściami do starych maszyn tutaj akurat do mojej 250. Sporo od nich kupiłem więc jak ktoś ma problem i nie może znaleźć to niech sobie u nich sprawdzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Cze 08, 2014 13:27    Temat postu:

Powrót do góry
Justyn
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sie 07, 2014 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem ogólnie pasjonatem motocykli, niekoniecznie starych, ale te zabytkowe także mnie interesują. Często najświeższe informacje znajduję w tym portalu http://www.motogen.pl/aktualnosci/ - warto zaglądać na tego typu strony. Oprócz tego udzielam się na kilku forach motocyklowych. Potem fajnie można się spotkać na jakiś zlotach z osobami, z którymi się dyskutuje w internecie.
Powrót do góry
aniaola37
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Lis 26, 2016 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Smile Również jestem fanką motocykli, kilka ich w życiu miałam Wink
Jeśli szukacie dobrego serwisu w naszym mieście, to polecam serwis motocyklowy warszawa !
Powrót do góry
koniczyna800
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lut 28, 2017 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz części typu silniki / napędy do skutera i roweru na prąd stały to ja polecam kupować je na http://magma.sklep.pl/pol_m_SILNIKI-STEROWNIKI-REGULATORY-LADOWARKI_SILNIKI-349.html
Specjalizują się w dystrybucji wysokiej klasy, profesjonalnego sprzętu spawalniczego, narzędzi, pneumatyki oraz silników DC. Polecam zerknąć do ich asortymentu.
Powrót do góry
Calom
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Mar 03, 2017 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy jest w Warszawie jakiś klub miłośników starych motocykli? Chętnie bym podjechał na jakieś spotkanie i porozmawiał z innymi miłośnikami.
Reklama

Wysłany: Pią Mar 03, 2017 10:00    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Motoryzacja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: